Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-09-2006, 22:26
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Kérdések 1/Aval kapcsolatban

Szövetésgi háboruban a két legnagyobb tag aránya számit. ÉS a tagok számának különbsége.

Egyéniben viszont csaka atglétszám különbség???

ez nem tiszta teljesen! lécci segitsetek
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-09-2006, 23:56
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Szövetésgi háboruban a két legnagyobb tag aránya számit. ÉS a tagok számának különbsége.
Egyéniben viszont csaka atglétszám különbség???
ez nem tiszta teljesen! lécci segitsetek
Azért lett bevezetve kláncsatában a két legnagyobb tag aránya, hogy az óriás oris 1 fős klánok ne verhessék szét a kicsiket.
Egyéni csatában semmi sem indokolná, hogy számítson a két legnagyobb tag aránya, hisz nem kerülnek egymás közelébe a kis és a nagy orik.
  #3  
Old 02-10-2006, 00:26
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Szövetésgi háboruban a két legnagyobb tag aránya számit. ÉS a tagok számának különbsége.

Egyéniben viszont csaka atglétszám különbség???

ez nem tiszta teljesen! lécci segitsetek

Egyéniben igen csak a taglétszám.

Egyéni támadáskor fontos szerepe van a támadó és a támadott ország szövetségében levő; tagok számának. A legtöbb zsákmányt akkor szerezheted, ha egyenlő; taglétszámú szövetségek tagja a két ország. Minél nagyobb az eltérés (bármely irányba), annál kevesebb lesz a zsákmány (pl foglalt föld).
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #4  
Old 02-10-2006, 02:02
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszönöm szépena válaszokat. Nekem ezek nem voltak egyértelmüek a sugó alapján.
__________________
I like to fall on my face.
  #5  
Old 02-10-2006, 08:29
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miért nem tudok a VIP saját pontlistámra régi SZK-s orikat felvenni? A keresőben megtalálom ezeket az orikat, de a saját pontlistámba nem kerülnek be.

A mostanában aktív SZK-s orikat símán be tudom venni...
  #6  
Old 02-10-2006, 09:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Miért nem tudok a VIP saját pontlistámra régi SZK-s orikat felvenni? A keresőben megtalálom ezeket az orikat, de a saját pontlistámba nem kerülnek be.

A mostanában aktív SZK-s orikat símán be tudom venni...
Akik kiestek a pontlistából, azokat nem tudod felvenni. (Pontosabban fel tudod, és meg is jelennek, amint visszalépnek.)
  #7  
Old 02-10-2006, 09:36
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Akik kiestek a pontlistából, azokat nem tudod felvenni. (Pontosabban fel tudod, és meg is jelennek, amint visszalépnek.)
Köszi, értem! Rájöhettem volna...
  #8  
Old 07-02-2006, 17:40
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Noh, a topic címe kérdések 1/A-val kapcsolatban. Nos nekem lenne millió kérdésem, megpróbálom a lényegeseket leírni.

Készülök szép lassan fellépni az első szintre, de még fingom sincs, mi zajlik ott. Hallottam olyamiről, hogy főleg a csoport teteje felé a varázsló és a tolvaj országok gyakorlatilag életképtelenek. Egyértelmű, hogy csak hadisnak éri meg tehát lenni. Aztán a fajok szempontjából: ork ütni, törpe nyersanyagot termelni, elf kaját termelni hasznos. De melyikkel hogy érdemes játszani? Milyen arányban, és hogy(piaci mozgatással?) tartsak íjakat/eliteket/lovasokat? Továbbá mi a legjobb, leghatásosabb klánfelállás? Megéri-e 10en lenni? Esetleg egy fős klánként lehet-e boldogulni?

Ilyesmik érdekelnének engem a leginkább. Aki tud válaszoljon már, kössz előre is
  #9  
Old 07-02-2006, 21:38
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ezekre a valaszokra/tapasztalatokra en is kivancsi lennek
  #10  
Old 07-02-2006, 22:30
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Noh, a topic címe kérdések 1/A-val kapcsolatban. Nos nekem lenne millió kérdésem, megpróbálom a lényegeseket leírni.

Készülök szép lassan fellépni az első szintre, de még fingom sincs, mi zajlik ott. Hallottam olyamiről, hogy főleg a csoport teteje felé a varázsló és a tolvaj országok gyakorlatilag életképtelenek. Egyértelmű, hogy csak hadisnak éri meg tehát lenni. Aztán a fajok szempontjából: ork ütni, törpe nyersanyagot termelni, elf kaját termelni hasznos. De melyikkel hogy érdemes játszani? Milyen arányban, és hogy(piaci mozgatással?) tartsak íjakat/eliteket/lovasokat? Továbbá mi a legjobb, leghatásosabb klánfelállás? Megéri-e 10en lenni? Esetleg egy fős klánként lehet-e boldogulni?

Ilyesmik érdekelnének engem a leginkább. Aki tud válaszoljon már, kössz előre is

Néhány kérdére a válasz: Tarts íjakat, és sok pénzt bankokkal védve. Ha ütni akarsz, majd lecseréled lovakra, de ha menet közben is mindkettőt tartasz, tőled viszi mindneki a földet.
Támadási formaként szinte kizárólag a földszerzés a szokás, fosztás, puszti vagy mészár egészen elenyésző.
Tolisoknak nagyon nagy gond, hogy 10k értékkülönbségénl a zsákmány 0-val egyenlő, ezért egy bizonyos hekiszám fölött gyakorlatilag csak éplistát szerezni jók, ami ugyan elég fontos, de nem annyira, hogy érdemes legyen hagyományos értelemben vett tolisokat tartani, azokat ugyanis a gyengébb hadisok is beverik.
Fajok: Ember félelf és hulla kevés van, de a többiekkel azért lehet boldogulni. A csak fordulni akaró, és biztonsági játékot játszó egyszemélyes klánok közt túlnyomóan elfek vannak, lévén elég szép bónuszokat kapnak a védekező harcmodorra. Mivel első orid ez A-ban, szerintem mindenképp egy klánban kéne kezdj, ahol a többiektől eltanulhatod a csoport sajátosságait, mert egyszemélyesben valószínű sokkal nehezebb lesz.

Ja igen: nekem jár itt a szám ,de valójában én is újonc vagyok még
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 17:31
1/A-val kapcsolatos kérdések, és tanácsok Gaben Stratégia & Tippek 379 06-06-2016 22:15
FAQ - szezonális gyakori kérdések és válaszaik Ati Segítség 15 01-09-2014 20:29
Elvesztett irasjoggal kapcsolatban Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 03-16-2007 11:41
Segítségkérés, asztali DVD-lejátszóval kapcsolatban Croissant Egyéb 5 12-06-2006 15:31


All times are GMT +1. The time now is 14:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu