Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 05-24-2007, 07:59
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amit mostanában játszom, az az Europa Universalis III. Ismeritek? Nem egy világrengető játék, de én bírom, ahogy alakítani lehet benne a közép- és a koraújkort.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 05-24-2007, 18:01
Fransisco Fransisco is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Amit mostanában játszom, az az Europa Universalis III. Ismeritek? Nem egy világrengető játék, de én bírom, ahogy alakítani lehet benne a közép- és a koraújkort.
Mint említettem, nálam első helyen a Paradox játékai vannak, különösen az EU I.-II.
A III.-ból még csak a site-jukon lévő screenshotokat láttam, és... hááááát.... az eddigiek lebutításának tűnt...
Reply With Quote
  #123  
Old 05-24-2007, 18:13
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Fransisco View Post
Mint említettem, nálam első helyen a Paradox játékai vannak, különösen az EU I.-II.
A III.-ból még csak a site-jukon lévő screenshotokat láttam, és... hááááát.... az eddigiek lebutításának tűnt...
Nincs lebutítva, csak a szokásos: 99%-ban ugyanaz... legalábbis nem tűnt fel hogy olyan nagy különbség lenne a II-es és a III-as között, bár régen játszottam az előzményekkel.
Reply With Quote
  #124  
Old 05-24-2007, 18:20
Fransisco Fransisco is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Csak screenshotból ítélve nekem nem tetszik.
Persze ettől még lehet jó, csak nem biztos h korunk alapján mi vagyunk a célközönség...

Hangsúlyozom, csak screenshotokat láttam.
Ha a hétvégén lesz időm, letöltöm a demóját és meglátjuk.
Reply With Quote
  #125  
Old 05-28-2007, 21:19
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Úgy érzem, hogy ez ide kívánkozik:
http://eu.starcraft2.com/

Remélem nem úgy jelenik meg, mint annak idején a Diablo 2
HELL, IT'S ABOUT TIME!
már legalább 10* néztem végig a demot.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #126  
Old 05-28-2007, 22:24
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
HELL, IT'S ABOUT TIME!
már legalább 10* néztem végig a demot.
Csak annyiszor?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #127  
Old 05-29-2007, 13:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
HELL, IT'S ABOUT TIME!
már legalább 10* néztem végig a demot.
En ahogy a demot, es a weblapot neztem, szerintem meg epp csak ott tartanak, hogy ki tudtak adni vmi kedvcsinalot. Foleg csak protoss egysegeket lattam, par fizikai cuccot, egy db hatterkidolgozast... Igy tippre meg nagyon az elejen vannak, de ne nekem legyen igazam
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #128  
Old 05-29-2007, 19:24
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En ahogy a demot, es a weblapot neztem, szerintem meg epp csak ott tartanak, hogy ki tudtak adni vmi kedvcsinalot. Foleg csak protoss egysegeket lattam, par fizikai cuccot, egy db hatterkidolgozast... Igy tippre meg nagyon az elejen vannak, de ne nekem legyen igazam
Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Remélem nem úgy jelenik meg, mint annak idején a Diablo 2
A Diablora a bejelentéstől számítva 3 évet kellett várni kb (ha jól emlékszem... az biztos hogy nagyon sokat )
Tehát remélhetőleg most sokkal átgondoltabban csinálják... a FAQ-ban a megjelenési dátummal kapcsolatban elsősorban sok 'balance work'-re hivatkoznak, ami már egy kész negine-t feltételezhet
Azaz pár hónapon belül igazán kijöhetne
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #129  
Old 05-30-2007, 11:39
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Praetoriansról véleményeket
Heroes akármelyik részséről észrevétel vélemény ? melyik a legjobb rész ? stb. valamint bármilyen stratégiai játék ami nagyoin tetszett és itt megosztanád az érdeklődökkel pl. Age of Empires
Heroes 4. Ehhez mindig visszakanyarodok. 5-re nem tellik.

Asszem a Káosz az egyik legjobb a Black Dragon miatt. Legnagyobb hp, tűzimunnitás, így nincs baj ha armageddonozok. Nem vesztek egységet. Magasabb szinten egész városokat írt ki egymaga a tűzpapom. Persze jó cucc kell, meg magas morál a kezdés miatt . Aztán amit nagyon szeretek még az Élet rendüek. Csak lovag szólóba, 4. szintü lények közül, a bajnok, 3. szintüek közül a szerzetes nagyon jó 2 szinten lándzsások, másodlagos képzettség életmágia természetesen. De szeretem a papos formációt is, akkor viszont angyal szigorúan. A halállal viszont nem nagyon megy. Az átalakító viszont nagy táp. Elfoglalod a várost aztán mehet bele mindenki. Természetnél koboldot hozod ki, és váltod át. Rövid idő alatt hatalmas csontváz sereg, de lovag nélkül gyenguszok.
Reply With Quote
  #130  
Old 05-30-2007, 13:06
otto500 otto500 is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 123
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default age of

Hi, nekem az egyik örök kedvenc a Age of empires-conquerors marad. Ezzel a játékkal játszottam a legtöbbet. Főleg hálóba volt nagyon kemény. Nekem nem nagyon volt kedvenc népem, mert mindengyikkel nagyon jól tudtam menni, mindengyik fajról tudtam hogy miben jó-rossz. Akkor volt a legélvezetesebb a játék amikor még béna voltam és egy közepes erejű gépet is alig tudtam elverni. Azért a hosszú évek alatt eljutottam oda, hogyha kifogtam egy jó páját és arra illő fajt, akkor eltudtam bánni akár 4-5 hardest gépppel is. A 7ellenfeles hardest-et sajnos még megpróbálni sem tudtam, a nagy páján meg a sok játékosnál már nagyon szagatott a játék. ,( Talán ha nem szaggat enyire lehet hogy idővel még az is ment volna) A pályaszerkesztést is nagyon imádtam, volt néhány nagyon jól sikerüllt pályám amiken nem volt ritka a 20-25órán át tartó harcok , meg a vége fele több száznillás készletek. A küldetések nem nagyon tetszettek , de azért a legtöbbet megcsimáltam.
Egy biztos; pár év múlva újra előveszem és néhány régi fannal nyomunk egy kőkemény csatát
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu