Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek mi a véleménye?
Megfogadnám Harcosok tanácsait 25 12.14%
Nem fogadnám meg Harcosok tanácsait 42 20.39%
Kijaza Harcosok? 139 67.48%
Voters: 206. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6101  
Old 06-29-2009, 13:50
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
Beleolvastam a párbaj topicba, meg ide is. Harcosok, szerintem vedd le a Mi Atyánkat az aláírásodból, mert az aki ilyeneket leír nem lehet mélyen vallásos (te írtad) keresztény ember. Azt hiszem ahhoz, hogy bármit is elérj az életben, igen komoly szemléletváltásra lesz szükséged.
Ehhez szeretnék neked sok sikert kívánni, hogy ne az Életben kapott pofonok által kelljen Emberré válnod.
Tudom mit mondd erről a biblia ott mindenki egyenlő.
Tapasztalatim alapján a szegény több általam és a vallás ellen megvetendő dolgot tesz,mint a gazdag
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6102  
Old 06-29-2009, 13:53
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Én boldog ember vagyok és vallásos, környezetembe nem él vallásosabb ember nálam.
Isten nem a szöveget nézi hanem ami a szívünkben van:O)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #6103  
Old 06-29-2009, 13:57
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én boldog ember vagyok és vallásos, környezetembe nem él vallásosabb ember nálam.
Isten nem a szöveget nézi hanem ami a szívünkben van:O)
a te szívedben nincs semmi olyan, aminek Isten örülne. Felszínes vagy, csak a külsőségek érdekelnek.

Ismerek egy embert, régen 60 ember dolgozott a keze alatt, ma már háza sincsen, haverom felfogadta egy munkára, mert a legjobbak egyike a mai napig a szakmájának. nincstelen, haverom ott hagyta a pénztárcáját 3 napig. Egy fillér nem tűnt el belőle, pedig leléphetett volna a srác és soha meg sem találták volna (320.000 ft volt benne).

tisztában van vele, hogy alkesz, de úgy van vele, ha már az életét tönkretette, a maradék két dolgot ami megmaradt neki, senki sem veheti el tőle: őszinteség, becsület

ő több, és jobb ember nálad
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #6104  
Old 06-29-2009, 14:09
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
a te szívedben nincs semmi olyan, aminek Isten örülne. Felszínes vagy, csak a külsőségek érdekelnek.

Ismerek egy embert, régen 60 ember dolgozott a keze alatt, ma már háza sincsen, haverom felfogadta egy munkára, mert a legjobbak egyike a mai napig a szakmájának. nincstelen, haverom ott hagyta a pénztárcáját 3 napig. Egy fillér nem tűnt el belőle, pedig leléphetett volna a srác és soha meg sem találták volna (320.000 ft volt benne).

tisztában van vele, hogy alkesz, de úgy van vele, ha már az életét tönkretette, a maradék két dolgot ami megmaradt neki, senki sem veheti el tőle: őszinteség, becsület

ő több, és jobb ember nálad
Mondom más pénze nekem sem szükségeltetik én is megtehetném és csak kérnem kellene...:O)

Én is ismerek olyan embert aki mindig ha lát odajön hozzám és mondja:
Szia xyz vagyok! Minden nap iszom.... nincs 100ft-od meleg ételre?(normálisan beszél stb, természetesen adok neki...)

De az ilyen külsőségekkel rendelkezők sokkal kisebb eséllyel rendesek hozzám ,mint aki felelősségteljes munkát végez, gyerekeit arra neveli és így gyerekei is normálisabbak.
Mert valahogy a felelősségért jár a fizetés...:O)

Na meséljük azt be,hogy az a normális,hogy valaki az utcán él. Azt se kezdjük bemesélni,hogy az utcán élőkre gondolva mindenkinek a jó jut eszébe.
Egyszerűen az ő külső létük a belső énjükre is kihatással van.
Nem mindegyikük esetén , de ha választhatok ,hogy megismerkedem egy gazdag vagy egy utcán élővel... Mert egyszerűen több köztük a jó ember.

Kijelenthetek bármit attól még ezt megtámadjátok. De nekem ne állítson sneki hülyeséget

Egy kérdés:
Szerinted az alkoholista függőség nem a belső énjére utal??
Én azt nem külsőségnek nevezem
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 14:15..
Reply With Quote
  #6105  
Old 06-29-2009, 15:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na azért Harcosok vegyünk egy pincért 30 éve van a szakmába napi 12 órában dolgozik és mellette családja van és rendes élete nem iszik nem dohányzik . És te nem ismernéd el a munkásságát ?

De gondolom a pincér hadsereg az itt én lennék vállalom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #6106  
Old 06-29-2009, 15:42
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Doktorok és pincérek? Hmmm... Ki keres többet vajon, a londoni pincér, vagy mondjuk a balmazújvárosi gyermekorvos? Diploma=értelem, értelem=diploma? Hááát... egyik-másik csoporttársamról azt sem tudom eldönteni, hogy csusszant át az érettségin, nemhogy azt, hogy mit keres egy egyetemen.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to BeeLord For This Useful Post:
  #6107  
Old 06-29-2009, 18:12
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Na azért Harcosok vegyünk egy pincért 30 éve van a szakmába napi 12 órában dolgozik és mellette családja van és rendes élete nem iszik nem dohányzik . És te nem ismernéd el a munkásságát ?

De gondolom a pincér hadsereg az itt én lennék vállalom
Aki most van ott 30éve teljesen más lehetőségekkel vághatott neki,mint aki most kezdi.
Mindig lesznek ilyen emberek is és kellenek is, de tőlem nem kapnak nagyobb megbecsülést ismeretlenül.
Ha megismerem lehet, de valahogy nem egy áloméletnek hangzik amit felvázoltál. Az egész az F1-el indult... Talán nem véletlen,hogy azt a lehetőséget több száz millió ember irigyli, csak van annak is oka.

Aki viszont úgy éli az életét,hogy a havi 500ezer/fő fölötti családokat ugyanúgy becsüli,mint a hajléktalant ugyanúgy áll szoba vele. Ugyanazt felelne ugyanarra a kérdésre azokkal szívesen találkoznék , mert én még olyan embert nem láttam.(természetesen vegyük mind2 személyt ismeretlennek)
Írni lehet fűt meg fát a tettek beszélnek igazán. Aki úgy éli életét én annak komolyan gratulálok, nem vetem meg azt tisztelendő szerintem, de komolyan írja be ide nyugodtan aki így él.
Hex a hozzászólásaid alapján te igen. Én ezért megbecsüllek bár sok emberrel találkoztam már ilyet még nem tapasztaltam örülök,hogy vannak ilyenek.

Na itt Mátészalkán egy orvos lekeres bárkit hálapénzből
Ezzel lehet hasonlítani bármit ekkora hálapénz nincs a magánklinikákon.


Persze én sem úgy élem húú ez nem keres 6millát gyorsan elszaladok, de valahogy ha be vagyok zárva 1 szobába 2emberrel. Egyik hajléktalan másik milliomos. Először egyértelmű kivel állok szóba. ( nem a lenyúlásért feljebb már írtam...)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 06-29-2009 at 18:37..
Reply With Quote
  #6108  
Old 06-29-2009, 19:12
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

ti aztán tudtok élni...
további jó gyakást!
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #6109  
Old 06-29-2009, 19:33
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gratula Harci A-hoz :P
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #6110  
Old 06-29-2009, 21:53
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 10%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Gratula Harci A-hoz :P
Szintén Grat
Jó helyet talált magának!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 10:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu