Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Filmek, sorozatok, TV
Register Stats Members List Today's Posts

Filmek, sorozatok, TV Filmek és sorozatok minden mennyiségben

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #571  
Old 10-28-2010, 00:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Valami értelme biztos van a dolognak, legalábbis feltételezem. Az ilyen részek szokták megmutatni az adott szereplő mélyebb érzéseit, sejtéseit, gondolatait, igazi viszonyát emberekhez.. szóval bizti lesz folyománya.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #572  
Old 10-28-2010, 00:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Valami értelme biztos van a dolognak, legalábbis feltételezem. Az ilyen részek szokták megmutatni az adott szereplő mélyebb érzéseit, sejtéseit, gondolatait, igazi viszonyát emberekhez.. szóval bizti lesz folyománya.
És az ilyen részek szokták levinni a nézettséget is, amik egyre közelebb viszik a sorozatot a leállításhoz. :-/

Bár ha most vége lenne, nem hagyna bennem pótolhatatlan űrt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #573  
Old 10-28-2010, 00:38
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És az ilyen részek szokták levinni a nézettséget is, amik egyre közelebb viszik a sorozatot a leállításhoz. :-/

Bár ha most vége lenne, nem hagyna bennem pótolhatatlan űrt.
Én azért szomorkodnék. Nem hiszem, hogy csak azért tesznek be ilyen részeket, hogy kitöltsék az évadot, cselekmény híján.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #574  
Old 10-28-2010, 00:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Én azért szomorkodnék. Nem hiszem, hogy csak azért tesznek be ilyen részeket, hogy kitöltsék az évadot, cselekmény híján.
Nekem ezt a részt nézve totál ilyen érzésem volt pedig.

Különösen, hogy az előző részben egy viszonylag érdekes témát hagytak függőben, kivételesen az utolsó percben sem rontották el semmivel az izgalmakat. Az ember várta folna a folytatást, és helyette... gyakorlatilag ... nem akarok csúnya szavakat használni, de szemetet kapott... Ez egy sorozatzáró résznek elment volna, hogy az ember összes kedvét elvegye a sorozattól, és ne bánja, hogy nincs folytatás. De így...?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #575  
Old 10-28-2010, 09:06
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

az SG-1-ben is volt egy pár ilyen rész...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #576  
Old 10-28-2010, 09:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
az SG-1-ben is volt egy pár ilyen rész...
Az SG1-nél nem volt ekkora "bizalomvesztési" szakasz, oda ez szerintem belefért. Jelen pillanatban azon bizakodok, hogy HÁTHA sikerül még valahogy felhozniuk a sorozatot a többi SG szintjére. (Hiába no, menthetetlen sci-fi rajongó vagyok. ) Néha úgy tűnik, hogy el is indulnak ebbe az irányba, de ekkor hirtelen 180 fokos fordulat, és ezt a bizakodásomat ilyen részekkel totál lerombolják.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #577  
Old 10-28-2010, 09:19
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az SG1-nél nem volt ekkora "bizalomvesztési" szakasz, oda ez szerintem belefért. Jelen pillanatban azon bizakodok, hogy HÁTHA sikerül még valahogy felhozniuk a sorozatot a többi SG szintjére. (Hiába no, menthetetlen sci-fi rajongó vagyok. ) Néha úgy tűnik, hogy el is indulnak ebbe az irányba, de ekkor hirtelen 180 fokos fordulat, és ezt a bizakodásomat ilyen részekkel totál lerombolják.
Túl nagyok az elvárásaid... már az Atlantis sem ütötte meg az alapszintet nálam, ami az sg1 első 7évada volt...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #578  
Old 10-28-2010, 09:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Túl nagyok az elvárásaid... már az Atlantis sem ütötte meg az alapszintet nálam, ami az sg1 első 7évada volt...
Nekem az Atlantisz nagyon bejött. Más volt, mint az SG1, és az SG1-nek is voltak "korszakai", kinek mi tetszett belőle jobban. De szerintem mindegyik nézhető volt, és jó volt. Ezen belül oszlott talán el a nézők szavazata, hogy kinek melyik tetszett a legjobban.

Az SGU számomra totál kilóg ebből a sorból. Ha egy önálló sorozat lenne, és nem Csillagkapunak hívnák, akkor SZERINTEM nem élte volna túl az első évadot. Ennél sokkal jobb sorozatokat láttam elvérezni egy év alatt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #579  
Old 10-28-2010, 16:15
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post

Ha egy önálló sorozat lenne, és nem Csillagkapunak hívnák, akkor SZERINTEM nem élte volna túl az első évadot..
Már az elsö Évad harmadik Része Óta ezt szajkózom azt voltak akik elküldtek a Búsba , hogy Jó ez majd kiforrja magát..Szerintem meg ez majd elforrja magát..nagyon nem szeretek ilyet írni, de olyan jó lenne ha levenné ezt a Nyüglödést a SYFY csatorna azt csinálnának még 2-3 Atlantisos filmet...
Reply With Quote
  #580  
Old 10-28-2010, 16:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Már az elsö Évad harmadik Része Óta ezt szajkózom azt voltak akik elküldtek a Búsba , hogy Jó ez majd kiforrja magát..Szerintem meg ez majd elforrja magát..nagyon nem szeretek ilyet írni, de olyan jó lenne ha levenné ezt a Nyüglödést a SYFY csatorna azt csinálnának még 2-3 Atlantisos filmet...
A Capricát már levették évad közben. (Tudom, hogy semmi köze a csillagkapuhoz, csak ugyanaz a csatorna, úgyhogy az elvi lehetőség akár egy ilyenre is megvan.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu