Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #481  
Old 09-03-2011, 17:11
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
(Hollandia - Magyarország 5:3 után)A kérdés innentől csak az, hogy mire lehet még képes ez a csapat egy Priskin-Szalai cserét követően. Szerintem van benne potenciál, ami akár a svédek legyőzését is jelentheti. Talán.
Hehe, jós nem lesz belőlem soha.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
  #482  
Old 09-03-2011, 18:35
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Most, hogy megnéztem utólag is az összefoglalót, azért nem csoda, hogy nyertünk, mivel tizenketten játszottunk tíz ellen
Az a balhátvéd gyerek a svédeknél, bizonyos Oscar Wendt, a mi beépített emberünk volt (vagy óriásit nyert tegnap este a fogadóirodáknál...)

Ő kezezett a tizenegyes előtt, az ő helyén ugrott ki Szabics amiből a gól született, ő ugratta ki a második félidőben Rudolfot százas ziccerben, amit sajnos Rudolf kihagyott, majd a második gólnál ő szerencsétlenkedett (?) Priskin előtt pár centire, Priskin mégis be tudta tenni a labdát.

Na persze nem komolyan akarom sugallni, hogy ezek nem sima balszerencsés tettek voltak, de az biztos, hogy Wendt volt a svédek vesztőembere.
Külön mókás volt hallgatni a magyar kommentárt, GTG többször is említette, hogy sokan a jelenlegi svéd válogatottat tartják minden idők legerősebbjének. Szerintem elég messze vannak a 94-es VB bronzérmes csapattól (Dahlin, Brolin, Larsson, K. Andersson, Mild +akik még nem jutnak most eszembe).

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Egervári Sándor [...] taktikai érzékben messze veri mind Koemant, mind Matthaust.
Leszámítva az Izland ellen barátságos(szerk.: San Marino elleni "edző") meccsen besárguló Juhász és Vanczák esetét.
__________________
קפוד!

Last edited by szamóka; 09-03-2011 at 19:16..
Reply With Quote
  #483  
Old 09-03-2011, 18:55
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Leszámítva az Izland ellen barátságos meccsen besárguló Juhász és Vanczák esetét.
San Marino az az Izland
De mindegy: kék-kék és ütöttük mindkettőt nagyon sok-nullára

(Barátságos meccsen kapott sárga nem számít semmit, az biztos. A pirosban bizonytalan vagyok, az valószínűleg számít, legalábbis a nemzeti bajnokságok + felkészülései esetében, Juhász és Vanczák is a San Marino ellen szerzett sárgák miatt töltötte eltiltását)

(A barátságos meccsen szerzett pirosakról: egyszer Football Manager 2008-ban igazoltam a Debrecennel egy argentin csókát, aki az első két barátságos meccsen kétszer kiállíttatta magát, mindkétszer azért, mert álló játéknál megütött valakit. Mindkétszer eltiltották 1+6 meccsre, így a 30 bajnokiból kapásból 14-et kihagyhatott. Nem bizonyult "pályafutásom" legjobb igazolásának )
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 09-03-2011 at 19:02..
Reply With Quote
  #484  
Old 09-03-2011, 20:06
kokopesta kokopesta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Azért jó volt az este magyarnak lenni és még ha nem is tűnik könnyűnek de van esélyünk, ami nemvolt az utóbbi 26 évben sajna!!
Reply With Quote
  #485  
Old 09-03-2011, 20:13
kokopesta kokopesta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

azért jólesett ahogy a a svédek (a nagy arcukkal) leballagtak VÉGRE ŐK!!
Reply With Quote
  #486  
Old 09-06-2011, 15:56
chillin' chillin' is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Ki mit tippel az esti meccsre? Sajna én 2-0-t érzek a moldávoknak. Nagyon ne legyen igazam, de valamiért ezt érzem :S
Reply With Quote
  #487  
Old 09-06-2011, 17:55
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by chillin' View Post
Ki mit tippel az esti meccsre? Sajna én 2-0-t érzek a moldávoknak. Nagyon ne legyen igazam, de valamiért ezt érzem :S
Én magyar győzelmet várok. Ha tippelnem kéne, a 2-1-et tartom a legvalószínűbbnek. De abban igazad van, hogy nem lesz sima, mert kellemetlen az ellenfél, és más is szenvedett már nagyon Kisinyovban.
Ettől független viszont a mi csapatunk biztosan nagyobb játékerőt képvisel, mint a moldávoké, de az is biztos, hogyha csak a mezeket küldjük ki, akkor még simán ki is kaphatunk.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 09-06-2011 at 17:57..
Reply With Quote
  #488  
Old 09-06-2011, 22:20
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én magyar győzelmet várok. Ha tippelnem kéne, a 2-1-et tartom a legvalószínűbbnek. De abban igazad van, hogy nem lesz sima, mert kellemetlen az ellenfél, és más is szenvedett már nagyon Kisinyovban.
Ettől független viszont a mi csapatunk biztosan nagyobb játékerőt képvisel, mint a moldávoké, de az is biztos, hogyha csak a mezeket küldjük ki, akkor még simán ki is kaphatunk.
Lehoztuk, és milyen rég volt olyan csapatunk, ami le tudja hozni az ilyen meccseket. 18 pont már önmagában nagyon szép eredmény, remélhetőleg viszont a finnek ellen fel tudjuk tornászni 21-re.
Ha más nem, legalább megerősítjük a helyünket a 3. kalapban, szépen lépésről-lépésre. Már csak abban kell reménykednünk, hogy a kis lépések ezután is előre visznek.
Mert pl a mai napon a világranglista huszonvalahanyadik szlovákok kikaptak otthon Örményországtól 4-0-ra, az mi már (eleve Szlovákia, az mi?)? Emlékezhetünk mi is, 2-1-es cumi Málta ellen pl, szerencsére most úgy néz ki, hogy ilyenekkel már nem kell számolnunk. Ez nagyon nagy eredmény, hisz csak bele kell gondolnunk, hogy Svédország cirka 30 hellyel van előttünk, mégis kikaptak tőlünk, szóval nem példa nélküli papíron sokkal gyöngébb csapatoktól kikapni. Az, ha mi a jövőben is el tudjuk kerülni a kellemetlen vereségeket, már egy óriási lépés. Én személy szerint mindig is azt vallottam, hogy a régi elvárásokkal (pl Aranycsapathoz hasonlítás, vagy a '90-es Magyar-Brazil 3-0) le kell számolni ahhoz, hogy a realitás talajáról kiindulva tudjunk építkezve eredményeket elérni. Erre a csapatra viszont már fel lehet nézni. Nem vagyunk durván jók, de azt nem is várhatja el senki, viszont amit mindenki elvár, azt már tudjuk hozni. Rég volt ilyen is, meg kell becsülni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #489  
Old 09-06-2011, 22:22
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Erre a csapatra viszont már fel lehet nézni. Nem vagyunk durván jók, de azt nem is várhatja el senki, viszont amit mindenki elvár, azt már tudjuk hozni. Rég volt ilyen is, meg kell becsülni.
csak ne mond ki túl hangosan, mert összetörik...
Reply With Quote
  #490  
Old 09-06-2011, 22:33
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
csak ne mond ki túl hangosan, mert összetörik...
Babonás vagy? Mert én tényekről beszéltem
Mindegy, hogy összetörik-e vagy sem, az eddigi teljesítmény a csoportban messze felülmúlja a sok éves átlagot. Nem azt dicsértem, hogy mi lesz ezután.
Ne gyere nekem te is ezzel a kishitű babonás szöveggel bakker.
Biztos tudod te is, de azért leírom: hogy te vagy én mit mondunk és mit jósolunk, egyáltalán nem befolyásolja a válogatott jövőbeni teljesítményét.
Szóval ez a "ki nem mondd túl hangosan" egy kicsit túlzottan is egoista hozzáállás
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 18:13
Bajnokok Ligája (Foci BL) lll Szabadidő, Sport 44 12-01-2006 21:14
Ki nyeri a 2006-os foci VB-t? Pool Szabadidő, Sport 30 05-14-2006 13:29
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 14:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-02-2006 00:31


All times are GMT +1. The time now is 22:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu