Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1291  
Old 05-27-2010, 14:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Összességében a menekülésről, mint stratégiáról beszéltem. Nem a kitiltásról, de ha olvasgattad volna az első üzeneteimet, akkor érthetnéd is.
Én csak a kitiltás témához szóltam hozzá, stratégiai kérdésekre nem válaszolok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1292  
Old 05-27-2010, 14:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ugye-ugye, csak Ironról + klánja van szó, pedig Te csak általánosságban írkálsz
no comment


Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én csak a kitiltás témához szóltam hozzá, stratégiai kérdésekre nem válaszolok.
Gratulálok, köszönjük szépen a segítséget, remélem, hogy az A lassan kiürül, és arról fog szólni, hogy ki fog tudni feljebb fedezni... Tényleg, szopassuk azokat, akik harcolni akarnak... Tessék, megteheted, akinek volt támadó akciója az utóbbi 1 hónapban, azt dobd át anarchba, mert milyen már az, hogy más országok földjére törnek...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1293  
Old 05-27-2010, 14:39
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ja hogy Neked volt már egy drasztikus témaváltásod, csak ezt elfelejtetted jelezni? Oké, én még mindig a kitiltásokról beszéltem, abba kapcsolódtam ugyanis be, és nem láttam, hogy bárki témát váltott volna.
Pedig pont te inditottad el azzal amikor azt mondtad, hogy ha nincs kitiltás csak szk-ra kerül akkor is ez a szitú.
Erre reagáltam, hogy ez sem jó szerintem.
Sem a kitiltás rendszere nem jó így SZERINTEM sem az, hogy az ütés elöl el lehet menülülni szk-ra.

A kettő jelen esetben össze fonodik
Reply With Quote
  #1294  
Old 05-27-2010, 14:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Vityu amikor a tiltásról beszéltek, azért gondoljatok bele a teljes klán és a másik játékos helyzetébe.
1,Ha egy játékost kitiltanak mert fütyin viselkedett, akkor had rakják ki szk-ra mert egy bolond miatt ne kerüljön veszélybe az egész klán
2,ha meg szk-n nem jár le a kitiltás, akkor tulajdonképpen,onnantól soha a büdös életbe nem tudná visszahozni az orit. azért az a +1belépés is büntetés A-ban...

3, viszont Ati-nak cimezve. Az mennyiben megoldható, hogy szk-ra tett ori ne 1fős klánnak számitson,hanem akkorának mint ahonnan kitették/kilépett?
mert ez nem csak a tiltásnál számithat, hanem estelegesen 3körre vagy korán küldött seregeknél is. megúszható így egy támadás akár picit több mint1% földveszteséggel is.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #1295  
Old 05-27-2010, 14:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Gratulálok, köszönjük szépen a segítséget, remélem, hogy az A lassan kiürül, és arról fog szólni, hogy ki fog tudni feljebb fedezni... Tényleg, szopassuk azokat, akik harcolni akarnak... Tessék, megteheted, akinek volt támadó akciója az utóbbi 1 hónapban, azt dobd át anarchba, mert milyen már az, hogy más országok földjére törnek...
Én kérek elnézést, hogy fel mertem hívni a figyelmet arra, hogy az említett témának semmi köze nem volt ahhoz, amiről beszéltetek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1296  
Old 05-27-2010, 14:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én kérek elnézést, hogy fel mertem hívni a figyelmet arra, hogy az említett témának semmi köze nem volt ahhoz, amiről beszéltetek.
Én kérek elnézést, hogy arról beszéltem, amit eredetileg ÉN hoztam fel kb 2 órája, és azóta még egyszer. Ne haragudj, hogy azt mertem gondolni, hogy egy általános beszélgetésben a témámra visszautalva tudok másokkal kommunikálni. Sajnálom...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1297  
Old 05-27-2010, 14:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
3, viszont Ati-nak cimezve. Az mennyiben megoldható, hogy szk-ra tett ori ne 1fős klánnak számitson,hanem akkorának mint ahonnan kitették/kilépett?
mert ez nem csak a tiltásnál számithat, hanem estelegesen 3körre vagy korán küldött seregeknél is. megúszható így egy támadás akár picit több mint1% földveszteséggel is.
Ez külön megbeszélést igényel, semmiképp nem egy puskaporos hangulatú témában, ahol nagyban elbeszélünk egymás mellett.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1298  
Old 05-27-2010, 14:47
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Vityu amikor a tiltásról beszéltek, azért gondoljatok bele a teljes klán és a másik játékos helyzetébe.
1,Ha egy játékost kitiltanak mert fütyin viselkedett, akkor had rakják ki szk-ra mert egy bolond miatt ne kerüljön veszélybe az egész klán
2,ha meg szk-n nem jár le a kitiltás, akkor tulajdonképpen,onnantól soha a büdös életbe nem tudná visszahozni az orit. azért az a +1belépés is büntetés A-ban...

3, viszont Ati-nak cimezve. Az mennyiben megoldható, hogy szk-ra tett ori ne 1fős klánnak számitson,hanem akkorának mint ahonnan kitették/kilépett?
mert ez nem csak a tiltásnál számithat, hanem estelegesen 3körre vagy korán küldött seregeknél is. megúszható így egy támadás akár picit több mint1% földveszteséggel is.
Azt raknak ki, akit akarnak, akkor dobálják szét a tagokat a szélrózsa minden irányába, amikor kedvük van hozzá, de ez ne változtasson a hozott föld mennyiségén, amiért mondjuk egy klán (bocsi ati, hogy nem a témába vág) 10 országot épített át, 10 embert rendelt a gép elé, sok-sok órát tervezgetett, és ami miatt 10 ország van kiszolgáltatott helyzetbe a környezetének.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1299  
Old 05-27-2010, 14:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amugy, kitiltashoz visszaterve, igenis kettos a merce.

A szabis es az szk nagyon hasonlo dolog. A kitiltas megis telik szkn, es szabadsagon nem.

En azt javasolnam, hogy kitiltott szks orszag belephessen az orszagaba, de a fagyashoz hasonloan csak az epites/bontas es a szovetsegbe jelentkezes menupontot erje el... Miutan felvettek, ujra kezdjen ketyegni a tiltasa...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1300  
Old 05-27-2010, 14:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez külön megbeszélést igényel, semmiképp nem egy puskaporos hangulatú témában, ahol nagyban elbeszélünk egymás mellett.
Én csak annyit látok, hogy Te beszélsz el mindenki mellett, nem foglalkozva a másik írásával.

Befejeztem a témát...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 01:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu