Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-13-2007, 15:50
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Leprogramozni sem lenne egyszerű, Ati befonná a haját.
Térkép formája soha sem lenne, az országok gyakorlatilag olyan fragmentáltak lennének, mint egy 4-5 éve használt vinyó, a térkép meg úgy nézne ki, mint az adásszünet a tv-ben (mákos képernyő), csak színesben.
Mert ugye az elfoglalt földet a katonák nem viszik haza, az ott marad ahol van.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-13-2007, 15:52
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
De nem is ez a félelemetes, hanem például egy medve.

Na de most őszintén: egy olyan térképet akarsz, ami óránként változna, ráadásul meg se lehetne rajzolni? A vándorok tudod hogy belezavarnának a képbe?
szerintem olyat akarna, ami mindenkinek másképp jelene meg mint a pontlsita.... 'kicsit' erőforrásigényes
de azért aranyos...
Reply With Quote
  #13  
Old 01-13-2007, 18:14
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szerintem az ötlet jó, de a technika még nem érett meg rá, ls persze hatalmas előmunkát igényelne, például pont a vándorok miatt. 15év múlva érdemes lesz rá visszatérni, ha majd mobilról is lehet a mostaninál is szélesebb sávon netezni.
Reply With Quote
  #14  
Old 01-13-2007, 20:55
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Ide lehetne betenni a legviccesebb/lrgborzasztóbb javaslatokat amik felmerültek.
Hogy kellő önkritikát gyakoroljak kezdeném egy régi javaslatommal.

Az én javaslatom (bár kicsit a valóságtól elrugaszkodott de nekem tetszik az ötlet).
A JKSZ ellenörzött keretek között történő korlátozott mértékű legaliálása.
Arra gondoltam konkrétan hogy bizonyos országok akiknek meggyült a bajuk eggy másik országgal de nincs elegendő katonai erejük a védekezéshez viszont elő tudnak teremteni nagyobb összegeket (min 20 milkára gondoltam) felbérelhessenek másik országokat a célpont lerohanására. Természetesen a vérdijj meg a zsákmány is a felbérelt országé a megbizo csak azt kapja hogy megvédik. Ha jol tudom van valami ehhez hasonló az anarchos csoportban de mégsem ugyanaz. Ennyi lenne. Lehet lehurrogni
ez aranyos gyors pénzszerzési meló egyeseknek el kell egy kis segítség ha nem szeretik őket
-de persze lehetetlenségnek is tartom-

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
http://forum.queosia.com/showthread....4760#post64760

Az a 100x meggondolás úgy érzem kevés lesz.
jogos. ha pl egy chatbe raktad volna kkor még ok lenne, de így... én speciel kiadnám neked az 5/y megrajzolását
Reply With Quote
  #15  
Old 01-20-2007, 11:21
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

hagyjátok már békén szegény karesz6-ot feszt őt szidjátok (nem mindenki) ilyen a fantáziája na és, amúgy te is dreaman68 kedves vagy majd ha te is csinálsz egy topic-ot akkor én is azt fogom mondani a javaslataidra még az elvetettekre is hogy csináld meg magad ha ezt akarod! nem azt mondom hogy nem dolgoznak az adminok és hogy jól jönne nekik egy kis munka mer ez nem igaz! mer nagy munka! de a mostani hódító nem volt nagy munka? úgy gondoljátok hogy az adminok csak úgy kirázták a kisújjukból vagy mi!?
minden új elfogadott javaslatot elég nehéz munka árán vezetik be én úgy gondolom hogy ez a térképes dolog még a könnyebbek közé tartozik.
Reply With Quote
  #16  
Old 01-20-2007, 11:35
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
hagyjátok már békén szegény karesz6-ot feszt őt szidjátok (nem mindenki) ilyen a fantáziája na és, amúgy te is dreaman68 kedves vagy majd ha te is csinálsz egy topic-ot akkor én is azt fogom mondani a javaslataidra még az elvetettekre is hogy csináld meg magad ha ezt akarod! nem azt mondom hogy nem dolgoznak az adminok és hogy jól jönne nekik egy kis munka mer ez nem igaz! mer nagy munka! de a mostani hódító nem volt nagy munka? úgy gondoljátok hogy az adminok csak úgy kirázták a kisújjukból vagy mi!?
minden új elfogadott javaslatot elég nehéz munka árán vezetik be én úgy gondolom hogy ez a térképes dolog még a könnyebbek közé tartozik.
Szerintem te életedben semmit se programoztál még Egy HTML alapú honlapot se annyira egyszerű megcisnálni ha te írod... Persze attól függ ugye milyen szinten vagy, akkor viszont már nem htmlben írsz
No meg úszol a pénzben, merthogy erre kéne pár szerver...
És nem szidjuk, de ez tényleg badarság, én például elképzelni se tudnám hogy nézni ki, ha az elfoglalt területek ott mardnának ahol, a végén olyan lenne mitn egy hatalmas massza, és teljesen átláthatatlan, na meg értelmetlen is.
A másik meg hogy a mostani hódító több mint 7 év munkája, úgyhogy gondold meg mit beszélsz
Ha láttad volna milyen volt a legelején csodálkoznál mennyit változott. És ez lenne valszeg az egyik legnehezebb javaslat ami be lett volna vezetve

Last edited by Viz; 01-20-2007 at 11:46..
Reply With Quote
  #17  
Old 01-20-2007, 11:44
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
De nem is ez a félelemetes, hanem például egy medve.

Na de most őszintén: egy olyan térképet akarsz, ami óránként változna, ráadásul meg se lehetne rajzolni? A vándorok tudod hogy belezavarnának a képbe?
Nem mentem a sajár baromságomat tovább. De ezt akkor sem egy szétoltós javaslatokat ujratárgyalós topicnak nyitottam hanem hogy a viccesen/rosszul elsült javaslatokat ide betegyük és lehessen rajtuk nevetni és nem a kitalálójukat szétoltani/ismét leirni azt amit már mindenki megtett amikor megnyilt a javaslat.
Reply With Quote
  #18  
Old 01-20-2007, 20:31
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Szerintem te életedben semmit se programoztál még Egy HTML alapú honlapot se annyira egyszerű megcisnálni ha te írod... Persze attól függ ugye milyen szinten vagy, akkor viszont már nem htmlben írsz
No meg úszol a pénzben, merthogy erre kéne pár szerver...
És nem szidjuk, de ez tényleg badarság, én például elképzelni se tudnám hogy nézni ki, ha az elfoglalt területek ott mardnának ahol, a végén olyan lenne mitn egy hatalmas massza, és teljesen átláthatatlan, na meg értelmetlen is.
A másik meg hogy a mostani hódító több mint 7 év munkája, úgyhogy gondold meg mit beszélsz
Ha láttad volna milyen volt a legelején csodálkoznál mennyit változott. És ez lenne valszeg az egyik legnehezebb javaslat ami be lett volna vezetve
csak mondanám hogy nem egyfolytában programoztak az adminok mert ellenőrizni is kell stb. meg azt is mondom hogy szerintem se jó az ötlet én csak azt mondtam hogy ne bántsátok karesz6 mert hogy neki ez tetszene! meg gondolj bele mejik a nehezebb csinálni egy alap játékot vagy a meglévő játékba egy új dolgot csinálni!?
Reply With Quote
  #19  
Old 01-20-2007, 20:37
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
csak mondanám hogy nem egyfolytában programoztak az adminok mert ellenőrizni is kell stb. meg azt is mondom hogy szerintem se jó az ötlet én csak azt mondtam hogy ne bántsátok karesz6 mert hogy neki ez tetszene! meg gondolj bele mejik a nehezebb csinálni egy alap játékot vagy a meglévő játékba egy új dolgot csinálni!?
Kérlek szerintem nem vágod teljesen hogy fejlődött a hódító, azt se tudod kik csinálták stb, a főoldalon létezik a törénelem menüpont, ajánlom figyelmedbe
Reply With Quote
  #20  
Old 01-21-2007, 06:46
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Kérlek szerintem nem vágod teljesen hogy fejlődött a hódító, azt se tudod kik csinálták stb, a főoldalon létezik a törénelem menüpont, ajánlom figyelmedbe
tudom kik csinálták a hódítót! az adminok!
és nem hiszem azt hogy a hódító elejétől kezdve ilyen volt!

Last edited by csukja; 01-21-2007 at 07:27..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Javaslatok élesbe rakása... Kisbér Elvetett javaslatok 44 12-04-2006 16:02


All times are GMT +1. The time now is 14:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu