Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-18-2006, 19:21
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Egy kérdés a szabiról.

Sziaszto!

Lenne néhány kérdésem a szabadsággal kapcsolatban.
1. Mit jelent az a mélyszabi? Már rengeteg helyen halottam meg hogy pontlistából kiesik és hasonlók. De fogalmam sincs mi ez.

2. Kb fél éve 4 hónapra leszabiztam az orimat. Úgy mentem szabadságra eggy szöviharc után hogy beteg voltam 36-36 kör vihar meg száraz és az orimban annyi ember hogy éppcsak 100% on működnek a barakkok. Ugy tudtam hogy az ori szabi alatt full megál. Gondoltam majd foglalkozok vele ha ismét lessz elég időm odafigyelni az orimra. Csak kb 1 hónappal később miközben láttam meg a súgóban hogy szabi alatt is hatnak/fogynak a varázslatok. Nagy ijedten beléptem az orimba és látom hogy minden fullos. Betegség nincs, ártók nincsennek emberek bőven vannak és minden hibátlan. Ez hogy lehet?
Sponsored Links
  #2  
Old 12-18-2006, 19:26
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én úgy tudom h VIP-es ori nem megy mélyszabira,azaz nem esik ki a pontlistából.
nem vipes ori meg kb 2 hét alatt esik ki...
nem akarok hülyeséget mondani,anarchos tapasztalat ez,sztem normálban is így van
  #3  
Old 12-19-2006, 03:15
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Sziaszto!

Csak kb 1 hónappal később miközben láttam meg a súgóban hogy szabi alatt is hatnak/fogynak a varázslatok. Nagy ijedten beléptem az orimba és látom hogy minden fullos. Betegség nincs, ártók nincsennek emberek bőven vannak és minden hibátlan. Ez hogy lehet?
Nem hatnak, csak fogynak.... azaz hatnak is, csak mivel nem telnek a korok, nem tudjak kifejteni a hatasukat... (ertem ez alatt hogy hiaba van vihar, embered nem megy el, hiszen nincs korvaltas.... de a vedelem vari hat, amig rajtad van, ha pl utnek....) A betegseg meg elmulik melyszabi alatt, ugy tudom.....
__________________
Remedy
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ip-vel kapcsolatos kérdés. Grangel Általános beszélgetés Hódítós témákban 49 04-03-2008 16:04
Védekezés kérdés reaper Segítség 7 09-21-2006 21:34
Pár kérdés... Göndörf Segítség 1 08-24-2006 10:40
Bármilyen kérdés, nem csak kezdőknek shyva Általános beszélgetés Hódítós témákban 27 07-19-2006 13:47


All times are GMT +1. The time now is 13:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu