Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

View Poll Results: Milyen háziállatod van ?
kutya 70 69.31%
macska 43 42.57%
madár 12 11.88%
hüllő 9 8.91%
pók 6 5.94%
baromfi 6 5.94%
5 4.95%
nyúl 10 9.90%
egyéb 28 27.72%
Multiple Choice Poll. Voters: 101. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 12-24-2008, 23:01
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
úgy néz ki megjött a Jézuska és hozott 2 új kis jövevényt 2 kis csincsilla személyében )) Hűűű de sokan vagyunk már ))
lehet róluk képet kérni ?

Last edited by Debilke; 12-24-2008 at 23:04..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 12-24-2008, 23:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
lehet róluk képet kérni
a Jézuskáról és a csincsillákról?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #273  
Old 12-24-2008, 23:09
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
a Jézuskáról és a csincsillákról?
jajj Vityu, engem nem a fehérrucis szárnyas nénik érdekelnek, hanem azok az édes kis szőrösek
Reply With Quote
  #274  
Old 12-25-2008, 05:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



sajnos az új kicsikről nincs képem
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 12-25-2008 at 05:43..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #275  
Old 12-25-2008, 05:48
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



Papagájocskák




nyulam-bulam
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 12-25-2008 at 05:53..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #276  
Old 12-25-2008, 05:57
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



a Vadász lesben áll rád és csak arra vár hogy elkaphasson
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #277  
Old 12-25-2008, 06:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



"Na mi a hézag hapsikám ?"
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #278  
Old 12-25-2008, 06:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default



A Gyilkos hármas avagy a tengerimalac visszavág
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #279  
Old 01-05-2009, 14:42
Tsyl's Avatar
Tsyl Tsyl is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Debrecen-Mikepércs
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Ki milyen háziállatot tart/tartott/szeretne tartani ?
Valamint szívesen várok vicces történeteket a gazdik és állataikról és ha egyéb állat érdekelne milyen egyéb ? pl. van-e valaki aki tart Emut vagy pávát esetleg struccot
  • No nálunk egy kisebb zoo is van
  • -7 macsek+haverok, mert kajáláskor érdekes módon 15 körül mozog a létszám
  • -Gáspár ő egy 7 éves tyúkanyó. Őt napos csibeként kaptuk a szomszédtól mikor falura költöztünk...nagyon házias és követi az embert minden hová. Kicsit morbid, de kedvenc kajája a húsleves...
  • -Tasi-tasi ő egy néma kacsa, aki öngyilkos szándékkal berepült hozzánk. Nem voltunk itthon így a lent említett blökik szó szerint majd nem kicsontozták. Mikor hazaértünk úgy találtunk rá szegényre vérbe fagyva. Bő hónap kellett hozzá, hogy felépüljön és még jó pár utána, hogy a kapott stressz elmúljon.De mára már büszkén totyog estenként a kutyák közzé, vacsorát követelve ő is. Így külön tálkája van és szerintem ő is egy kicsit házőrzőnek érzi magát
  • A családtagok:
  • - 2 Szent Bernáthegyi fiú (Anubis és Astor karácsonykor voltak 1 évesek), akik azért nem is olyan szentek 6 hetesen hoztuk őket 120km-ről, mert előtte sajnos meghalt a bernáthegyi lányunk 5 évesen méhrákban...
  • - 1 Magyar vizsla lány (Szofi a neve) Ő egy hatalmas szív és egy még hatalmasabb gyomor...simán verné evésben a két bernáthegyit...
    Szofit 5 hetesen került hozzám, szülinapomra kaptam, mert előtte nem sokkal veszítettük el Genie-t, ki egész életén át hűséges társam és kollégám volt. Genie németjuhász lány volt és 11 évesen hagyott itt bennünket az emlőrák végzett vele.
    Szóval Szofi a megtestesült szeretett. Első nap felengedtük az ágyra, mert nagyon fázott és sírt...nos aki ismeri a vizslák belső világát annak nem is kell mondanom:-azóta is ágyban alszik
    És bizony estenként megy a harc a szabad ágyhektárokért...
  • -1 Ónémetjuhász lány azaz öreglány őt Kimberly-nek hívják. Genie kutyánk lánya ő, a kezünk között jött a világra és köztünk is maradt. 14. életévében jár és már nagyon nehezen mozog. Csípő diszpláziája van és már a műtét sem segítene rajta. Ő is lakásban van (két éve) és bizony sokszor már pelenkázni kell szegényt. De teljesen tiszta a tudata, örül az életnek és nagyon hálás a segítségért nap mint nap.
  • Egy igazi társat elveszíteni és a lelkieket átérezni csak az tudja, aki már ezt átélte. Sokan mondják, hogy majd lesz másik és csak egy kutya volt, de ez korántsem így van. Nálunk a kert van kennelbe zárva és a blökik szabadon mászkálhatnak, szabad bejárásuk van minden hová és láncot még csak hírből sem ismerik. Bár nekik ez természetes és nem tudnak különbséget tenni sok szenvedő fajtársukkal szemben, de én állítom, hogy még is érzik azt, hogy jó helyre születtek. Az a millió nyali és őszinte szeretet amit nap mint nap kap az ember tőlük, az egyszerűen leírhatatlan. Ha rossz kedvű vagy megérzik és sajátos módszerrel - vagy bohókásan, vagy nyalival vagy mással -de biztos, hogy felvidítják az embert...
  • Ám a sok-sok örömöt elkerülhetetlenül felváltja a fájdalom és a sírás.
    Én soha nem fogom tudni elfelejteni, a két -azóta az örök csontmezőkön hancúrozó - "lányaim". Mindkettőjük mellett ott virrasztottam az utolsó percükig... Tisztán látom őket magam előtt most is, ahogy már órák óta mozdulni sem volt erejük, de mégis mielőtt meghaltak, mindketten úgy búcsúztak, hogy utólsó erejüket összeszedve kezeim közzé hajtották fejüket és megnyaltak...és abban a nyaliban az egész lelkük s életük benne volt...
Reply With Quote
The Following 15 Users Say Thank You to Tsyl For This Useful Post:
  #280  
Old 02-05-2009, 12:20
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 12%
Longevity: 93%
Default

Ez a Sicu a szomszéd kutyája,de állandóan nálunk van
Most végre csináltam róla képet.
Nemrég volt fodrásznál






Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
Kinek tetszik Ati új stílusa ? Dragi Egyéb 26 12-06-2006 03:03
Kinek adtam elismertséget, és mennyit ér a szavazatom Ati A fórumról... :) 38 12-01-2006 18:18
Drágakő, vagy Mithril? Avagy kinek melyik teccene jobban, mint név? Senki Elvetett javaslatok 2 04-29-2006 01:45
a 10. fordulás után milyen bónuszt kap országunk??? Stoky(Gárdi) NEXUS Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 04-25-2006 13:23


All times are GMT +1. The time now is 14:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu