Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #921  
Old 07-29-2007, 14:32
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hát ilyen és sok hasonló miatt hagytam megint abba....
A személyeskedések áskálódások stb...
Ami soha sehová nem vezet....
Sponsored Links
  #922  
Old 07-29-2007, 14:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
Hát ilyen és sok hasonló miatt hagytam megint abba....
A személyeskedések áskálódások stb...
Ami soha sehová nem vezet....
Ez az egész topic semmi másról nem szól sajnos. 93. oldalon vagyunk, max az első 10 oldal volt, ami nem a személyeskedésről szólt. :-/ Néha komolyan azt érzem, hogy kár megadni a szabályok alakulásába való beleszólás lehetőségét, mert a 2 tábor úgyis csak egymásnak esik a fontosabb kérdésekben.
__________________
Hódító * Queosia
  #923  
Old 07-29-2007, 14:37
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez az egész topic semmi másról nem szól sajnos. 93. oldalon vagyunk, max az első 10 oldal volt, ami nem a személyeskedésről szólt. :-/ Néha komolyan azt érzem, hogy kár megadni a szabályok alakulásába való beleszólás lehetőségét, mert a 2 tábor úgyis csak egymásnak esik a fontosabb kérdésekben.
:-)
Jópár hónapja írtam nem is egyszer..
Nem idézem ide....
Röviden...
Nem publikus 4-6 emberből áló Fejlesztői csapat....
  #924  
Old 07-29-2007, 15:04
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
:-)
Nem publikus 4-6 emberből áló Fejlesztői csapat....
Lopibátsi, ezzel néha egyet értek, amikor sok hülyeséget olvasok a fejlesztés topicocban.. de máskor meg azt látom, hogy (számomra)ismeretleneknek is vannak kifejezetten jó 5letei, meglátásai, és nem csak 4-5 olyan emebrenak akit én belegondolnék egy ilyen "fejlesztői csapatba"

általánosságban mondom mindenkinek:
örüljetek, hogy ez egy olyan játék amivel nem csak játszhattok, hanem még bele is szólhattok, hogy merre menjen a szabélyozása.. nemsok ilyen van, inkább tessék a dolgot megbecsülni mint szapulni.
Ha meg egy általatok támogatott 5let (ami akár lehet saját is), megvalósul, akkor igen picit büszkék lehettek rá, de ha nem valósul meg attól nem kell kiakadni. van ez így.

Arra külön Neked: nyugi. közel sem biztos, hogy igazad van. ha meg mégis akkor mi van? a játék szabályai ismertek, tessék benne játszani és a legjobbat kihozni az orszgokból, ennyi. ha valamiért eleged van, menj szabira szk-ra, pár hét és úgyis újra itt leszel
és még valami Atinak néha meglepő módon sokmindenben igaza van, ez többek közt azt is jelenti, hogy néha meg nincs. kb pont úgy mint bárki másnak, de vedd figyelmbe, szinte minedenkinek vannak egyéni érdekei, amitőla többség sajnos képtelen elrugaszkodni. Atinak itt az egyéni érdeke az hogy a Hódítóval minnél többen és minnél hosszabb ideig játszanak. tehát hidd el ha valakinek akkor neki érdeke, hogy ez a játék jó legyen. és ahogy én nézem igen sokmindent meg is tesz érte, amiért inkább köszönet jár neki mint cseszegetés.

UFF
mindenkinek jó játékot
  #925  
Old 07-29-2007, 15:11
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
:-)
Jópár hónapja írtam nem is egyszer..
Nem idézem ide....
Röviden...
Nem publikus 4-6 emberből áló Fejlesztői csapat....
Lopi nagyon sajnálom hogy Te is így eltüntél, és mivel remélem hogy visszaolvasol ide, ezért leírom hogy bizom abban, hogy valamelyik talin még összefutunk.

Ami a fejlesztői csapatot illeti, külön topicja nincs de valamelyik topicban beszélgettünk róla. Én támogattam, de a sok "túl inteligens" játékostársam lehurrogott, hogy nehogy már ők ne találhassák fel a spanyol viaszt.

Wand igazad van, néha az ismeretlen emberek is előállhatnak jó ötletekkel.
De inkább egy pár jó ötlet vesszen kárba, minthogy sok baromságot meg személyeskedést olvassak.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #926  
Old 07-29-2007, 15:19
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
De inkább egy pár jó ötlet vesszen kárba, minthogy sok baromságot meg személyeskedést olvassak.
látod, ez az önös érdek
kit érdekel, hogy mennyi baromságot olvasol? ha 2 jó ötlet bejön a játékba az nekem többet ér mithogy neked ne kelljen elolvani 20 oldal hülyeséget
egyébként meg a fejlesztés topicban nem látok 4-5 igen aktív embert aki a hátán vinné az egészet
  #927  
Old 07-29-2007, 15:19
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Véleményem szerint:
Wand jól összefoglalta...

Én meg inkább olvasok jó pár baromságot, csakhogy az a pár ötlet ne vesszen kárba.
szerintem nem kellene visszafelé haladni, mért döntsön 5-6 ember 1 játék jövőjéről, amikor sokkal többen játszák azt.
Nemhiába van a statisztikába is minta, aminek reprezentatívnak kell lennie...
Arra célzok , hogy a játék képe így a sok személyeskedés mellett is reprezentatívabb, mint máshogy, még akkoris ha vki a személyeskedéseket nem bírva inkább kiszáll.
__________________
LotR
  #928  
Old 07-29-2007, 15:51
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Véleményem szerint:
Wand jól összefoglalta...

Én meg inkább olvasok jó pár baromságot, csakhogy az a pár ötlet ne vesszen kárba.
szerintem nem kellene visszafelé haladni, mért döntsön 5-6 ember 1 játék jövőjéről, amikor sokkal többen játszák azt.
Nemhiába van a statisztikába is minta, aminek reprezentatívnak kell lennie...
Arra célzok , hogy a játék képe így a sok személyeskedés mellett is reprezentatívabb, mint máshogy, még akkoris ha vki a személyeskedéseket nem bírva inkább kiszáll.
Hogy miért az az 5-6 ember?
Mert lehet nekik nincs ilyen érdekbeni különbségük, mint nekünk játékosoknak...
azért....
és talán ki tudnak valamit hozni, ami mindenkinek jó is, meg nem is

*Zsáni*
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #929  
Old 07-29-2007, 17:29
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post

Arra külön Neked: nyugi. közel sem biztos, hogy igazad van. ha meg mégis akkor mi van? a játék szabályai ismertek, tessék benne játszani és a legjobbat kihozni az orszgokból, ennyi. ha valamiért eleged van, menj szabira szk-ra, pár hét és úgyis újra itt leszel
Teljesen jogos, ha igazam van, nem történik semmi, ha nincs, akkor saját belátásom szerint cselekszem.
Én szeretem kimondani amit gondolok, amire úgy érzem itt nincs lehetőségem, mert kitiltást kapok, és ezt nem kívánom tovább folytatni.

Wand: a szomszéd tehenés, csalásos dolgokkal kapcsolatban mesin is meghallgatnám a véleményed

Nah, mind1, nem kell hattyú halála.

bye.
  #930  
Old 07-29-2007, 19:19
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Hogy miért az az 5-6 ember?
Mert lehet nekik nincs ilyen érdekbeni különbségük, mint nekünk játékosoknak...
azért....
és talán ki tudnak valamit hozni, ami mindenkinek jó is, meg nem is

*Zsáni*
ja azaz 5-6 ember nem játszana csak fejlesztene?
Akkor egy idő után nem értene hozzá mert nem lenne játéktapasztalatuk és akkor megint uj gárda? Így képzeled?

Apropó nem hinném hogy baj ha érdekkülönbségek vannak, attól még fejlodhet maga a játék sőt ez előre viheti...
Ha nem lenne érdekkülönbség akkor nem lenne játékonbelüli háboru sem és sok mindent nem is lehetne fejleszteni ...stb..
És attól hogy érdekkülönbségek vannak mindannyiunk közös érdeke a játék tovább fejlesztése javítása, játékélményjavítása....
__________________
LotR
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu