Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-28-2007, 16:25
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
...Igaz valaki tanácsolta a piaci csalást és hogy kérjek elitet a szöviktől de akkor is elmondtam, hogy elit nincs!...
bocs hogy ezt így kiragadom a mondandódból, de érdekel egyrészt, h a piaci csalás alatt mit értettél(csak h tudd olvastam a témát, és nem láttam ilyesmit, másrészt meg nem értem miért segítene ilyesmi rajtad)ha a gabona felvásárlására, és az etetés ellehetetlenítésére gondolsz akkor bocs
másrészt a szövijeid miért nem állnak át elit/íj-ra ha úgysem haladtok már előre azon a szintena támadóértéketek nem lenne jelentősen kisebb(sőt a szövisegítségek miatt lehet h nagyobb is!), de a védőértéketeknagyon megnőne, vagy ezt nehéz felfogni?

Last edited by -Ede-; 08-28-2007 at 17:04..
Sponsored Links
  #42  
Old 08-28-2007, 22:03
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ezek után megint ott tartunk hogy többség nem tudja miért írtam csak próbálnak fikázni és költenek mindenféle dolgokat.
Sajnálom, jön egy kezdő, szívesen segítenénk neki erre ő a meg nem értett zseni. Mindig ez lesz a vége
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #43  
Old 08-28-2007, 22:16
Nogixer
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Látod pont ez a gond, a környékemhez vagyok alkalmazkodva -8 körig ami még belefér a 10k pontkülönbsébe van 12 tolis rajtam kívül. ha átépítek ezek szétszednek engem, sokra nem mennék a barakokkal ha közben teki ugrik pénz ugrik, varikat leölik, gyúlytogatnak,stb. darabokban hevernék, annyit meg nem ér az a pár ori ami 1000k felett van hogy hadjam szétszedni magam. A környéken pont ezért jó a szövink én vagyok a legerösebb toli,nálunk van a 2.legjobb vari akinek besegítek az 1. varijainak a legyilkolásával és a két legerősebb hadis. Ha azt nézzük ők max egy nap egyszer tudnak ütni, mert 20 kör nekik az út, míg itt közel vagyok mindenkihez.
Szia, nem akarok okoskodni, de ki mondta neked, hogy a szövijeid ijjászainak max az 50 százalékával rendelkezel?
Vagy a gyors csopiban mások a szabályok?
Te bekéred az 50-t, ők meg küldenek 5 ször segítséget
  #44  
Old 09-06-2007, 08:59
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

átolvastam végig 2x))

30 ezer pacit meg kell hogy fogjon egy szövi))
amugy poénbol hazakisérném)

ö lefele max 20 hekit visz de felfele??)
  #45  
Old 09-06-2007, 09:00
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Nogixer View Post
Szia, nem akarok okoskodni, de ki mondta neked, hogy a szövijeid ijjászainak max az 50 százalékával rendelkezel?
Vagy a gyors csopiban mások a szabályok?
Te bekéred az 50-t, ők meg küldenek 5 ször segítséget

megelöztél akartam ezt irni hogy akár az összes sereget át lehet hivni akár 50x is.
  #46  
Old 09-06-2007, 09:26
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Látod pont ez a gond, a környékemhez vagyok alkalmazkodva -8 körig ami még belefér a 10k pontkülönbsébe van 12 tolis rajtam kívül. ha átépítek ezek szétszednek engem, sokra nem mennék a barakokkal ha közben teki ugrik pénz ugrik, varikat leölik, gyúlytogatnak,stb. darabokban hevernék, annyit meg nem ér az a pár ori ami 1000k felett van hogy hadjam szétszedni magam. A környéken pont ezért jó a szövink én vagyok a legerösebb toli,nálunk van a 2.legjobb vari akinek besegítek az 1. varijainak a legyilkolásával és a két legerősebb hadis. Ha azt nézzük ők max egy nap egyszer tudnak ütni, mert 20 kör nekik az út, míg itt közel vagyok mindenkihez.

Mindigis rühelltem az ilyesmit.Amikor 20-30-40 körről fentről jönnek lefelé hiénázni.Most komolyan 20 körre kiküld 30k lovat annyiból már fel is fedezhetné azt a 10 hekit.Meg egy 5-ös csoportban ahol 600 hekit lehet felvinni mi az istenért mászkál lefelé egy ilyen degenerált szövi???
Az meg hogy nem épít át érthető max a hadisok íjazhatnának be.
Az átépítést nem támaogatom.Öcsém átépítette a tolis gnómját védekezni mert egy ork a csoport elejéről 37!!! körről járt le hozzá hekizni.Az első jöttment toli szétszedte azért szabin van.
Az ilyenek ellen tenni kéne valamit nem poénkodni rajta!
  #47  
Old 09-06-2007, 09:27
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
átolvastam végig 2x))

30 ezer pacit meg kell hogy fogjon egy szövi))
amugy poénbol hazakisérném)

ö lefele max 20 hekit visz de felfele??)
Richardka látzsik hogyx sokat nem tudsz az egészről.Sztem egy szövinek 1000 hekin 30k ló az össz serege?Ne viccelj már.Ha visszamennének esetleg ot várná az illető min 60k íjjal.Felfelé teljesen esélytelen az egész.
  #48  
Old 09-06-2007, 10:28
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
Mindigis rühelltem az ilyesmit.Amikor 20-30-40 körről fentről jönnek lefelé hiénázni.Most komolyan 20 körre kiküld 30k lovat annyiból már fel is fedezhetné azt a 10 hekit.Meg egy 5-ös csoportban ahol 600 hekit lehet felvinni mi az istenért mászkál lefelé egy ilyen degenerált szövi???
Az meg hogy nem épít át érthető max a hadisok íjazhatnának be.
Az átépítést nem támaogatom.Öcsém átépítette a tolis gnómját védekezni mert egy ork a csoport elejéről 37!!! körről járt le hozzá hekizni.Az első jöttment toli szétszedte azért szabin van.
Az ilyenek ellen tenni kéne valamit nem poénkodni rajta!
Ha olyan a piac, hogy nem lehet kirakni a lovakat, akkor az ember gabcsit spórol a kitámadással, sokat! De legalábbis az lhullás árát pótolnia kell.
Igazából ezt a szitut sose értettem igazán, ha leütnek mindig, akkor lejjebb maradok, mert nem hiszem, hogy van olyan, aki nem a legfölsőre menni ki.

A másik jó módszer beszedni egy kis betegséget, amikor már elindultak felém, hogy emlékezetes legyen a kirándulás.
__________________
A szenvedélyem
  #49  
Old 09-06-2007, 10:40
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ha olyan a piac, hogy nem lehet kirakni a lovakat, akkor az ember gabcsit spórol a kitámadással, sokat! De legalábbis az lhullás árát pótolnia kell.
Igazából ezt a szitut sose értettem igazán, ha leütnek mindig, akkor lejjebb maradok, mert nem hiszem, hogy van olyan, aki nem a legfölsőre menni ki.

A másik jó módszer beszedni egy kis betegséget, amikor már elindultak felém, hogy emlékezetes legyen a kirándulás.

Ez a betegséges kirándulás jó móka volna.Kérdés hogy ki indít gyorsban hullát főleg milyen messze vannak azok mert azt írt a srác hogy kb csak tolik vannak körülötte.De ha ez bejön akkor jó)Egy próbát megér hátha elveszed a kedvüket
  #50  
Old 09-06-2007, 10:44
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
Ez a betegséges kirándulás jó móka volna.Kérdés hogy ki indít gyorsban hullát főleg milyen messze vannak azok mert azt írt a srác hogy kb csak tolik vannak körülötte.De ha ez bejön akkor jó)Egy próbát megér hátha elveszed a kedvüket
Ha van hulla, meg lehet találni, ha nincs, akkor ezvan
__________________
A szenvedélyem
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 15:04
gyors segitség kéne HV-hoz Aliana Segítség 12 03-31-2007 06:47


All times are GMT +1. The time now is 15:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu