Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Milyen horgászvizeket részesítesz előnyben?
Folyóvízek, csatornák 6 50.00%
Nagy víztározók 0 0%
Tavak 5 41.67%
Intenzív vizek 0 0%
Egyéb-minden, ami nem a többi, beleértve a halboltot is 1 8.33%
Voters: 12. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-30-2008, 20:54
Drang's Avatar
Drang Drang is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Nyíregyháza
Posts: 54
Activity: 0%
Longevity: 89%
Question Ho-hó, avagy horgászó Hódítók

Üdv!
Van ugyan két hasonló topic, az egyik sztorikra kihegyezve, a másik " diszkriminatív " módon bojlisokra szűkítve a kört.
Én azokat a személyeket keresem, akikkel már legalább két hobbi: a Hód, és a horgászat összeköt.Ha hetero férfiak, akkor már három
A több, mint 300.000 regisztrált horgászból kíváncsi vagyok hányan hód-olnak a Hódnak is.
Horgászattal kapcsolatban minden jöhet:Ki, hol, mikor, merre, mivel, kivel, miért, hányszor, és miért pont annyiszor.Ja, és mióta?
Én.Tisza, és Bodrog.Ha tehetem, mostanában sajna nagyon ritkán.Rablózok, illetve keszegezek.Kedvencek a süllő és a hari.Jobbára egy-két jó baráttal.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 08-03-2008, 19:27
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Egy frenetikus horgászélménnyel lettem ma gazdagabb. 6000Ft-ot öltem bele egy helyi halastavi pecázásba. Fogtam kb 1,5 kilónyi kárászt és keszeget, míg mások pontyot is akasztottak, volt aki 4kilóst is. Eddig még ok, mert nem csak azért mentem, de amikor a nap végén kiderült, hogy a telefonomat vagy a víz, vagy egy másik ember keze elvitte, akkor asszem tudatosult bennem, hogy egy jó darabig nem megyek tó közelébe. Pedig jól éreztem magam, kapás volt bőven, de ez nem hiányzott.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3  
Old 08-03-2008, 20:53
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Smile

Quote:
Originally Posted by Drang View Post
Üdv!
Van ugyan két hasonló topic, az egyik sztorikra kihegyezve, a másik " diszkriminatív " módon bojlisokra szűkítve a kört.
Én azokat a személyeket keresem, akikkel már legalább két hobbi: a Hód, és a horgászat összeköt.Ha hetero férfiak, akkor már három
A több, mint 300.000 regisztrált horgászból kíváncsi vagyok hányan hód-olnak a Hódnak is.
Horgászattal kapcsolatban minden jöhet:Ki, hol, mikor, merre, mivel, kivel, miért, hányszor, és miért pont annyiszor.Ja, és mióta?
Én.Tisza, és Bodrog.Ha tehetem, mostanában sajna nagyon ritkán.Rablózok, illetve keszegezek.Kedvencek a süllő és a hari.Jobbára egy-két jó baráttal.

Tisza az örök Apukámmal körbehorgásztam a fél országot, de nincs jobb hely... azt kell mondjam, csaj létemre profin kuttyogtatok
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #4  
Old 08-03-2008, 21:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Tisza az örök Apukámmal körbehorgásztam a fél országot, de nincs jobb hely... azt kell mondjam, csaj létemre profin kuttyogtatok
Én még sose kuttyogtattam, sőt, még nagy halat sem fogtam! Csak ilyen mezei pecás vagyok!
De a Tiszához mérni tényleg nem lehet semmit!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #5  
Old 08-03-2008, 21:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Hmmm, a Tisza holtágai a maguk csendjével, nyugalmukkal, és amazonaszi őserdei vidékekre hasonlító partmenti fáikkal... Hmmm, mesés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #6  
Old 08-03-2008, 21:17
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

nem tudom ismeritek-e de van egy bizonyos Gyulaji erdészet, ami Gyulaj és Tamási között található. minden évben két hetet töltünk ott horgászattal, a család és ismerősök. Az egészben a természet a lényeg. egy nagy erdő közepette van egy tó és a tő mentén egy ház. na mi abban a házban szoktunk lenni. egyszerűen csodálatos. minden nap az őzek maguktól odajönnek kb 1méter távolságba és úgy lehet őket etetni. láttunk már milló féle madarat, vaddisznót, rókát. Bár horgászatilag nem a legjobb, mert kapás alig van, és törpeharcsa is akad ami mégjobban megkeseríti a horgászatot. eddig 5éve járunk, minden évben 8bottal horgászunk eddig közölünk csak nekem volt kilóson felüli halam, egy 3,5kg-os ponty. ezen kívül csak kis 50dkg-ás pöttömöket fogunk. Namost ne higgyétek, hogy azért nem fogtunk semmit mert nincs hal, hanem csak mert lusták vagyunk. amúgy mellékesen utolsó nap elhatároztam hogy elindulok 4bottal, és megnézem hol a legjob a fogás, és utolsó nap este meg is találtam. aztán már setét volt, úgyhogy nem horgásztam, de indulás reggelén 4kor keltem, mert 6kor már indultunk, és kimentem horgászni, és egyszerűen mesés volt. percenként kapások, nyüzsögtek a halak a vízben. Bár 2 botom volt és nem fogtam semmit, mégis nagyon izgalmas volt, mert folyamat mindkét botomat emelgettem ki mert hal volt rajtuk, csak sajnos még nem vagyok annyira profi hogy meg is akasszam. volt egy kb 20kilós amur amit akasztottam, merthogy épp húzom ki a másik botom amikor a fonottzsinórosat behúzta a vízbe, én meg eldobom a másikat és beugrom a vízbe, kihúzom a botot a partra, másik pillanatban pattan el a 25ös fonottzsinór, ami elvileg 25kilós halat bőővel elbír.

Úgyhogy aki akar egy élményekben teli hetet, napot, az mindenképpen látogassa meg a Gyulaji erdészetet!!! Komolyan kihagyhatatlan. és ha szeretné, akkor mikor indul, írjon nekem pm-t hogy elmondjam hol érdemes horgászni és én elmonndom.
Reply With Quote
  #7  
Old 08-03-2008, 21:46
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hmmm, a Tisza holtágai a maguk csendjével, nyugalmukkal, és amazonaszi őserdei vidékekre hasonlító partmenti fáikkal... Hmmm, mesés.
Tiszadadánál is van egy holtág, fákkal körbeölelt partszakasz, a teheneket is odahajtják le inni... csodálatos, lehet sokakat elriaszt, de ahhoz, hogy bemenj a vízbe, bele kell bizony lépni, a forró tehénürülékkel keveredett iszapba... igazi dagonya, de igen, ez az ami széppé és évezetessé teszi
Sztem aki egyszer megismeri a Tiszát, annak örök szerelem lesz
Reply With Quote
  #8  
Old 08-04-2008, 06:22
dugó's Avatar
dugó dugó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

ho-ho-horgászom én is)
nekünk saját tavunk van vidéken és oda szoktam lemenni 1 hétre nyáron és kinn sátorozni...legkirályabb dolog)
de rengeteg helyen voltam már...
Reply With Quote
  #9  
Old 08-11-2008, 23:14
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by dugó View Post
ho-ho-horgászom én is)
nekünk saját tavunk van vidéken és oda szoktam lemenni 1 hétre nyáron és kinn sátorozni...legkirályabb dolog)
de rengeteg helyen voltam már...
Van saját tavatok, ahol nem kell napijegyet/bérletet váltani, és egy évben csak egy hétre mész ki oda????
Ott élnék a parton!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10  
Old 08-12-2008, 06:28
Droszka Droszka is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Galánta (sk) Ősi (hun)
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Sziasztok ho-hók!
Nekem a Sajo lett a ,,szerelmem"! Kőrömtöl Kesznyémetig horgászok rajta! Csodálatos, változékony viz. Mind a hal faunájával, viz mélységével s partjaival és fogási esélyeivel!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladott, átvett orik visszalopása, avagy a 30 nap Non Omnis Moriar Megvalósult javaslatok 66 03-27-2008 20:01
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Visszavágás, avagy meddig retorzió a retorió? Pepa Segítség 86 07-18-2007 20:27
T-Online - avagy csiga biga gyere ki Csokibácsi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 61 04-05-2007 16:20


All times are GMT +1. The time now is 00:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu