Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #281  
Old 06-01-2007, 16:15
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Szerintem meg senkinek nicns igaza aki úgy gondolja hogy a régi toposokat szabály módosítással kell leszedni. Nem, a régi toposokat csak lovasokkal lehet leszedni.
csak én nem merek ilyet mondani, mert jól le leszek khm
nekem is hasonló az álláspontom, de részemről jobb híjján marad az, hogy szabálymódosítás mellett állok ki
Sponsored Links
  #282  
Old 06-01-2007, 16:17
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
csak én nem merek ilyet mondani, mert jól le leszek khm
nekem is hasonló az álláspontom, de részemről jobb híjján marad az, hogy szabálymódosítás mellett állok ki
Ki kell mondani és ki szabad mondani, én pontosan Arwylen vagyok megbotránkozva, ő Monró tanitvány, belőlle kinéztem volna hogy ha valakit le akar szedni akkor csinál egy brutta lovas sereget és nem új szabályt akar bevezetni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #283  
Old 06-01-2007, 16:23
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kicsit off, de már többször kaptam értetlenkedő levelet, amiben a toposok nem értették, hogy miért támadta őket meg valaki 24 körről (persze sikeresen). Nos, azért, mert pontosna tudták, hogy veszély nélkül betámadhatják ezeket az országokat többször, akár ilyen hosszú út mellett is. (B-ből kaptam ilyen reakciókat, de nyilván máshol is vannak hasonlók.)

Nincs ebben semmi rendkívüli, nem érthetlenkedni kell.
Egyszer én is voltam nagy menő, nagy hekin csoporet elején üresen gyártottam az egységet meg az egyéb javakat. Aztán egyszer csak 16körröl jött két nagy sereg. Utánna már nem csináltam iylet.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #284  
Old 06-01-2007, 16:26
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nincs ebben semmi rendkívüli, nem érthetlenkedni kell.
Egyszer én is voltam nagy menő, nagy hekin csoporet elején üresen gyártottam az egységet meg az egyéb javakat. Aztán egyszer csak 16körröl jött két nagy sereg. Utánna már nem csináltam iylet.
pedig még volt kerek 7 köröd beépíteni
  #285  
Old 06-01-2007, 19:37
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na akkor erről ennyit, nem szabályt kell módosítani, játékot át írni, csak meg kell tanulni játszani! :P
  #286  
Old 06-01-2007, 20:23
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nincs ebben semmi rendkívüli, nem érthetlenkedni kell.
Egyszer én is voltam nagy menő, nagy hekin csoporet elején üresen gyártottam az egységet meg az egyéb javakat. Aztán egyszer csak 16körröl jött két nagy sereg. Utánna már nem csináltam iylet.
Mert nyilván nem voltál elég messze.
Abban viszont teljesen igazuk van a srácoknak, hogy egy a példában említett távolságra lévő ori nem szedhető le.
Ha 100k pont felett 0át ütsz, akkor hiába fokozol 2 marha nagyot, egyszer kiküldéshez, egyszer, hogy ne legyél tőle olyan messze beütéskor, akkor sem leszel 100k ponton belül..

Szóval nem szeded le, ha fizikailag lehetetlen szabályos módszerekkel... de azt mondom lehet 20* annyi lovad, akkor sem

Last edited by Arrakis; 06-01-2007 at 20:50..
  #287  
Old 06-01-2007, 20:27
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megmondom nyíltan, egy olyan orit úgy lehet leszedni, hogy odamész 8 - 10 orival, a végén beveritek egymást, s aki utoljára maradt, az rámegy, különben tiszta játékkal még csak a közelébe sem kerülsz..
Legalábbis a 3. pont elfogadása esetén ez az egyetlen reális lehetőség.

De több pontra lehet szavazni, mindenkinek szíve joga mit választ.

Nálam a 3as maradt végül.
  #288  
Old 06-01-2007, 20:47
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A jksz bejelentő meg szerény véleményem szerint egy kapitális nagy... szal eddig mindenki szidta a supportot, hogy lassú, meg nem reagál.
Most adnátok neki napi saját becslés szerint 10 - 20 plusz bejelentést... sztetek ki a nyavaja fog azzal foglalkozni, ha egyszer most sincs tökéletes kapacitás a dolgok kivizsgálására?
  #289  
Old 06-01-2007, 20:53
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Arrakissal bezséltünk kicsit és újabb meglátásomat osztom meg:
A három vezető pont:
- a minimum föld+baráti malusz-ami magába ajkszt meröben visszafogja és addig jo is még nicns fent nagy ori mert igy nem is fog felkerülni üthetetlen távolságba uj ori.
-JKSZ bejelentö amit Ati szemszögéböl nézve eleve halva született ötlet..mer tott boldog boldogtalan bejelent hülyeségeket és a fontosak simán elsikkadnak ez sztem halva született ötlet....
-Földvesztés:a régi nagy üthetetlen termelö orikat lekényszeritik...de a jkszt továbbra se akadályozzák meg...

Így a legreálisabb javaslatom h pl a minimum föld+malusz meg aföldvesztés egyszerre belkerülve a régi orikat leszolitaná és ujak se teremnének a helyére olyan könynen...és ha lesznek is pl5400körig vannak ott utánna ha fene fenét eszik is le kell jönnie.....és igy a vérkeringés megmaradna...

Az h a piac drágább lesz hát istenem tartani kell bányákat....az is a játék része!

akinek nem tetszik kérem jelezze hadd vitatkozzak
  #290  
Old 06-01-2007, 20:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
A jksz bejelentő meg szerény véleményem szerint egy kapitális nagy... szal eddig mindenki szidta a supportot, hogy lassú, meg nem reagál.
Most adnátok neki napi saját becslés szerint 10 - 20 plusz bejelentést... sztetek ki a nyavaja fog azzal foglalkozni, ha egyszer most sincs tökéletes kapacitás a dolgok kivizsgálására?
1, A supportnak és a jksz bejelentések elbírálásának semmi köze egymáshoz.

2, Továbbra sincs tudomásom arról, hogy lassú lenne a support, leszámítva azokat az eseteket, amik speciálisan igényelnek tőlem valamit, gondolok itt például elgépelt sms-ek jóváírására, esetleges írási lehetőség visszaadására stb. Ezekre adott esetben várni kell, de ezeket meg lehet előzni azzal, hogy nem gépeled el az sms-t, vagy nem csinálsz olyat, amiért el vagyunk kénytelenek venni az írási lehetőséget, úgyhogy ezek az emberek ki tudják várni a sorukat, ha már egyszer ők rontottak el valamit.

3, Ha valaki valahova tök máshova küldi a levelet, akkor ne is várja, hogy válaszolunk. Ez sajnos igen gyakori, de ha egy e-mail címet nem tud valaki helyesen beírni a levelezőprogijába, akkor aegy alap Internet-tanfolyamra kellene első körben beiratkozni, és csak utána bárki mást szídni magán kívül.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu