Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-27-2006, 19:14
Ink@ Ink@ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár-Erdély
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem hinném, hogy jó az eredeti ötlet. Minek kelljen korlátozni a beférő mennyiséget, hisz minden valamiképpen eltulajdonitható. A tekiket, pénzt el lehet lopni és egy gnóm sem sebezhetelen teki téren
__________________
Én inka vagyok, a társam meg még inkább




This is our only life - Don`t worry, be happy
Sponsored Links
  #32  
Old 01-28-2006, 01:14
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hát ugy naggyábol végig néztem amiket irkáltatok..........................
aza vége a dolognak, hogy akármit csinálhacc, legyél bárki, mindig van 1 jobb!!!!
és ez igy van rendjén.
aki ezta a játékot kitalálta , (biztos nem 1 perec alatt jött rá, )
az nem volt tök segg.
azé ilyen eza játék, hogy képezd magad vazzeg, egytre jobb leegyél,
és győzd le magad mielött függő lennél.!!!!!!
nekem nemment, függő vok, dolgozni nem jártam ilyen pontosan , mint ahigy kelek körváltásra................
akinek nem jo, nem teccik m, csináljon jobbatm, több orival, és kapja be..............
üdv. Apa
  #33  
Old 01-28-2006, 10:34
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Senki
hát pedig ki lehet.. a gnóm úgy hullik el mint a pernye, csak jól oda kell dörgölni alá tolikkal varikkal meg a mészárral azt hullik belőle a pénz mint az eső... ha meg szabira megy, meg kell várni
Vicces de nem, amint írtam aki oda figyel rá, akkor esély sincs rá
Kaptam anno fenyegetést, egy egész szövitől, hogy a szövetségeseim akcioit rajtam verik le, mire pár óra leforgása alatt készen áltam a háborúra, el is menekültek..
Tehát vannak csodák, meg bénák... nodenode
__________________
LotR
  #34  
Old 01-28-2006, 10:40
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Wanax
Szerintem had donthesse mar el mindeni sajat maga hogy adott esetben termel, vagy millitarisabb jatekot akar jaccani! Ha kiuzitek a jatekbol a termeloket akkor gazdasagilag megvaltozik a csoport! Keves termelo, keves nyersanyag, katona, tekercs... ergo az arak felszoknek nincs piacon kello mennyiseg! Mire jo???

Van a jateknak egy kerete (alapja) ami mukodik hosszu evek ota, minek kell azt radikalisan megvaltoztatni???? Olyan valtoztatasokat kell kitalani amivel egyik jatekos oldalt se korlatozzuk vagy kenyszeritjuk kellemetlen helyzetbe...

Erről szó sincs, attól hogy van egy ésszerű, de tág határa attól szerintem még megmaradnak a termelők, hogy elérjék azt a határt, mert ugye mindenki szab magának egy határt mennyit akar összeszedni és úgy dönt el kezd játszani
De mégis normálisabb mint végtelenségig termelgetni, írtózatos tekimennyiséggel bóklászgatni, mi értelme, így aztán könnyű leverni másokat, a pénze segítségével felmorzsolni, márpedig ha valakibe fajtánként több millió teki lapul akkor az már nálam bizony a határon van, vagy át is lépte azt!!!
__________________
LotR
  #35  
Old 01-28-2006, 10:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Wanax

Mi lenne ha gondolkodnatok egy kicsit es nem egyoldalu lenne a meglatas!
Persze! Lehet gyilkolni a gnomot, meg artozni meg minden, de ha az illeto okosan megcsinalta az orijat es mondjuk 20 korre felteszi a konyvtarkulcsot akkor te fejre is allhatsz 20 koron keresztul mert akkor se jutsz a tekijehez! Es 10 vagy 20 ora mulva be megy es felteszi a kulcsot megint ha van mivel vagy kitesz a piacra elfogadhato aron tekit es el megy szabira... 3 nap mulva vissza jon es felepiti, rendbe rakja az orszagat es varja hogy te megint neki szaladj! Valoszinu hogy a teki iro fog jobban jarni mert neki tobb a tartalekja!
erre mondom azt, ha meg túl ügyes akkor csak verjük le az egséz szövivel földre, aztán mi így is jól járunk...
  #36  
Old 01-28-2006, 10:49
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Senki
erre mondom azt, ha meg túl ügyes akkor csak verjük le az egséz szövivel földre, aztán mi így is jól járunk...

ja bevered földre amikor, még nem vagy teli okos
Jesszus mekkora kárt tettél benne...
És ráadásul alulról fogja megkeseríteni a fenti életeteket, majd gondol egyet és megindul utánatok
hehehe
__________________
LotR
  #37  
Old 01-28-2006, 10:52
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by LotR
ja bevered földre amikor, még nem vagy teli okos
Jesszus mekkora kárt tettél benne...
És ráadásul alulról fogja megkeseríteni a fenti életeteket, majd gondol egyet és megindul utánatok
hehehe
ki mondta hogy akkor pattogok amikor nem vagyok fullra töltve és nem szedtem le már pár tekizőset, aki még béna is? és az aláírásomba is olvashatod: kamikaze!
(pssszt: már vannak páran akik le akarnak ölni játékban, még egy aki tekizett már mindegy )
  #38  
Old 01-28-2006, 11:20
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Senki
ki mondta hogy akkor pattogok amikor nem vagyok fullra töltve és nem szedtem le már pár tekizőset, aki még béna is? és az aláírásomba is olvashatod: kamikaze!
(pssszt: már vannak páran akik le akarnak ölni játékban, még egy aki tekizett már mindegy )

HA teli, akkor is írtam, 1 nap és alattad van és leránt és szétszed, ha ügyes
__________________
LotR
  #39  
Old 01-28-2006, 11:47
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR
HA teli, akkor is írtam, 1 nap és alattad van és leránt és szétszed, ha ügyes
aláírásom olvassad!
  #40  
Old 01-28-2006, 12:25
sivatagi rohamkukac's Avatar
sivatagi rohamkukac sivatagi rohamkukac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

üdv kispajtások!!!

szerintem a kirakható mennyiséget nem kéne korlátozni mert ha ezálltal elfogy a piacon a nyersanyag, mert mindenki nem fog termelni, akkor mindenki csak néz bambán, heroin áron kirakját a cuccot és kész. A limitált miliárd elmegy a piacra páran megmaradnak de a legtöbb elvérez és nem jut egyről a kettöre A-ba nem jut el a játékosok jó része anarch meg kipusztul vagy nagy baromság amit írtam
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu