Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: mi a velemenyed a jelenlegi tolvajlasi rendszerrol?
Jo a tolis ugy ahogy van 15 27.27%
A tolizas gynege , inkabb erositeni kene meg... 11 20.00%
Tul erosek a tolik , vissza kene venni oket.. Nagy tavnal jobban fardjanak 11 20.00%
Tul erosek a tolik, vissza kene venni oket.. Tekilopasnal kevesebbet vigyenek 16 29.09%
Nem voltam tolis , nem tom 1 1.82%
Inkabb nem is nyilatkozom , tok folosleges ez a topic 1 1.82%
Voters: 55. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-19-2006, 10:45
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Tul erosek e a Tolis orik??Szavazas

Ezt a topic ot azert hozom letre mert mar sok helyen felmerult a kerdes...
Erosek e a tolis orszagok , tul vannak e tapolva nagyon vagy csak a hadis varis orik sirnak nagyon sokat??
Remelem hogy mindent lefedek majd a szavazassal, es kivancsi vagyok merre fog elmenni a szavazas...

Last edited by Mike zoostorm; 04-19-2006 at 10:53..
Sponsored Links
  #2  
Old 04-19-2006, 11:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Félelf vagyok, szövik nélkül úgy szétkapnának, mint a huzat. Így is, csak így a szövik meg tudják bosszúlni valamelyest, vagy kevesebben próbálkoznak be emiatt. Szerintem MF-ként egy tolis ország nemigen tud megélni, csak iszonyatosan nagy szerencsével és rengeteg mnt-vel.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 04-19-2006, 11:33
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Ati, szövik nélkül mindenkit meg lehet ölni. csak a mindenes elfeket nehezebb..
amúgy az egész megintcsak onnét gyűrűzik elő, hogy a nem tekit védős fajok kiszorulnak, és csak A-ban kapnak szerepet. amúgy midnen tisztességes gnóm meg óriás letarolja őket ha van tolis a közelben...

(UI: nézzed már meg plz a privát üzimet és segíts kérlek! köszi!)
  #4  
Old 04-19-2006, 11:34
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Félelf vagyok, szövik nélkül úgy szétkapnának, mint a huzat. Így is, csak így a szövik meg tudják bosszúlni valamelyest, vagy kevesebben próbálkoznak be emiatt. Szerintem MF-ként egy tolis ország nemigen tud megélni, csak iszonyatosan nagy szerencsével és rengeteg mnt-vel.
Szamitottam valami ilyesmi kezdesre, ugyhogy most jon az en sztorim..
Torpe voltam , es ha jol emlekszem 4 tolis orit szedtem szet, akik toroltek is.. Sajanos nem ez volt a szandekom csak addig meszaroltam mig be nem tudtam menni egy toprevel egy felelfhez hogy viszaszedjem a tekijeimet amit hulye mod lehuzott rolam... szovibe voltunk mindketten, de nalam ketten szabiztak egyik hadis meg csak estenekent volt egy ket orat. tehat egyedul nyomtam a sracot, az o szovije meg 4-5 korre volt fentebb.. onnan tul sokat nem tudtak csinalni, meg egy het mulva jksz miatt ki is raktak oket , de a lenyeg hogy rohadt sok tekit lehutak rolam , es nem tudtam visszaszedni, hadiskent meg egyszeruen nem tudtam annyit nyomulni, mert sok gyer ori volt, semmi penzel...
Ez persz az 5 os szinten volt, de mar ott feltunt hogy az osszes tolis tele van lovelval es meg mellette viszik a tekimet mint allat...ez nem tetszet nekem..
  #5  
Old 04-19-2006, 11:34
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

hmmm... vagy nagy távnál jobban fáradjanak és akkor nincs hírnévre lopás STB kár hogy nem lehetett kettőt jelölni!
  #6  
Old 04-19-2006, 11:36
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
hmmm... vagy nagy távnál jobban fáradjanak és akkor nincs hírnévre lopás STB kár hogy nem lehetett kettőt jelölni!
Azt azert nem akarnam... Az szerintem tenyleg tul sok lenne....
*najo, meg eltoltam a szavazast is...*
  #7  
Old 04-19-2006, 11:42
Szemes224 Szemes224 is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 96
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na ez már tényleg sok!!!
A többi fajt segísük, mert szegényeket nagyon meg lehet gyengíteni a tekilopással, ezzel párhuzamban pedig gyengítsük a tolikat???
Hát van nektek szívetek!? Ennyi erővel ekár be is lehetne szüntetni a tolvajlást mint bevételi forrást!!
  #8  
Old 04-19-2006, 11:46
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Szemes224
Na ez már tényleg sok!!!
A többi fajt segísük, mert szegényeket nagyon meg lehet gyengíteni a tekilopással, ezzel párhuzamban pedig gyengítsük a tolikat???
Hát van nektek szívetek!? Ennyi erővel ekár be is lehetne szüntetni a tolvajlást mint bevételi forrást!!
a "többit segítsük"be benne van az is ha a tolik nem tudnak lezsebelni egy térkapuval annyi tekit hogy belerokkanj. vagy ez, vagy az a megoldás amit az ex-törpe raktárkulcsos topicban szedtem elő... mindegy. ez a lelopás kizsebelődés ahogy elnézem mindig nagy vita-alap lesz...
  #9  
Old 04-19-2006, 12:01
Szemes224 Szemes224 is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 96
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
a "többit segítsük"be benne van az is ha a tolik nem tudnak lezsebelni egy térkapuval annyi tekit hogy belerokkanj. vagy ez, vagy az a megoldás amit az ex-törpe raktárkulcsos topicban szedtem elő... mindegy. ez a lelopás kizsebelődés ahogy elnézem mindig nagy vita-alap lesz...
Valóban nagy port kavar ez a téma, de ha már adva van a félelf mint faj ami ugye valljuk be csak tolisnak normális, akkor valamiből meg kell élnie. Ha nagyon legyengítenéd akkor ez a faj fog teljesen kiszorulni a játékból. Félelfként engem is szétszed bármelyik hadis ori, és ha a szövimtől leszakadok már nincs megállás.
A többi faj nem túl nagy arányú erősítése a tolik ellen oké, de ennyi erövel akkor már erősítsük meg a tolik védelmét a hadik ellen, ne pedig gyengítsük, mert akkor már teljesen életképtelenné válik!!
  #10  
Old 04-19-2006, 12:07
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Szemes224
VA többi faj nem túl nagy arányú erősítése a tolik ellen oké, de ennyi erövel akkor már erősítsük meg a tolik védelmét a hadik ellen, ne pedig gyengítsük, mert akkor már teljesen életképtelenné válik!!
igen az arányt kell belőni, itt csak az a kérdés szerintem. olyan fajt ami nem védi a tekijét azt hazavágja egy lopás azonnal, ezen akarok változtatni, nem a megélhetésen. lopni lehet, és jó. csak a másik oldalről elkeserítő az a sokszor tehetetlen düh amit az okoz hogy 10-12 körről lelopnak tekercsre és tönkremész, esetleg egy szöviháború közepén és hirtelen te állsz vesztésre. azt akarom hogy minden faj bekerülhessen lent is a játékba többféle stratégiával, ne csak az a kettő amiről már éppen eleget beszéltünk más topicokban.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miért hagyja abba egy tolis a lopást, ha felkerül az 1/A-ba??? Phoenix Általános beszélgetés Hódítós témákban 80 04-05-2006 21:46
Tolis ori kérdez Pagi Segítség 95 04-04-2006 08:40
Új tolis faj Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 02-13-2006 13:43


All times are GMT +1. The time now is 17:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu