Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13421  
Old 06-14-2013, 22:12
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A másik Morti üzenetéhez vonatkozik, amit írt, hogy "Ezek szerint a szabályok nem mindenkire vonatkoznak"


Erre egy példa, aztán én hagyom, is mert igazából mindent ki lehet magyarázni...
Volt A-ban 2 ori. Egyik leadta a földet a másiknak, aztán belépett a klánba és együtt hepajkodtak tovább. Szinte minden hónapban látni ilyet. Szemet is szúrt, ezért irtam a földleadásos bejelentő lapon. Nagy sikere volt, Ati nem igen foglalkozott a dologgal, úgy gondolta ez így jó ahogy van, jól csinálták. Lehet még tapsolt is nekik. Kérdés minek akkor az efajta bejelentő oldal, ha ezek bejelentése után se történik semmi? Zavart, mostmár nem érdekel, de tudom több ilyen esetet felesleges bejelenteni, ugysem fog semmi sem történni. Azóta az egyik ori baráti ország a másik pedig az egyik ellenklánban éldegél tovább.
Szokd, vagy törölj, lehetne ez is a jelmondat.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13422  
Old 06-14-2013, 22:44
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
A másik Morti üzenetéhez vonatkozik, amit írt, hogy "Ezek szerint a szabályok nem mindenkire vonatkoznak"


Erre egy példa, aztán én hagyom, is mert igazából mindent ki lehet magyarázni...
Volt A-ban 2 ori. Egyik leadta a földet a másiknak, aztán belépett a klánba és együtt hepajkodtak tovább. Szinte minden hónapban látni ilyet. Szemet is szúrt, ezért irtam a földleadásos bejelentő lapon. Nagy sikere volt, Ati nem igen foglalkozott a dologgal, úgy gondolta ez így jó ahogy van, jól csinálták. Lehet még tapsolt is nekik. Kérdés minek akkor az efajta bejelentő oldal, ha ezek bejelentése után se történik semmi? Zavart, mostmár nem érdekel, de tudom több ilyen esetet felesleges bejelenteni, ugysem fog semmi sem történni. Azóta az egyik ori baráti ország a másik pedig az egyik ellenklánban éldegél tovább.
Szokd, vagy törölj, lehetne ez is a jelmondat.
Akkor lehet rosszul valogatod meg a " barataidat".
Reply With Quote
  #13423  
Old 06-14-2013, 23:50
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Akkor lehet rosszul valogatod meg a " barataidat".


Ez esetben nem ez volt a lényeg amit kiragadtál..., amúgy akkor lehet ti sem jól vállogatjátok meg, mert az aki leadta a földet pont nálatok van, de nem akartam szűkíteni a kört, de ide vágott, ha már kitértél erre...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13424  
Old 06-14-2013, 23:59
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Ez esetben nem ez volt a lényeg amit kiragadtál..., amúgy akkor lehet ti sem jól vállogatjátok meg, mert az aki leadta a földet pont nálatok van, de nem akartam szűkíteni a kört, de ide vágott, ha már kitértél erre...
Sejtettem, hogy erre celozgatsz az en szemembe mindenki artatlan mig en magam nem tapasztalom az ellenkezojet. Szoval felesleges a ragalmakat hangoztatnod mig nincs semmi bizonyitekod. Mondom ezt ugy, hogy nem tudom melyik uj tagunkra gondoltal.
Reply With Quote
  #13425  
Old 06-15-2013, 12:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

2013-06-12 04:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 480 hektár földet.
2013-06-12 04:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 446 hektár földet.
2013-06-12 04:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 415 hektár földet.
2013-06-12 04:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 354 hektár földet.
2013-06-12 04:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 288 hektár földet.



2013-06-11 03:00:43 Overdose (#4441) támadást indított SOAD (#4465) ellen, de a csatát elvesztette.
2013-06-11 03:00:43 Dragon attack (#4473) támadást indított Overdose (#4441) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1367 hektár földet.


Nem tudom, hogy gratuláljak, vagy gyanakodjak, így inkább egyiket sem teszem. Mindkét esemény elég furcsa.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13426  
Old 06-15-2013, 12:16
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
A másik a hiénázásról. Csúnya dolog, de így teljes a játék.
Én mikor felkerültem anno A-ba, pofánvágott a sok hiénázgatás. A klánom tagjai tanítgattak, hogy mit hogyan csinálják, első 1-2 alkalommal mondták mindig mit csináljak, utána már néhány necces kérdésben kérdeztem meg őket. Aztán jöttek a hiénák, és elvették a kedvemet. Engem az is zavart, amikor harc közben az ellenhez beütött egy hiéna. Rombolja a játékélményt is szerintem. Amikor ott ülsz, és kv előtt 20 másodpercben kattingatsz és várod, hogy zöld vagy piros... A középkorban is volt tisztesség. Persze nem mindenkinél. Ez szomorít el engem is, hogy most is vannak akik megdolgoznak a földért, keményen. És vannak a hiénák. Főleg, amit ide bemásoltak, amikor 3 sereggel megy, akkor nem hogy a földet viszi, de még a morált is jól elintézi... Na mindegy, ez kikívánkozott belőlem.

[OFF]Milyen rég írtam ide és milyen rég izgultam már egy csata miatt : [/OFF]
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Redback For This Useful Post:
  #13427  
Old 06-15-2013, 16:06
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem tudom, hogy gratuláljak, vagy gyanakodjak, így inkább egyiket sem teszem. Mindkét esemény elég furcsa.
Hát nem hiszem, hogy bármikor is törted a fejed a gratuláláson... Inkább írod, hogy nem gyanakszol, nehogy rád lehessen fogni, hogy csak kevered a szart, hanem inkább elülteted mások fejében a gondolatot. Ez mondjuk jó stratégia...

Az első esetben egy általános egy időben támadás történt, a másodikban pedig az ellenfél meglátva Zolit 2 körön, kirakta a mellette lévő 50k-s országot, és elment szabadságra valamilyen érthetetlen okokból. Én teljes mértékben megértem az 5 sereget egy ilyen esetben.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13428  
Old 06-15-2013, 22:31
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Én mikor felkerültem anno A-ba, pofánvágott a sok hiénázgatás. A klánom tagjai tanítgattak, hogy mit hogyan csinálják, első 1-2 alkalommal mondták mindig mit csináljak, utána már néhány necces kérdésben kérdeztem meg őket. Aztán jöttek a hiénák, és elvették a kedvemet. Engem az is zavart, amikor harc közben az ellenhez beütött egy hiéna. Rombolja a játékélményt is szerintem. Amikor ott ülsz, és kv előtt 20 másodpercben kattingatsz és várod, hogy zöld vagy piros... A középkorban is volt tisztesség. Persze nem mindenkinél. Ez szomorít el engem is, hogy most is vannak akik megdolgoznak a földért, keményen. És vannak a hiénák. Főleg, amit ide bemásoltak, amikor 3 sereggel megy, akkor nem hogy a földet viszi, de még a morált is jól elintézi... Na mindegy, ez kikívánkozott belőlem.

[OFF]Milyen rég írtam ide és milyen rég izgultam már egy csata miatt : [/OFF]



Sajnos ehhez, hogy megszünjön mindenki kellene. Én hiéba mondom a klánomnak. Ok rendben nincs hiénázás, ha meg más behiénázik és rossz szájízzel mondom a klánban, hogy mi legalább nem tettük. Újabb szép ütés, és ismét lehiénáznak. Ez időben szép visszaesés, mert persze hiéna mindig több jön mint normál sereg. Aztán, felmerül a kérdés, megéri, tiltani a hiénát? Sajnos hiába nem hiénázik az egyik ha a másik duplán... Ezzel együtt kell élni.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13429  
Old 06-15-2013, 22:36
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hát nem hiszem, hogy bármikor is törted a fejed a gratuláláson... Inkább írod, hogy nem gyanakszol, nehogy rád lehessen fogni, hogy csak kevered a szart, hanem inkább elülteted mások fejében a gondolatot. Ez mondjuk jó stratégia...

Az első esetben egy általános egy időben támadás történt, a másodikban pedig az ellenfél meglátva Zolit 2 körön, kirakta a mellette lévő 50k-s országot, és elment szabadságra valamilyen érthetetlen okokból. Én teljes mértékben megértem az 5 sereget egy ilyen esetben.



Mi végignéztük a történést, és fogtuk a fejünk, hogy a Dragon már ismét szerencsés lesz. Ha mi lettünk volna fordított helyzetben biztos, hogy szívunk...
Igaz, csak jó klánoknak van szerencséje, de hogy ilyen meseszerű legyen? Az akciót láttán mi nem kerestük a csalás okait, szimplán röhögtük, hogy ilyen a világon nincs. ) Igaz megfordult a fejünkben, hogy ha majd visszatér szabiról, akkor melyik klánban folytatja a továbbiakat, de biztosak vagyunk benne, hogy az nem a Dragon lesz, vagy, mégis? Vannak ilyen szerencsétlenek, akiket egyénibe beütnek, aztán a 2 körös klánnál ugy megijed hogy megvárja minden sereg rajta legyen és utána békésen szabizik. Ha nem 8 szemes ori lenne, talán meg is érteném.
Nah de véletlenek mindig vannak...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 06-15-2013 at 22:38..
Reply With Quote
  #13430  
Old 06-15-2013, 22:47
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem tudom, hogy gratuláljak, vagy gyanakodjak, így inkább egyiket sem teszem. Mindkét esemény elég furcsa.

Remy, én nem akarlak bántani, de tudod, mindig a saját kerteddel foglalkozz mielőtt a szomszédét kritizálod.
A te kerted most bizony igen gazos, láttuk, és minket sem érdekel már, de elkönyveltük megtörtént dolognak azt ami veled történt.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Iron For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu