Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #471  
Old 09-23-2013, 18:26
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nemcsak e-mailt, hanem eseményértesítést is kapsz. Ez elsőre butaságnak tűnhet, ha úgyse lépsz be az országba szabadság alatt, de nem az, mert a telefonos eseményértesítő ilyen esetben is küldi az értesítést..
Kulfoldi jatekosoknak nincs telefonos esemeny ertesito, legalabbis nekem nincs, nem is akarom legyen, teljesen felesleges, ha tamadi van szovik ugyis csorognek a tobbi meg nem annyira fontos, hogy ne tudna megvarni amig benezek.
A lenyeg az, hogy be kerult egy csomo kenyelmi ujjitas, azt hogy en latom hany kor szabi van a tobbi orimba; mert nem biztos azert van szabin mert egyikkel sem jatszok, hanem mert most masikba kell a figyelmem stb.; akkor mint kenyelmi dolog miert ne ferne el? Mas tema ha tul sok lenne a szervernek meg azt is betenni.

Quote:
A legtöbb országnak több évnyi szabadsága van indulésként, évente egyszer pedig úgyis be kell lépni azonosítani, ha meg szeretnél tartani egy szabis országot. Amikor belépsz, akkor a szabadság oldalon látni fogod, hogy még mennyi idő van hátra..
Itt nem pont az en orszagjaimrol van szo, ha 9 evig nem lepek be is meglesznek. A valaszod utan az is mondhato, hogy minek a VIP kort kiirni? Belepsz a masik orszagodba es latod.

Quote:
Ha 72 órán túl jössz vissza, akkor nem számít a visszajövetel katonai akciónak. Ha 72 órán belül, akkor annak számít. A bevezetés óta már bőven eltelt a 72 óra, tehát a kérdés másik fele eleve lényegtelen, ettől függetlenül az egyértelműség kedvéért írom, hogy a szabira menetel a szabira menetel eredeti időpontja, függetlenül a módosítás bevezetésétől.
Csak biztos akartam ebbe lenni, nem mindig ertem amit irtok
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
  #472  
Old 09-23-2013, 18:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Kulfoldi jatekosoknak nincs telefonos esemeny ertesito
Ez nincs (való életbeli) országhoz kötve, bárhonnan működik, ahol van az Androidos telefonodon Internet. Magyarországon kívül aktívan használják Romániából, Hollandiából, Szerbiából, Ukrajnából, Ausztriából, Norvégiából és Angliából. Nincs ezekre korlátozva, ezek csak ahonnan tényleges használat van.

Az eseményértesítést azért tettem be, hogy ha nem nézel e-maileket napi szinten, akkor is legyen egy olyan plusz csatorna, amin keresztül értesülhetsz a szabadság közelgő lejártáról.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #473  
Old 09-23-2013, 18:43
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez nincs (való életbeli) országhoz kötve, bárhonnan működik, ahol van az Androidos telefonodon Internet. Magyarországon kívül aktívan használják Romániából, Hollandiából, Szerbiából, Ukrajnából, Ausztriából, Norvégiából és Angliából. Nincs ezekre korlátozva, ezek csak ahonnan tényleges használat van.

Az eseményértesítést azért tettem be, hogy ha nem nézel e-maileket napi szinten, akkor is legyen egy olyan plusz csatorna, amin keresztül értesülhetsz a szabadság közelgő lejártáról.
Ezt en ertem, nekem felesleges. Volt mar hogy leesett a VIP kor, nem tortent semmi, par oraval kesobb eszre vettem, ugyanigy lennek a szabival is habar az majd evek mulva lenne csak. Igy is ejjel nappal csorgetnek a szovik
Engem az erdekelt, hogy belehetne tenni mint kenyelmi dolog.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #474  
Old 09-23-2013, 19:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Engem az erdekelt, hogy belehetne tenni mint kenyelmi dolog.
Várjuk meg, hogy egyáltalán mi lesz a sorsa hosszútávon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #475  
Old 09-23-2013, 19:39
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Várjuk meg, hogy egyáltalán mi lesz a sorsa hosszútávon.
OK, koszike.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #476  
Old 09-24-2013, 12:13
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

3 óra akciómentesség szabadság előtt kevésnek tűnik. Szerintem ezt növelni kellene a korábbi 12 órára.

Már most vannak olyanok akik vissza osonnak szabiról, akcióznak, majd menekülőre fogják és újra leszabiznak. Ha időben észre veszed, akkor is csak egyszer tudod sereggel büntetni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pacsi For This Useful Post:
  #477  
Old 09-24-2013, 12:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pacsi View Post
3 óra akciómentesség szabadság előtt kevésnek tűnik. Szerintem ezt növelni kellene a korábbi 12 órára.
Ez azt jelenti, hogy 8 órát alszol, 12 órát nem akciózhatsz, marad 4 órád a nap elején játszani. Csakis nap elején.

Értelmetlenné tenné az egész javaslatot.

AZ, hogy vannak, akik ezt kipróbálják, teljesen várható volt. Most mindenki kísérletezik vele, hogy mit lehet, és mit nem lehet csinálni ebben a rendszerben. Ez még játszótér, amíg mindenki ki nem tapasztalja a korlátokat. Ez a kezdeti időszakban teljesen normális.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #478  
Old 09-24-2013, 12:51
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Nem vesztené értelmét szerintem, mert a javaslat arra irányult, hogy a napi pihenés vagy egyéb elfoglaltság alatt az országomat biztonságban tudjam.

A játékmenetben sokkal inkább az okoz gondot, hogy belekeveredsz egy háborúba, úgy, hogy a támadó fél határozza meg annak időpontját. Ha ez neked marhára nem alkalmas, nem azért mert gyáva vagy, vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudsz gépnél lenni pont akkor: na erre kell a rövid szabi, hogy elintézd a dolgaidat és utána belevesd magad az eseményekbe.

Szóval aki akciózni akar, az viselje annak következményeit és ne menjen szundizni!! Ha pedig nem akcióztál, de látod, hogy kialakulóban van valami, akkor az inaktív időszakodra elvonulsz és előjössz, amikor tudsz figyuszolni!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pacsi For This Useful Post:
  #479  
Old 09-24-2013, 13:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mondjuk szerintem is igen csúnya "taktikákra" ad ez lehetőséget így. Kimész támadni, mire hazaér a sereged már szabizhatsz is. Pl. hajnalban levered a törpéjét egy szövinek, majd elszabizol, és nem tudnak visszaütni sem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #480  
Old 09-24-2013, 14:59
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mondjuk szerintem is igen csúnya "taktikákra" ad ez lehetőséget így. Kimész támadni, mire hazaér a sereged már szabizhatsz is. Pl. hajnalban levered a törpéjét egy szövinek, majd elszabizol, és nem tudnak visszaütni sem.
mondjuk ennek sok értelme nincs, mert elég lassan fognak telni a körök ott fogja várni az a szövi, hogy mikor jön elő újra
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 05:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu