Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Te meddig bírod nézni?
kevesebb, mint 1 kv (SI-egység) 4 19.05%
egy és 2 kv között 3 14.29%
max egy nap (24 kv) 4 19.05%
napokig csak ülök, és nézem 9 42.86%
vak vagyok 1 4.76%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-28-2006, 18:06
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Eddig az ori 1/4-e romokban, de azért kimentem 1000 elittel egy hullára, ők se unatkozzanak...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 05-28-2006, 21:06
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vonos82
Kíváncsi lennék, ki meddig bírja nézni, hogy szétverik az oriját!
Én nem szoktam feladni soha! Néha ez lett a vesztem, de hát büszkeség! Volt egy eset még anno 5.-be amikor a 360 hekimből 200-at kipucoltak. 2 hét múlva olyat kaptak, h csak nézték mi van. Ha nem tok visszaütni akkor, meg v diplomácia, v tűrök.
Viszont még senki sem tott kényszerszabira küldeni.
Reply With Quote
  #13  
Old 05-28-2006, 22:51
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

kényszerszabi soha!! Bár most sajna volt egy ujrázás, viszont csakhogy időt nyerjek vele igy már jobban jöttem ki... kb 3-4 napig birom addigra 5ször iszom le magam és akkor már sirva fakadok és örjöngök
Reply With Quote
  #14  
Old 05-28-2006, 23:18
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
kényszerszabi soha!!
óh, a büszkeség.
én a múlt nyáron 1 nap alatt azért nem zuhantam 600-ról 200 hekire, mert a felém jövő seregek ütköztek. mondanom sem kell, hogy mf voltam, és egy szövi szivatott azelőtt néhány napig... (amúgy a szivatás azért volt, mert elloptam 300 bála gabonát )
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 05-28-2006 at 23:21..
Reply With Quote
  #15  
Old 05-28-2006, 23:33
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vonos82
Eddig az ori 1/4-e romokban, de azért kimentem 1000 elittel egy hullára, ők se unatkozzanak...
Felesleges az 1k elitet elküldeni, elég pár darab, a pestist azok is haza hozzák, és a védelmed is nagyobb marad
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
  #16  
Old 05-28-2006, 23:53
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elég sokáig birom
Közben jár az agyam mit tehetnék, ha kell bontok is hogy elszakadjak vmelyiktől 2 körön kivülre, ha nemmegy másképp visszakisérem valamelyiket ha kell full sereggel földre amikor én vagyok a varis vagy tolis.
Ha utánnam jönnek akkor csak elcseszi valamelyik és földre jön be, igy vissza kerülök az előző helyem közelébe, evvel is kikerülhetek egy-két támadó 2-3 körös hatóköréből.
Amennyiben pedig messzebb vagyok akkor már varisként tolisként kikell használni a távolsági előnyöket.
Kisérletezem diplomáciával, esetleg hadüzi küldésével amivel kaphatok pár óra nyugalmat esetleg, persze úgy időzitve, hogy a vége az ellenfélnek valami alkalmatlan időben teljen le, pl hajnal.
Szabi csak akkor ha teljessen alkalmatlan az idő a részemről a háborúra.
De a neveket megjegyzem mivel:
A bosszú megőszűlhet desohasem öregedik meg)
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
  #17  
Old 05-29-2006, 08:15
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Angry

Szabira én sem megyek...

Ez a pestis kicsit lelassította őket, meg sikerült eladni a tekercseket, vettem még egy pár ezer íjászt.

Na, meg a puszti miatt alattuk vagyok vagy 5 körrel, csak a varisuk van mellettem... Várom, hogy bejöjjön a tekiből a pénz, és kinyírom a varisukat. A többi szövim visszatért, leszedtem a fejüket, de végre tudok védeni.

Csak az az elmúlt 18 óra!!!
Reply With Quote
  #18  
Old 05-29-2006, 10:17
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Bekesnel a pont
En azonnal mentem volna ki egy elohalott egy kis egyseggel. S elbontottam volna annyi korre, hogy ne legyen erdemes nekem jonniuk. Kozben sms a szoviknek, azt biztos elolvassak vmikor, es rohannak a gephez.
Reply With Quote
  #19  
Old 05-29-2006, 11:18
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én időnként nagyon lassan jövök rá a jó megoldásra. Amikor utoljára voltam az 1A-ban. akkor a végefelé egyszemélyes klánban voltam egy betonelffel. Annyi tornyos íjászom volt, hogy kivédtem az ork tudós, tábornok támadását is. Varázslóból több volt, mint a környékem átlagának, tolvajból pedig 1A-hoz viszonyítva kifejezetten sok volt. Támadó egységem egyáltalán nem volt. Vártam, hogy meglegyen a top 336 kör a forduláshoz. Még 36 kör hiányzott, amikor rengetni kezdtek. Már a második rengetéssorozatnál megállapítottam, hogy ki renget. Egy olyan klán tagja rengetett, akinek volt 6-7 klántársa a közelemben. Akciózni ellenük egyedül elég reménytelennek tűnt.
Irogattam neki, vadul építkeztem, de semmi válasz. Csak sorban jönnek a rengetések.
Lecsúsztam a top30% határára, időnként ki is estem a topból. Nem értettem, mert semmilyen más akció nem volt ellenem.
Több, mint 2 hétig kínlódtam az építésekkel, amikor végre egy üzimre válaszolt és leírta, hogy maradjak mögötte és klántársa mögött, mert fordulni akar és nem akar kiesni a topból.
Azért rengetett, hogy mögötte maradjak. Ekkor jöttem rá a jó megoldásra. Ha már a varijaim nem tudnak megvédeni, akkor minek tartom őket. Leszereltem varijaim nagy részét és felfedeztem belőlük. Így aztán sikerült egy kicsit eltávolodnom és másnap fordulnom.
Reply With Quote
  #20  
Old 05-29-2006, 11:40
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Hát én időnként nagyon lassan jövök rá a jó megoldásra. Amikor utoljára voltam az 1A-ban. akkor a végefelé egyszemélyes klánban voltam egy betonelffel. Annyi tornyos íjászom volt, hogy kivédtem az ork tudós, tábornok támadását is. Varázslóból több volt, mint a környékem átlagának, tolvajból pedig 1A-hoz viszonyítva kifejezetten sok volt. Támadó egységem egyáltalán nem volt. Vártam, hogy meglegyen a top 336 kör a forduláshoz. Még 36 kör hiányzott, amikor rengetni kezdtek. Már a második rengetéssorozatnál megállapítottam, hogy ki renget. Egy olyan klán tagja rengetett, akinek volt 6-7 klántársa a közelemben. Akciózni ellenük egyedül elég reménytelennek tűnt.
Irogattam neki, vadul építkeztem, de semmi válasz. Csak sorban jönnek a rengetések.
Lecsúsztam a top30% határára, időnként ki is estem a topból. Nem értettem, mert semmilyen más akció nem volt ellenem.
Több, mint 2 hétig kínlódtam az építésekkel, amikor végre egy üzimre válaszolt és leírta, hogy maradjak mögötte és klántársa mögött, mert fordulni akar és nem akar kiesni a topból.
Azért rengetett, hogy mögötte maradjak. Ekkor jöttem rá a jó megoldásra. Ha már a varijaim nem tudnak megvédeni, akkor minek tartom őket. Leszereltem varijaim nagy részét és felfedeztem belőlük. Így aztán sikerült egy kicsit eltávolodnom és másnap fordulnom.

Nem csak te jártál így akkorDD
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
MF-ként meddig lehet eljutni? Isty Segítség 27 02-08-2006 13:26


All times are GMT +1. The time now is 09:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu