Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-29-2006, 19:58
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Vampire-The Masquerade

Hát igen.. vámpír a karnevál
a sötétség és gyilkolászás nagy röhögés közepedte játéka...
Szerintem ez is megér egy topicot!

Kariötletek, történetek, kalandok, újítások, kritikák meg minden ami eszetekbejut a játékkal kapcs.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-29-2006, 20:14
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Lenne valami amit megosztanek veletek...
Ugye ha tobb egyesed van mint sikered az gaz, pl a fegyvered besul..
namarmost megesett hogy egy karakterem az elso tuzparbajaba ket Glockal tuzelt es mindketto besult... Azert ez gaz...
Amugy elmegy a rendszer, jo kis karaktereket lehet benne csinalni. szeretem csak nem jatszottunk tul sokat.
Reply With Quote
  #3  
Old 01-29-2006, 20:19
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát nagyon jónapja lehetett a mesélőnek, hogy a második sikertelenségre vagy balsikerre is csak besült a Glockod:P
Mi néha rendesen köcsögölünk ilyenkor... múltkor például nem a gránátot dobtam el, hanem a reteszt vagy pöcköt szal a kibiztosító bigyulát :P
Meg néha meglőjjük a másikat meg ilyesmi..
Reply With Quote
  #4  
Old 01-29-2006, 20:28
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Biztosto pocok asszem
Reply With Quote
  #5  
Old 01-29-2006, 20:46
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by MiKoR
hát nagyon jónapja lehetett a mesélőnek, hogy a második sikertelenségre vagy balsikerre is csak besült a Glockod
Mi néha rendesen köcsögölünk ilyenkor... múltkor például nem a gránátot dobtam el, hanem a reteszt vagy pöcköt szal a kibiztosító bigyulát
Meg néha meglőjjük a másikat meg ilyesmi..
vagy pl a werewolf nem dobta meg a szellemvilágból való visszatérést és a falba beszorult félig farkas alakban ...
Reply With Quote
  #6  
Old 01-29-2006, 20:47
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
vagy pl a werewolf nem dobta meg a szellemvilágból való visszatérést és a falba beszorult félig farkas alakban ...

eztmost nemvágom.. jáccotok vérfarkas karikkal?:P

Amúgy kiadhatnák a töbi szaálykönyvet is magyarul, aki persti menjen már tüntetni mondjuk az alsó rakpartra! :P
Reply With Quote
  #7  
Old 01-29-2006, 21:45
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by MiKoR
eztmost nemvágom.. jáccotok vérfarkas karikkal?:P
Amúgy kiadhatnák a töbi szaálykönyvet is magyarul, aki persti menjen már tüntetni mondjuk az alsó rakpartra! :P
van most vérfarkas kari a csapatban.. amúgy meg teljes WOD-ot játtszunk... bár most Mage meg tündér nem akadt a kalandban hálég, de vannak keleti vámpírok, vérfarkasok ... a vérfarkas meg nem érzi féregnek (harmónia ösvénye ) a két másik játékost aki együtt jött a hajón az én hideg éjösvényt járó ex-kgb bérgyilkosomat meg ugyan féregnek láttja (mert csúnyán magas az az embertelen ösvény) de nem ronthat nekem mert az életét köszönheti immár 2szer is nekem... nameg jól meghalna hiába olyan tuti vámpírgyilkos... (talán ő lenne ellenfél ellenem eddig) szóval a vérfarkas most inkább tépelődik hogy mi lenne a helyes....
Reply With Quote
  #8  
Old 01-29-2006, 23:12
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Háát, őszíntén szolva, ha tényleg rendesen játszátok a Werewolf-ot, akkor annak a Garu-nak neked kéne rontania, ugyanis, neki nem csak lételeme a féreg elleni harc, hanem egy vérfarkas úgy érezné, ezzel a lelkedet menti meg, hogy a megmérgezett testből kiszabadít... főleg, hogy ők elég jól ismerik az umbra-t... egyébként nem túl szerencsés szerintem összemesélni különböző wod karaktereket, mert igazából nem illenek össze, hiába ugyanabban a világban vannak...
Egyébként ha a werewolf nem dobja meg a visszatérést umbra-ból, akkor nem az a legszadistább dolog, hogy beragad a falba...
Elmesélek egy rövid történetet:
Egy barátom mesélt nekünk pár éven át werewolfot és egy olyan kalandot nyomtunk amit egyszer már lemesélt másoknak... és volt egy pont ahol mind a kettő csapat, pontosan ugyanazt a dobást rontotta el... Egy házban akartak visszajönni az umbra-ból... az első csapat abszolút bocs-ot dobott és a mélyumbrában kötött ki, aminek eredménye egy kb 1 éven keresztül tartó kaland lett... A mi csapatunknál dettó elcseszte a társaság a dobást, csak nem abszolút bocs-al és így nem merültek nagyon mélyre a szellemvilágban, de egy akkor bunyó lett belőle, hogy majdnem az egész falka ott bunyózott az elmúlás pókjaival... De nyertünk...
Reply With Quote
  #9  
Old 01-30-2006, 04:53
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by aúú
Háát, őszíntén szolva, ha tényleg rendesen játszátok a Werewolf-ot, akkor annak a Garu-nak neked kéne rontania, ugyanis, neki nem csak lételeme a féreg elleni harc, hanem egy vérfarkas úgy érezné, ezzel a lelkedet menti meg, hogy a megmérgezett testből kiszabadít...
hát ha tudna.... először megmentettem az életét egy csapat orosz katonától... ( a gyógyi nem lefizette a vonat őrségét egy votkával az útra hanem karmok elő, és rávetette magát a vonatra oldalról... aztán meg makogott hogy miért és hogyan csinálta...) aztán eltűntem az orra elől... később meg már vérrel fertőződött, hogy is mondjam, egy erősebb vérkötelékkel.... igaz nem hozzám, de alaposan megszenvedte az uralom diszciplinát... meg azóta a szadista KM még felvéste rá ezüst tőrrel hogy Welcome to L.A. ... egy egész horda lidérc vámolta meg a rakományt amit a hajó hozott... a kínai kathai-k a hajó egyéb rakománya között hozták úgy vagy 200 ősüknek a szellemét koporsókhoz láncolva... ez meg nem tecett a lidérceknek és az őket megidéző samedinek... persze ez a garu meg rögtön odament tombolni... na azután lett vérkötve és uralom alá hajtva... azóta csak kutyuska...
Na meg megnézném, ahogy rámveti magát és úgy 6-7 12-es erejő árnycsáp dobná mellbe! (őserő + árnyjárás = acélárnyak kombó ) Sztem picit elrepülne... (ancilla party, mert olyan durvák iis az ellenfelek.)

Last edited by Senki; 01-30-2006 at 04:56..
Reply With Quote
  #10  
Old 01-30-2006, 09:54
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én nemismerem a "Werewolf-ot" de bánom hogy eddig kihagytam
Sajnos nekem nincs kimondottan játékoskörnyezetem ,mert idióták és mindig megunják, öregekkel meg nemtudnak játszani , még 10. generációssal is eléggé bénán csinálják
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu