Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-06-2006, 18:33
c4mp3rs d3ath
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Lightbulb Új Hódító Stílus

Mint öreg róka Hódító játékos kissé meglepődtem az új látvány alapján. Nekem tettszik, csak a megszokás nagyon erős, ezért azt kérném, - mivel tudom, hogy meg lehet csinálni - hogy a beállítások menü alatt választani lehesen a Klasszikus és az Új Hódító stílus között. Ez nagyon jó lenne mert ha éppen végig kell gömböznöm a felettem levő 50 orit, akkor elég gáz hogy bogarászni kell, mert nem szoktam hozzá. És amúgy szerintem megvan a réginek is a maga hangulata

Ezért javasolnám, (szerintem többen is visszaváltanának régi stílusra) hogy lehessen választani, csak a régi játékosok kedvéért, és nem egy nagy munka berakni a régi, már egyszer készen levő sémát.
Sponsored Links
  #2  
Old 08-06-2006, 18:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by c4mp3rs d3ath
Mint öreg róka Hódító játékos kissé meglepődtem az új látvány alapján. Nekem tettszik, csak a megszokás nagyon erős, ezért azt kérném, - mivel tudom, hogy meg lehet csinálni - hogy a beállítások menü alatt választani lehesen a Klasszikus és az Új Hódító stílus között. Ez nagyon jó lenne mert ha éppen végig kell gömböznöm a felettem levő 50 orit, akkor elég gáz hogy bogarászni kell, mert nem szoktam hozzá. És amúgy szerintem megvan a réginek is a maga hangulata

Ezért javasolnám, (szerintem többen is visszaváltanának régi stílusra) hogy lehessen választani, csak a régi játékosok kedvéért, és nem egy nagy munka berakni a régi, már egyszer készen levő sémát.
Arra kérlek, hogy olvasd el, hogy máshol erre a felvetésre mit válaszoltam. Amit egyszer leírtam már a saját helyén, arra akkor se válaszolok újra, ha külön témát nyitsz neki mégegyszer. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódító v6 Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 290 08-20-2007 08:54
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 17:05
Hódító v6 Ati Fontos bejelentések 0 08-05-2006 17:10
Hódító VIP SMS új szám: 06-91-223-002 Ati Fontos bejelentések 1 06-06-2006 10:52
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 09:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu