Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-29-2006, 23:04
GamesJr GamesJr is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default VIP hétvégi

A sok ismerettség leküzdése érdekében be lehetne vezetni az anonim játékot a VIP hétvégibe.
Sponsored Links
  #2  
Old 10-29-2006, 23:19
LAc000 LAc000 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by GamesJr View Post
A sok ismerettség leküzdése érdekében be lehetne vezetni az anonim játékot a VIP hétvégibe.

Szerintem is a VIP hétvégi az egy egyéni megmérettetés,mivel hogy csak 1 ember nyerheti meg.Szóval mindenki küzdjön egyedül,és ne az ismerettségeken múljön az első helyezés sorsa.Szerintem szüntessük meg a szövetséget.Mindenki legyen egyedül,és anonim legyen az egész VIP hétvégi és csak a végén legyen névlegesitve az eredmény.
  #3  
Old 10-29-2006, 23:25
Életfa#2 Életfa#2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a baj a javaslattal, hogy az ismerősök a névtelenség ellenére gond nélkül képesek megtalálni egymást! Most még a nevek alapján kitalálhatod, hogy ki tápol kit...
  #4  
Old 10-29-2006, 23:28
LAc000 LAc000 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Életfa#2 View Post
Az a baj a javaslattal, hogy az ismerősök a névtelenség ellenére gond nélkül képesek megtalálni egymást! Most még a nevek alapján kitalálhatod, hogy ki tápol kit...
Na jó de annak mi értelme van hogy az első 3 haver és csapkodnak lefelé?Ez csak 1 példa volt.De anonimban szerintem mindenki rejtve lenne,és a saját érdekei szerint játszanak és nem azért hogy tápoljon valakit.
  #5  
Old 10-29-2006, 23:35
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De mit értesz anonim alatt? Mert megkérdezem mondjuk épp a haveroktól msn-n, kinek mi a neve, és máris ugyanott vagyunk Tehát ilyen téren ez nem megoldás.
  #6  
Old 10-29-2006, 23:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A saját nevét se lássa senki
  #7  
Old 10-29-2006, 23:41
LAc000 LAc000 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
De mit értesz anonim alatt? Mert megkérdezem mondjuk épp a haveroktól msn-n, kinek mi a neve, és máris ugyanott vagyunk Tehát ilyen téren ez nem megoldás.
Persze azt én értem.De mondjuk aki amugy tápolt volna lehet hogy kedvet kap és megpróbál jobb lenni,mint akit támogatott volna.Nekem is van ugy hogy szivesen ütnék,de nem ütök,mert haver ori van ott.És ha mondjuk anonimban lenne és simán megütném.És sokkal élvezetesebb lenne.Játszottál már VIP hétvégit?
  #8  
Old 10-29-2006, 23:43
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LAc000 View Post
Persze azt én értem.De mondjuk aki amugy tápolt volna lehet hogy kedvet kap és megpróbál jobb lenni,mint akit támogatott volna.Nekem is van ugy hogy szivesen ütnék,de nem ütök,mert haver ori van ott.És ha mondjuk anonimban lenne és simán megütném.És sokkal élvezetesebb lenne.Játszottál már VIP hétvégit?
Mondjuk ez azért elég izé így. Azt megértem, hogy normálban nem versz be egy volt szövit, vagy olyat akivel fórumon nap mint nap beszélsz. De hétvégin? Ami semmiféle hatással a normál játékodra nincs? Én ha játszanék, tuti ütnék mindenkit akit lehet
  #9  
Old 10-29-2006, 23:44
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LAc000 View Post
Játszottál már VIP hétvégit?
Most sem poénból ülök itt ilyenkor
  #10  
Old 10-29-2006, 23:49
LAc000 LAc000 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Mondjuk ez azért elég izé így. Azt megértem, hogy normálban nem versz be egy volt szövit, vagy olyat akivel fórumon nap mint nap beszélsz. De hétvégin? Ami semmiféle hatással a normál játékodra nincs? Én ha játszanék, tuti ütnék mindenkit akit lehet
Pedig hidd el hogy nem olyan egyszerű mondjuk megcsapni a klántársadat,vagy valakit akivel már régóta jóban vagy.De ez a kisebbik dolog.Hanemezeket az összejátszásokat valahogy meg kellen gátolni.
Pl nekem is volt már olyan hogy megkértek,adja földet.Szombat este beneveztem,felmetem a 10. helyig és Vasárnap estére leadtam a földet.De ez ellen kellen tenni valamit,hogy ezt ne tudjam megcsinálni.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hétvégi játék Fosztó Stratégia & Tippek 95 12-21-2009 11:06
Vip Hétvégi Játékban Katona Piac megszűntetése. Rém Megvalósult javaslatok 252 02-18-2007 18:37
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
E-mail küldés kiszedve a párbajból és a hétvégi játékból Ati Fontos bejelentések 0 05-29-2006 14:16
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 09:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu