Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 03-30-2006, 15:33
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

na, miutan sikeresen szetoffoltuk a temat egymas, es a masik muveszeti erzekenek/intelligenciajanak velemenyezesevel, ezert:

Csokibacsi!!! Azonnal mondd meg, hol talalhato a popcornos smiley!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 03-30-2006, 17:14
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

most jöhetnék a szabad országban szabad emberek azt csinálnak amit szabad szlogennel, de feleslegesnek tartom.
azt hittem a hozzá szolás lényegét pontozzák és nem a stilust. de ugy látszik rengeteg modorra érzékeny ember van itt, akinek a csomagolt finomkodso duma jön be. evvel az erővel én is pontozhatnám bármelyikőtöket, mivel a stilusomat sértegeti, azaz leparasztoz.
de hát ez ilyen fazonok gyülekezete, (tiszt. a kiv.)
legközelebb nem irok oda ahol eme néhány nevet látom és kész.
Reply With Quote
  #203  
Old 03-30-2006, 23:19
Enkidu
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
most jöhetnék a szabad országban szabad emberek azt csinálnak amit szabad szlogennel, de feleslegesnek tartom.
Helyes. Értelmetlen lett volna. (Persze, hogy szabad országban mindenki szabadon szapulhatja a másikat, de minek? Meg különben is, ez a "mindent meg lehet csinálni" gondolkodásmód hamar a jó modor és régi, elfogadott szokások lerombolásához vezet, pedig azért jók azok...)

Quote:
Originally Posted by Apa
legközelebb nem irok oda ahol eme néhány nevet látom és kész.
Ez rövid távon működő megoldás, de hidd el, mások is fognak szólni érte, ha szélsőséges, lekicsinylő, tényszerűen közölt véleményt mondasz mások által nagyrabecsült dolgokról, és nem kerülhetsz el mindenkit. Pontozás: nc, nincs értelme, én nem is csináltam. (A "csúnyát mondott, lepontozom"-nál tényleg csak az lenne jobb, ha lenne minden post mellett egy "megmondom a tanító néninek!" gomb... )

Last edited by Enkidu; 03-30-2006 at 23:22..
Reply With Quote
  #204  
Old 03-31-2006, 07:36
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Enkidu

maj vhogy megoldom. eddig 1 pirosat kaptam, oda se mentem azota.
de remélem ahol én vok sűrün, oda meg ha jön vki nem csak azé jön h a stilusommal foglalkozzon.
Reply With Quote
  #205  
Old 03-31-2006, 17:43
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tök fölöslegesen megint sértődik mindenki, barátságok mennek szét, családok szakadnak szét, stb... Egyszóval megy a vita, bár egyre inkább veszekedés. Most kérdem én, van ennek értelme? Amíg mindenki mondott pár filmcímet, aztán azt normálisan kommentáltuk, nem volt probléma. Ha jó véleménnyel vagy egy filmről, mond. Ha építő jellegű kritikád van, mond. De ha annyit tudsz írni, hogy szar, mert szar, akkor inkább hallgass. Kár lenne ezért a topicért. A művészet meg nem behatárolható. Ott van például a Piros négyzet fehér alapon c. festmény - nem kell hozzá emberfeletti ügyesség, de az is művészet. Ha kimegyek a budapesti rendőrkapitányság elé, odapiszkítok, közben felveszem az egészet videora, az is művészet, mert csináltam valami olyat, amit előttem senki - meg persze utána meg is büntetnek érte Ezt így átfógóan írtam az utolsó pár oldalra, mert lemaradtam az azonalli válaszadásokról.

Kár lenne ezért a topicért.További jó munkát!
Reply With Quote
  #206  
Old 04-01-2006, 19:06
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Figyu nem értem. Te itt lekezdesz kötekedni. De nyugi velem azt is lehet.
Bocsi, de én tisztán láttom a világot nem kellenek csúf borz képek amik bántják a szép érzékemet.
Nem tom mit sértödtél emg de ha tudom küldöm si a pirosat ezután.


Kitanotól láttam a:
Zatoichi
Brother
Dolls
meg még két filmjét amik hümm most nem jutnak eszembe. De leginkább a Zatoichi teccet az kész azabaj, hogy a filmek nagyrésze a homályba vesz és cska amikro újra láttom közben ugrik behogy ja én etz már láttem

Ichi the killert miért is szóltad le?? fogaodk nem tudtad végig néznID jó énis nehezen



Quote:
Originally Posted by Enkidu
Rengetegen látnak benne művészit és értékeset (az, hogy ti nem, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kulturálatlan barbárok vagytok, csak az, hogy nem ismeritek el azt, hogy van, akinek jelenthet). Egyszóval letett valamit az asztalra, míg te meg a többi tökös gyerek, aki leszólja, semmit. Ennyi.


No comment.


Na mondjál párat. Kíváncsi vagyok, mit ismersz tőle és mi róluk a véleményed.


Tudjuk, hogy nagyon el vagy szállva magadtól, de kérünk, hogy legalább amíg beszélgetsz velünk, szállj le egy kicsit közénk alacsonyabbrendű teremtmények közé. Meg ne jelentsd ki mindenkiről, hogy mennyivel több filmet láttál, mint ő, mert 1. nem ez számít, 2. jó sokszor mellélősz, csak mi nem kezdjük el verni a mellünket, hogy "de mi többet láttunk!"...
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #207  
Old 04-01-2006, 19:10
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bocsi az elözőért mindneki mástól egyeüdl Enkidu nyomta fle bennem a pumpát. Rögtön sértgetett én csaka véleményet modntam ahogy mindig is tenni szoktam.

Bírom mindenki mindne szakértő. Én nem vagyok filmszakértő csak sokat láttam. Szal nem lényeges a véleményem csak kicsit vitatkozni jöttem, de láttom erre nm mindenki képes igy ki is szállok ebből
Alapfilm
Karibb Tenger Kalózai
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #208  
Old 04-02-2006, 08:42
Enkidu
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Bocsi az elözőért mindneki mástól egyeüdl Enkidu nyomta fle bennem a pumpát. Rögtön sértgetett én csaka véleményet modntam ahogy mindig is tenni szoktam.
De bunkó stílusban mondtad, szándékosan provokálva, ez zavart.
Hányszor mondjam még, hogy nem érdekel a piros, hülyegyerekek szórakozása, küldjél, amennyit akarsz.

Quote:
Originally Posted by Half
Bírom mindenki mindne szakértő. Én nem vagyok filmszakértő csak sokat láttam. Szal nem lényeges a véleményem csak kicsit vitatkozni jöttem, de láttom erre nm mindenki képes igy ki is szállok ebből
Nem vagyunk szakértők, csak tisztelni szeretnénk egymás véleményét, és ez nem megy, ha valaki nem tiszteli a miénket, mint például te.
Van bőr a képeden, öreg... hatalmas vitát generálsz, aztán bedobod, hogy csak vitatkozni jöttél, de mi nem tudunk...


----------------------

Na de én is kiszálltam ebből. Többet nem reagálok ilyesmi{re/t}. Inkább leírom az egyik kedvenc filmemet: Casablanca. Nagyon híres és joggal. Humprey Bogartot meg amúgy is nagyon bírom.
Reply With Quote
  #209  
Old 04-02-2006, 10:32
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a baj hogy csak neked szólt és ha nem érdekel miért rejtegeted?

Quote:
Originally Posted by Enkidu

De bunkó stílusban mondtad, szándékosan provokálva, ez zavart.
Hányszor mondjam még, hogy nem érdekel a piros, hülyegyerekek szórakozása, küldjél, amennyit akarsz.


Nem vagyunk szakértők, csak tisztelni szeretnénk egymás véleményét, és ez nem megy, ha valaki nem tiszteli a miénket, mint például te.
Van bőr a képeden, öreg... hatalmas vitát generálsz, aztán bedobod, hogy csak vitatkozni jöttél, de mi nem tudunk...


----------------------

Na de én is kiszálltam ebből. Többet nem reagálok ilyesmi{re/t}. Inkább leírom az egyik kedvenc filmemet: Casablanca. Nagyon híres és joggal. Humprey Bogartot meg amúgy is nagyon bírom.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #210  
Old 04-03-2006, 09:40
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nézzetek meg 3 filmet
1 rekviem egy álomért
2 train spoting
3 kegyetlen játékok
nem oscarosok nem kaszasiker hajazok de kultur filmek de még inkább alap és ha valamelyik is egy pillanatra nem fog meg azonal psziholgushoz
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu