Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #341  
Old 10-30-2009, 21:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én 14,5 huf-ot keresek 6.54-es manu skillel.
158 volt q5-össel a max ütésem
ma lett meg egy hard worker medál, 6nap múlva meg lesz a 20-as szint, 7 nap múlva a 10-es strenght, és kb 3 hete general vagyok, de sajnos a fele hiányzik még a field marshal eléréshez...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #342  
Old 10-30-2009, 21:15
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Én nem tudom mit kezdjek magammal úgymond, mivel vagyonom az van bőven, akár el is verhetném, el bírnám érni belőle a Field Marshalt, csak kérdés, hogy van-e, lehet-e értelme. Ha tartogatom a vagyonom, akkor is egyszercsak elérem az FM-et, de akkor meg utána mit kezdek vele!? Valahogy csak nem lehet értelmesen elkölteni. 146 goldot el lehet csapni egy csatában, ami elég tetemes összeg, és igazából azzal sincs előrébb az ember, ilyet nem is csinálnék. Szerintetek érdemes minden nap mondjuk 3Xq5, 2Xq4, 1Xq3 fegyóval ütni 8,44-es erővel, csak azért, hogy hamarabb meglegyen az FM? Mert ha meg marad sok pénzem az FM utánra, akkor utána már mire lehet értelmesen költeni?
Tudom, hogy úri a problémám, de ettől független még a kérdés áll...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #343  
Old 10-30-2009, 21:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én nem tudom mit kezdjek magammal úgymond, mivel vagyonom az van bőven, akár el is verhetném, el bírnám érni belőle a Field Marshalt, csak kérdés, hogy van-e, lehet-e értelme. Ha tartogatom a vagyonom, akkor is egyszercsak elérem az FM-et, de akkor meg utána mit kezdek vele!? Valahogy csak nem lehet értelmesen elkölteni. 146 goldot el lehet csapni egy csatában, ami elég tetemes összeg, és igazából azzal sincs előrébb az ember, ilyet nem is csinálnék. Szerintetek érdemes minden nap mondjuk 3Xq5, 2Xq4, 1Xq3 fegyóval ütni 8,44-es erővel, csak azért, hogy hamarabb meglegyen az FM? Mert ha meg marad sok pénzem az FM utánra, akkor utána már mire lehet értelmesen költeni?
Tudom, hogy úri a problémám, de ettől független még a kérdés áll...
Én spec eddig a játék 80%-ában q1-es fegyverrel ütöttem (volt főnököm adott kedvezményes q2-t, meg mostanában vagy 15q-5-öt vertem el), de fegyver nélkül soha. 698 ütésből jelenleg majd' 36k az összes sebzésem.
Asszem ezekkel is lehet haladni, nem érzem azt, hogy el kellene verd jelentéktelen csatákra a pénzt! Amikor kell, akkor viszont csak q5-tel.

De alapjában ez a te döntésed kell legyen, mik a céljaid! Én ehhez állok közelebb, lehet te máshoz... Ezért is jó játék, megvalósíthatod a saját elképzeléseidet!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #344  
Old 10-30-2009, 21:30
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De alapjában ez a te döntésed kell legyen, mik a céljaid!
Ezaz, hogy nem érzem azt egy lehetőségnél sem, hogy na erre igazán érdemes beáldozni a pénzem, de legalább egy tetemes részét
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #345  
Old 10-30-2009, 23:16
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ezaz, hogy nem érzem azt egy lehetőségnél sem, hogy na erre igazán érdemes beáldozni a pénzem, de legalább egy tetemes részét
Üss Q1-2 fegyóval "békeidőben", de ha oda kell csapni, akkor maximalizáld a sebzésedet. Csinálj 2-3 falnövelő orgot, tárazz beléjük sok magas szintű fegyvert (persze azután, hogy lement az ára). Lépj be a seregbe, keress az erődnek és a rangodnak megfelelő századot.

Kieg.: ha már FM vagy és van Q5 házad, nincs miért spórolni. Esetleg utazhatsz a nagyvilágban helyi csetepatékat keresve, hátha összejön egy BH medál. Nem az érte járó 5 gold miatt (50-60ba kerül egy közepes 8-10k sebzésért járó medál...), hanem hogy az is meglegyen.
__________________
קפוד!

Last edited by szamóka; 10-30-2009 at 23:20..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #346  
Old 10-30-2009, 23:29
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Üss Q1-2 fegyóval "békeidőben", de ha oda kell csapni, akkor maximalizáld a sebzésedet. Csinálj 2-3 falnövelő orgot, tárazz beléjük sok magas szintű fegyvert (persze azután, hogy lement az ára). Lépj be a seregbe, keress az erődnek és a rangodnak megfelelő századot.

Kieg.: ha már FM vagy és van Q5 házad, nincs miért spórolni. Esetleg utazhatsz a nagyvilágban helyi csetepatékat keresve, hátha összejön egy BH medál. Nem az érte járó 5 gold miatt (50-60ba kerül egy közepes 8-10k sebzésért járó medál...), hanem hogy az is meglegyen.
Erről jut eszembe, mikor váltottak www2-re, ideiglenesen elvesztettem az egyik orgom, mert csak a böngészőben van elmentve a belépőkódja Majdnem ideges lettem tőle De szerencsére visszaváltottak így most megint hozzáférek...
1 BH medálom van már, hírszerző koromból, kemény 200 sebzéssel kb
Ez amúgy jó tervnek tűnik.
Igazából a cég szippantja be a pénzt, mert minél több pénzt tartok benne, annál többet tudok készletre termelni, azért nem szívesen verném el. Azért most, hogy felmentek a háborúk alatt az árak 50%-kal is, elég nagyot lehetett a békeidőben olcsóért megtermelt fegyóval kaszálni
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #347  
Old 10-31-2009, 00:17
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Azért most, hogy felmentek a háborúk alatt az árak 50%-kal is, elég nagyot lehetett a békeidőben olcsóért megtermelt fegyóval kaszálni
Most arra gondolsz, hogy a durván 7 HUFért megtermelt ~200 db Q4 fegyómat 27 HUFért adtam el?
__________________
קפוד!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to szamóka For This Useful Post:
  #348  
Old 10-31-2009, 00:18
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Erről jut eszembe, mikor váltottak www2-re, ideiglenesen elvesztettem az egyik orgom, mert csak a böngészőben van elmentve a belépőkódja
Ezt nem értem, a Chrome nem mutatja meg a mentett jelszavakat?
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #349  
Old 10-31-2009, 00:27
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Ezt nem értem, a Chrome nem mutatja meg a mentett jelszavakat?
Amikor www-ről www2.erepublik.com-ra váltott, akkor a Chrome "elszórta" az összes jelszavam. Így csak olyan helyekre tudtam belépni, amire emlékeztem fejből is, viszont az egyik orgom jelszavára nem emlékeztem, és nem is tudtam "feltörni"
Viszont amikor visszaváltottak www.erepublik.com-ra, akkor a Chrome megint ismerte az összes jelszavam. Szóval csak a www-s verzióhoz jegyezte meg, így viszont most megint be tudok lépni azzal az orgommal.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #350  
Old 10-31-2009, 00:29
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Amikor www-ről www2.erepublik.com-ra váltott, akkor a Chrome "elszórta" az összes jelszavam. Így csak olyan helyekre tudtam belépni, amire emlékeztem fejből is, viszont az egyik orgom jelszavára nem emlékeztem, és nem is tudtam "feltörni"
Viszont amikor visszaváltottak www.erepublik.com-ra, akkor a Chrome megint ismerte az összes jelszavam. Szóval csak a www-s verzióhoz jegyezte meg, így viszont most megint be tudok lépni azzal az orgommal.
www2-n nekem se köpte be a FF, manuálisan kellet megnézni.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu