Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-06-2006, 20:12
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Magic the Gathering

Én Magic-eztem(kártyajáték) ill. HKK-ztam nagyon sokat. Csak sajna annyira pénzigényesek az ilyen játékok-mindig jön ki újabb lap, és ami fontosabb, az ezt követő versenyeken a régebbi verziót tilos használni(kivéve ami az újban is van)-hogy abbahagytam, pedig egy versenyen 2. lettem Magic-ben és 4. lettem HKK-ban. De jó volt, felejthetetlen órákat nyomtunk, főleg amikor páros harcot nyomtunk az volt ám az igazi .)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 02-06-2006, 21:34
ckow
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Énis Magiceztem, jó sokat, aztán már versenyekre is jártam (persze nem túl sok sikerrel)
Nekem is a legfőbb gondom a pénzigény volt, főleg h csak zsebpénzből élek, de azért néha előveszem és nézegetem nosztalgiából a lapokat.. mág annyit, hogy sok TCG-t láttam már, de a Magic volt a legigényesebb. (persze a zombis lapok nem a szép kategóriába tartoztak, de a rajzok szépen voltak elkészítve)
Reply With Quote
  #3  
Old 02-07-2006, 12:41
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én Magic-oztam, TF-eztem (HKK), Vampire-ztem, sőt táborban játszottunk egy kis Muchkin-t is... Versenyeken nem nagyon indultam (összesen 1x és nem emléxem hanyadik lettem, de azt tudom, hogy dirket nagy lapszámú paklit csináltam), de nem is költöttem rú túl sok pénzt... Régen barátokkal közösen vettük a kártyát és csak baráti körben nyomtuk... de egy jó kis szerepjátékot nem tud helyettesíteni...
Reply With Quote
  #4  
Old 02-07-2006, 14:45
ckow
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egyszer Muchkinoztam, de az maradandó volt sajnos én kicsit tartok a szerepjátékoktól, mert a haverok közül senki nem játszik, idegenekkel játszani nekem elég furcsa..
Reply With Quote
  #5  
Old 02-07-2006, 15:10
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ckow
...sajnos én kicsit tartok a szerepjátékoktól, mert a haverok közül senki nem játszik, idegenekkel játszani nekem elég furcsa..
Csak először idegenek...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #6  
Old 02-12-2006, 17:33
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Chrisnek igaza van csak eloszor idegenek... Ez az egyetlen modja ha a haverok nem jatszanak.... Hidd el sokan kezdtek el klubbokban idegenekkel es tok jo baratsagok alakultak ki..)
En Magic et meg Magus kartyat nyomtam, es egyet kell ertenem veletek naon draga!!
nem tom kinek van erre penze de nekem nincs. Es csak jonnek ki az uj lapok, es ha te nem veszed meg oket akkor nincs eselyed a versenyeken..
Reply With Quote
  #7  
Old 02-13-2006, 07:10
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Kéne majd eccer Magicezni v. HKK-zni
Reply With Quote
  #8  
Old 02-13-2006, 09:50
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Chrisnek igaza van csak eloszor idegenek... Ez az egyetlen modja ha a haverok nem jatszanak.... Hidd el sokan kezdtek el klubbokban idegenekkel es tok jo baratsagok alakultak ki..
Hát ez biza nagyon igaz... Én vagyok olyan szerencsés, hogy elmondhatom, több mint 1 tucat olyan barátom van, akikkel valaha szerepjáték klubban ismerkedtem meg és már több mint 14 éve barátok vagyunk, jóban rosszban, függetlenül attól, hogy játszunk e még együtt valamilyen szerepjátékot vagy sem... Sőt, Chris-t is így ismertem meg..
Szerintem mindenképpen érdemes belevágni a szerepjátékba, mert csak nyerhetsz vele...
Reply With Quote
  #9  
Old 02-13-2006, 19:25
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Latod Ckow? itt egy elo pelda... nekem i s volt par ismerosom, es kesobb kivel futok ossze keruleti focimecsen? a volt csapattarsammal... Aztan meg fovarosi komplexversenyen? a volt KM.. tok jo... Es tenyleg egy eltere megmaradhatnak...
Reply With Quote
  #10  
Old 02-24-2006, 09:46
majomkirály majomkirály is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!
Én is sokat HKK-ztam és kiprobáltam a Magicet is,de mivel én is csak zsebpénzből élek ez utobit már csak gép ellen játszok.
Igazán sajnálom,hogy még nemcsináltak egy hasolnlo számítógépes játékot HKK ból...:-(
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Magic Attack Brown Segítség 15 07-15-2007 13:13


All times are GMT +1. The time now is 21:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu