Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #501  
Old 04-21-2007, 22:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
az állásfoglalás óta még annyira sem az fordul meg a fejetekben, hogy ilyenkor felvegyétek a kesztyűt... és harcoljatok.
mert azt bizony meg lehetne tenni, mondjuk jelentgetni egyszerűbb.
régóta játszom, igen sok ellenséget sikerült szereznem, és ez a szám egyre dagad.
A szad akkor dagad, ha kapsz egy maflast, nem?

Amugy ezzel a posttal tokre egyetertek en is....

Nem sirni kell mamanak, hanem harcolni
__________________
Remedy
Sponsored Links
  #502  
Old 04-21-2007, 23:51
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A szad akkor dagad, ha kapsz egy maflast, nem?

Amugy ezzel a posttal tokre egyetertek en is....

Nem sirni kell mamanak, hanem harcolni
imádom azokat a leveleket amiket ilyenkor kap az ember nem birom már idegekkel, 2.mészár után amikor kapom a levelet hogy jelenteni fog, mindig elkezdek rettegni, hogy átraknak, és imádkozok hogy az adminok most még elnézzék ezt a csúnya ütést
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #503  
Old 04-22-2007, 11:37
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
ha nem elég erős az orid, miért nem az? a te hibád
ha nem tud megvédeni a szövid, nos az is a te hibád.
ha nincs elég tartalékod akár bontani, akár fedezni, az is a te hibád.
Az egész hsz-al teljes mértékben egyetértek, annyit fűznék még hozzá, hogy mindenki követ el hibákat, az a kérdés, hogy tanul-e belőlük.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #504  
Old 04-22-2007, 20:04
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

mindenkinek köszönöm aki bármilyen formában jelezte, hogy egyet ért velem!
jó tudni hogy többen vélekedünk így
  #505  
Old 04-23-2007, 14:14
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Thumbs down

Egyébként énis egyetértek ezzel,utálom ezt a szabályt nem azért mert ha nem lenne akkor szadiznám a jónépet,de ha nem bírja a strapát akkor szabizzon ki,nem tiltja meg senki,vagy álljon a sarkára és keressen erős szöviket,vagy akár fundáljon ki mást,erről szól ez a játék sztem,ez benne az izgalom és az íz,hogy hogyan jössz ki a nehéz helyzetekből,ha most mindenki sír az adminoknak,hogy bántottak akkor nincs értelme játszani.Ezt a szabályt el kéne törlni sürgősen szvsz.
  #506  
Old 04-23-2007, 14:43
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by System View Post
Egyébként énis egyetértek ezzel,utálom ezt a szabályt nem azért mert ha nem lenne akkor szadiznám a jónépet,de ha nem bírja a strapát akkor szabizzon ki,nem tiltja meg senki,vagy álljon a sarkára és keressen erős szöviket,vagy akár fundáljon ki mást,erről szól ez a játék sztem,ez benne az izgalom és az íz,hogy hogyan jössz ki a nehéz helyzetekből,ha most mindenki sír az adminoknak,hogy bántottak akkor nincs értelme játszani.Ezt a szabályt el kéne törlni sürgősen szvsz.
félreérted a helyzetet
itt nem a szabály ellen tiltakozunk, mert ez egy igenis fontos dolog a kúltúrált légkör megőrzése érdekében
csak az zavar minket, hogy a sok gyenge idegzetű 2-3 mészár után már jelentéssel fenyegetőzik, ami alapjában véve baromság, főleg akkor ha ő is akciózott ellenünk, mert az a játék része, hogy valakit beversz 3-szor
tehát a törléség ütés az nem az 1-2, hanem országtól függően 25-30 mészár lehet az én -radikális- nézetem szerint
vagy több : ))
  #507  
Old 04-23-2007, 14:58
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
félreérted a helyzetet
itt nem a szabály ellen tiltakozunk, mert ez egy igenis fontos dolog a kúltúrált légkör megőrzése érdekében
csak az zavar minket, hogy a sok gyenge idegzetű 2-3 mészár után már jelentéssel fenyegetőzik, ami alapjában véve baromság, főleg akkor ha ő is akciózott ellenünk, mert az a játék része, hogy valakit beversz 3-szor
tehát a törléség ütés az nem az 1-2, hanem országtól függően 25-30 mészár lehet az én -radikális- nézetem szerint
vagy több : ))
Nem értem félre,tudom hogy miről van szó csak nekem meg ez a véleményem.Példának okáért pont azok miatt amit tképpen teis említettél,hogy a te nézeted szerint 25-30 mészár az,nah oké és ha én máshogy gondolom? Mert benne van a pakliban hogy természetesen mindenkinek mást jelent ez a szabály és azért van az hogy 1-2 mészár után jelentik az esetet.szvsz.Tehát ezt pl.minimum konkretizálni kell.szvsz.De természetesen nem lehet konkretizálni,mert országonként más és más hogy mennyi támadás "teszi tönkre" a játékát.Tehát ez a szabály még eléggé éretlen...ezért nem értek vele egyet.
  #508  
Old 04-23-2007, 15:04
System System is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 73
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
félreérted a helyzetet
itt nem a szabály ellen tiltakozunk, mert ez egy igenis fontos dolog a kúltúrált légkör megőrzése érdekében
csak az zavar minket, hogy a sok gyenge idegzetű 2-3 mészár után már jelentéssel fenyegetőzik, ami alapjában véve baromság, főleg akkor ha ő is akciózott ellenünk, mert az a játék része, hogy valakit beversz 3-szor
tehát a törléség ütés az nem az 1-2, hanem országtól függően 25-30 mészár lehet az én -radikális- nézetem szerint
vagy több : ))
Nah meg a másik az,hogy a szabály által elkényelmesedik a jónép.Ugyanis ahogy mondtam előzőleg a játék íze hogy hogy jössz ki a legnehezbb helyzetekből.De aztán minek gondolkodjak,ha egész egyszerűen csak jelentem.(Na persze nem mindenki pl.én )De egyértelmű hátrányba kerülünk.(már azok akik nem kényelmesednek el)
  #509  
Old 04-23-2007, 15:17
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

ezúton kérek mindenkit a felettébb idegesítő 'szvsz' mellőzésére, lévén ez egy kúltúrált fórum, és nem 'cset', köszönöm - megkockáztatom, sokan azt sem tudják, mit jelent

másrészről pedig jelenteni nem lehet semmit, nincs bejelentőlap
eddig is figyelték azt, ha valaki napokig ugyan azt a célpontot támadta, és eddig is kapott büntit - voltak vagy nyolcan

aki meg jelentéssel fenyegetődzik, azt be kell verni még 2-szer 3-szor! olyan nincs, hogy valakinek 2-3 sereg az országa lerombolásával lenne egyenlő

Neked per pillanat semmilyen hátrányod nem származik az állásfoglalásból, akkor pedig mi a rettenet a bajod vele?
  #510  
Old 04-23-2007, 15:24
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ezúton kérek mindenkit a felettébb idegesítő 'szvsz' mellőzésére, lévén ez egy kúltúrált fórum, és nem 'cset', köszönöm - megkockáztatom, sokan azt sem tudják, mit jelent
Engem is zavar, de szerintem ilyet nem lehet kérni senkitől.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 21:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu