Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #581  
Old 10-29-2010, 18:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Már az elsö Évad harmadik Része Óta ezt szajkózom azt voltak akik elküldtek a Búsba , hogy Jó ez majd kiforrja magát..Szerintem meg ez majd elforrja magát..nagyon nem szeretek ilyet írni, de olyan jó lenne ha levenné ezt a Nyüglödést a SYFY csatorna azt csinálnának még 2-3 Atlantisos filmet...
Én annó azért küldtelek el a búsba, mert itt szídtad,holott egyszerü a megoldás: szapulás helyett inkább csak simán ne nézd,ha nem élvezed...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #582  
Old 10-29-2010, 18:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Én annó azért küldtelek el a búsba, mert itt szídtad,holott egyszerü a megoldás: szapulás helyett inkább csak simán ne nézd,ha nem élvezed...
Ezzel én is így lennék különben, csak hát mégis Csillagkapu, meg hátha, és jéé, valami elindult, de aztán mégse, ááá, de azért mégis Csillagkapu...... Ennyit számít a név!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #583  
Old 10-31-2010, 16:36
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezzel én is így lennék különben, csak hát mégis Csillagkapu, meg hátha, és jéé, valami elindult, de aztán mégse, ááá, de azért mégis Csillagkapu...... Ennyit számít a név!
Nyah, megnéztem én is.
Érdekes, nekem nincs hiányérzetem. Az történt, amire a sopilered alapján számítottam: megmutatta Scott tudatalatti gondolatait, a többiekhez fűződő viszonyát, ráadásul izgalmas folytatással is kecsegtet, hisz innen az általad korábban említett nyitott kérdések megválaszolásával ill. a pár különös genetikai mutációjának következményeivel is folytatódhat a sorozat. Nekem tetszett.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #584  
Old 10-31-2010, 16:39
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ezzel párhuzamosan befejeztem a SG1 6. évadát is, a 7.-et viszont már csak 40 GB-os pakkban tudnám leszedni, ahhoz viszont nem fűlik a fogsorom. Valakinek valami ötlet?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #585  
Old 10-31-2010, 16:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nyah, megnéztem én is.
Érdekes, nekem nincs hiányérzetem. Az történt, amire a sopilered alapján számítottam: megmutatta Scott tudatalatti gondolatait, a többiekhez fűződő viszonyát, ráadásul izgalmas folytatással is kecsegtet, hisz innen az általad korábban említett nyitott kérdések megválaszolásával ill. a pár különös genetikai mutációjának következményeivel is folytatódhat a sorozat. Nekem tetszett.
Örülök akkor, hogy a spoiler elő tudta készíteni a terepet, és végül pozitívan jöttél ki belőle.

Hiányérzetem nekem se volt, nekem egyszerűen nem kellett volna ez a rész. De ez azért is lehet, mert nem szeretem az ilyen karakterből kilépő részeket (nemcsak Csillagkapunál, hanem máshol se). Mást lehet, hogy pont az ilyen részek éltetnek, nyilván különbözőek vagyunk, és mást szeretünk, még akár ugyanabban a sorozatban is.

Igazából nincs AKKORA bajom ezzel a sorozattal, mint ami néha itt átmegy abból, amit kritikaként leírok róla...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #586  
Old 10-31-2010, 16:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ezzel párhuzamosan befejeztem a SG1 6. évadát is, a 7.-et viszont már csak 40 GB-os pakkban tudnám leszedni, ahhoz viszont nem fűlik a fogsorom. Valakinek valami ötlet?
AXN? De passz, nem tudom, hogy hol tartanak ott épp. Láttam, hogy megy, de nem tudom melyik évad.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #587  
Old 10-31-2010, 16:45
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Igazából nincs AKKORA bajom ezzel a sorozattal, mint ami néha itt átmegy abból, amit kritikaként leírok róla...
Ennek örülök, hogy írtad, mert az írásaid alapján "csk" világvége hangulatra gyanakodtam.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #588  
Old 10-31-2010, 16:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ennek örülök, hogy írtad, mert az írásaid alapján "csk" világvége hangulatra gyanakodtam.
Tény, hogy nálam a rangsor:

1. Atlantis
2. SG1
3. Universe,

de azért világvége hangulat még nincs.

A filmekre nem nagyon emlékszem már. Az elsőre valamennyire igen, azt nem nagyon tudnám hova tenni a rangsorban... Az "kell", hogy tudja az ember, hogy miről van szó, szóval az alapmű, nem illik rangsorolni... A másik filmre viszont tényleg nem emlékszem... Valószínűleg SG1-gyel egyenrangú a listámon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #589  
Old 10-31-2010, 16:51
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tény, hogy nálam a rangsor:

1. Atlantis
2. SG1
3. Universe,

de azért világvége hangulat még nincs.

A filmekre nem nagyon emlékszem már. Az elsőre valamennyire igen, azt nem nagyon tudnám hova tenni a rangsorban... Az "kell", hogy tudja az ember, hogy miről van szó, szóval az alapmű, nem illik rangsorolni... A másik filmre viszont tényleg nem emlékszem... Valószínűleg SG1-gyel egyenrangú a listámon.
Én a "The Ark of True" c. filmet láttam, az bőven kimaradhatott volna az életemből.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #590  
Old 10-31-2010, 17:00
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hiányérzetem nekem se volt, nekem egyszerűen nem kellett volna ez a rész. De ez azért is lehet, mert nem szeretem az ilyen karakterből kilépő részeket (nemcsak Csillagkapunál, hanem máshol se). Mást lehet, hogy pont az ilyen részek éltetnek, nyilván különbözőek vagyunk, és mást szeretünk, még akár ugyanabban a sorozatban is.
Ha jól értem, akkor álmodós részről van szó, azokat én se szeretem. A történet belső ellentmondása miatt (A főhőst próbálják meggyőzni, hogy ami az elmúlt években történt vele csak kitaláció, közben a néző tudja, hogy az lesz a vége, hogy felébred.) elég nehéz a főhős vívódásával azonosulni, inkább azt várom, hogy mikor jön már rá az igazságra.

Az egyetlen ilyen, ami tetszett, a DS9-ban volt.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu