Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #251  
Old 06-19-2008, 21:39
nagytomi369 nagytomi369 is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Akkor csak annyi lesz a különbség, hogy lesz pár ingyen moderátor?
Ôôôô... nemcsak. Lesz a letisztulás végére 1 vagy maximum 2 olyan pót-közös, ahol néhány játékos fogja majd megszabni, ki fórumozhat és ki nem. Aki ezeken a fórumokon nem tetszik a 3 (vagy csak 1) moderátornak, az nem fog fórumozni, mert nem lesz neki hol.

Pár itteni topicban is olvastam már olyan hozzászólásokat, amelyeknek a szerzôi letiltották volna a társukat, ha hatalmukban állt volna. Na, most majd megtehetik.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to nagytomi369 For This Useful Post:
Sponsored Links
  #252  
Old 06-19-2008, 21:41
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Ati:
Behoztad a hodba azt hogy 2/B böl lehet lépni.
majd behoztad, hogy 1/A top30% elkell érni és csak ugy lehet lépni.
Ez miatt van sok ori szabin mivel berekedtek.
És sokak be nincs hatalom vágy.
Szal ott kiesett nem kevés bevétel neked.
MOst ez épitő vagy romboló őtlet ?
Neked romboló mivel nem kevesebb pénz jön be.
Épitő a hoditó játékosainak akik jáccanak.
Énsem vagyok ujj ember itt a játékba.
De ezzel még több szabis orit fox látni a rendszerbe és az is kevesebb pénz.
Szerintem amikor behoztad a vipet, akkor elég sok pénz jött be a játékbol és egyre leépül/ épült.
De ha jól látom ezzel azt akarod elérni hogy a Hoditó végét kivánod ?!
Nekem is szinte az életemé vált eme játék.
Akkor most ez most épittő vagy romboló amit itt leirtam ?
SZerintem Romboló.
Megismertelek a Baba (Rony) révén.
Akár menyire rühelsz én akkor is tiszetllek mivel nem sokan mondhatják el, hogy hasonló játékot csináltak.
De itt ebbe a játékba vannak Igazgató-k, Igazgató helyettesek, és más munka helyeken melozó emberek.
Énis csak 1 Lakatos vagyok, de alig várom hogy ithon legyek és leüjjek a gép elé és megnézzem a eseményeket és a Fórumokat.
Ha nem is irok rá.
Ezzel a negativ hozzá állásal tönkre teszed sok sok ember munkályát amit bele fektetett a játékodba, hogy pl. szabiznak vagy törölnek.
Még igy is tetszik a játék amijen ujjitások bekerültek de a Fórumot hagyni kelett volna.
Remélem vissza kerül.
És az tény hogy sok embert tanitottam meg az alapokra 2 kezemen nem tudom megszámolni.
De honnan tudják ha senki nem hivja meg a forumra meg őket kik a nagyok ?
Ezt nem vágom.
Reply With Quote
  #253  
Old 06-19-2008, 21:42
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

lol...én látok duplán?
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #254  
Old 06-19-2008, 21:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Annyiban kapcsolódik a témához, hogy te is hirtelen haragú és kicsit szélsőséges vagy.
Konkrétan XY kérdezett valamit és öt körre kitiltottad. Amikor ezeket kiírod a csoportfórumra, gyakorlatilag információt adsz ki róla és ezzel kivégzed az illetőt. Persze a végrehajtó hóhér nem te vagy. Mosod kezeid. Na mindegy, ez csak egy kiragadott pelda volt.
A szabályokkal mindenkinek tisztában kell lennie, hiszen köteles azokat elolvasni és elfogadni. Ha valaki ezekkel nem ért egyet, akkor nem játszik, hiszen akkor nem regisztrálhatott.

Azt gondolom, hogy a fórumon történő szabályszegésnek jelen pillanatban az égvilágon semmi köze ehhez a témához.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #255  
Old 06-19-2008, 21:44
nagytomi369 nagytomi369 is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Bocsi a dupláért, kificamodott a netem, vagy mi.
Reply With Quote
  #256  
Old 06-19-2008, 21:45
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down Észre vétel

Sziasztok

Sok mostanábba bevezetet újitás tetszet.
De sajnos ez a mostani egy bödületes negativ fejlesztésnek tartom hisz szerintem több 100 an ( velle együt magamat is bele értve) a körváltások ideje aalatt mindenki a fórumon tengete az időt. Régen módikal volt meg oldva utána ez is automaizálva lett ugy mond.
De ez az új fórum teljesen le nulláza a Hód varázsát.
Lassan teljesen olyan lesz mint a vetélytársai.
El van hanyagolva hogy egy nyitót fórumon tudál dönteni ki szinpatikus ki nem kivel szeretnél ugymond baráti viszonyt ki alakitani.
Ha ezt szeretnétek a fórumal kapcsolatba elérni akkor legaláb valami vizulis élmények terén is hozatok vallamit mert sajnos a hód egyetlen hátránya hogy a korszaknak megfelelö fejlödés nem tőrténik meg, de a negativ része müködik.
Én a helyetekbe ezt átt gondolnám mert a fejlödés nem itt kezdödik hogy egy játék fügő társaságott szát vűlasztunk szűk körökre.
Gondolj belle ha nem tudtunk volna mindig komunikálni egymásal ki alakult volna egy hód közöség ??
lennének hódos telik ???
sztem gondold átt mert ez egy i..... módositás.

Üdv
Spok
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to spok For This Useful Post:
  #257  
Old 06-19-2008, 21:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Szal ott kiesett nem kevés bevétel neked.
MOst ez épitő vagy romboló őtlet ?
Neked romboló mivel nem kevesebb pénz jön be.
Ez már a második olyan beírásod, ami alapján szerinted az egész játék semmi másról nem szól, minthogy minél több bevétel legyen. Ez egy elég szomorú meglátás, nem értem, hogy miből jutottál erre a következtetésre.

Ha ez lenne a cél, akkor valószínüleg nem lennének automatikusan javítva a tipikus elgépelések SMS-ek terén; hidd el, hogy már ezzel is napi minimum egy tucat plusz sms-t tudnánk elérni. Ehelyett automatikusan javítjuk az elgépeléseket, annak ellenére, hogy nem tartom olyan bonyolult dolognak 3 betű helyes egymás mögé helyezését.

Mégis mi történik? Javítjuk a tipikus elgépeléseket, hogy ne kerüljön Nektek plusz pénzbe az, hogy elrontottátok.

Nem sok olyan weboldalról tudok, ahol az ilyen könnyű bevételről inkább lemondanak, csak azért, hogy Nektek jobb legyen.

Ezek után pedig minden bizonnyal azért készül minden módosítás, hogy szivatva legyetek...

Időnként komolyan nem értelek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #258  
Old 06-19-2008, 21:53
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ati csak olyanoknak van linkjük a külsőre, akik vmelyik fórum tagjai. ez direkt van így? nem látok rá racionális okot, hogy miért jó így. szerintem bővítsd ki az "anyátlan" országokra is
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #259  
Old 06-19-2008, 21:54
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Bocs ha megsértettelek.
Csak levázoltam az én meglátásomat.
még1x bocs.
Reply With Quote
  #260  
Old 06-19-2008, 21:55
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez már a második olyan beírásod, ami alapján szerinted az egész játék semmi másról nem szól, minthogy minél több bevétel legyen. Ez egy elég szomorú meglátás, nem értem, hogy miből jutottál erre a következtetésre.

Ha ez lenne a cél, akkor valószínüleg nem lennének automatikusan javítva a tipikus elgépelések SMS-ek terén; hidd el, hogy már ezzel is napi minimum egy tucat plusz sms-t tudnánk elérni. Ehelyett automatikusan javítjuk az elgépeléseket, annak ellenére, hogy nem tartom olyan bonyolult dolognak 3 betű helyes egymás mögé helyezését.

Mégis mi történik? Javítjuk a tipikus elgépeléseket, hogy ne kerüljön Nektek plusz pénzbe az, hogy elrontottátok.

Nem sok olyan weboldalról tudok, ahol az ilyen könnyű bevételről inkább lemondanak, csak azért, hogy Nektek jobb legyen.

Ezek után pedig minden bizonnyal azért készül minden módosítás, hogy szivatva legyetek...

Időnként komolyan nem értelek.

Namost mindez nagyon szép, és köszönik, akik elgépelik, de választ még mindig nem adtál, hogy leszel-e olyan kedves, és emellé a fórum mellé visszateszed-e a régit is.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 07:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu