Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 02-20-2007, 19:32
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
(tényleg ezt csinálta Észak mint most én?! )
Nem ezt csinálta. Zoli szerintem minden monro javaslatnál abból indult ki, hogy evvel mit akarhat monro őellene. (Bocs Zoli, de tényleg így gondolom)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 02-21-2007, 10:57
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Valahogy én is azt látom hogy Kisbér meg se akarja érteni.

A lényeg hogy ha 20% ot kap a védő akkor ha ne mextrem termelo orirol van szo kivédi a támadást, ha meg nem akor megérdemli
Reply With Quote
  #203  
Old 02-21-2007, 11:00
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Valahogy én is azt látom hogy Kisbér meg se akarja érteni.

A lényeg hogy ha 20% ot kap a védő akkor ha ne mextrem termelo orirol van szo kivédi a támadást, ha meg nem akor megérdemli
Értem, értem, csak 2 elolvasás kevés volt
Asszem most már átlátom... és még gondolkozom rajta
(ez már jó jel
Reply With Quote
  #204  
Old 02-21-2007, 19:45
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Értem, értem, csak 2 elolvasás kevés volt
Asszem most már átlátom... és még gondolkozom rajta
(ez már jó jel
Hajrá Kisbér
Talán lesz mégegy támogatónk vagy azért ne menjek ilyen messzire?
Viszonylag kevés kifogást mondtál eddig (ez most nem irónia) és ez nem túl jó jel.
Reply With Quote
  #205  
Old 02-21-2007, 20:23
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nagyjából végigolvastam a témát, és elég sok kláncsatát indítottunk az utóbbi időkben, és maximálisan támogatom a tábornokok bónuszának megjelenését a támadóoldalon. A támadást indító vezér dolga lehetne kijelölni, orinként a tábornokok számát
a 10% nem kell, és nem is értelmes
Reply With Quote
  #206  
Old 02-21-2007, 21:06
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
Nagyjából végigolvastam a témát, és elég sok kláncsatát indítottunk az utóbbi időkben, és maximálisan támogatom a tábornokok bónuszának megjelenését a támadóoldalon. A támadást indító vezér dolga lehetne kijelölni, orinként a tábornokok számát
a 10% nem kell, és nem is értelmes

Itt most az a trükk, hogy amiről épp szó van annak semmi köze ehhez a topcihoz, mert egy másikban született Olvasd el azt is.
Reply With Quote
  #207  
Old 02-21-2007, 22:30
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Hajrá Kisbér
Talán lesz mégegy támogatónk vagy azért ne menjek ilyen messzire?
Viszonylag kevés kifogást mondtál eddig (ez most nem irónia) és ez nem túl jó jel.
Most kicsit részeg vagyok, így nem tudom újból elolvasni... Holnap, ha a melóm engedi, megteszem, és nyilatkozok... Ki tudja, még a végén támogatom

A reményhal meg utoljára
Reply With Quote
  #208  
Old 02-22-2007, 12:43
csavo's Avatar
csavo csavo is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Nagyvarad
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nos, azthiszem hozzaszolok ehez a temahoz is

nem tudom tamogatni ezt az egesz reszklanos akarmit... egy ilyen ujitas teljes kaoszt produkalna!
kepzeljetek el:
'A' klan megtamadja 'B' klan termelo orszagait. 'B' klan utokepes orszagaival visszatamadja az ures 'A' klan orszagait, akik eppen a 'B' klan termeloi fele haladnak. tobb sereggel!. Ezt latvan, 'A' klan otthon maradt orszagai megtamadjak a 'B' klan orszagait, akik ugyszinten ki vannak tamadva.. akar tobb sereggel es igy tovabb, szembetamad mindenki valakiket akik pont ki vannak tamadva, akar tobb seregekkel... szoval ebbol csak kaosz lenne... nem tudom tamogatni.. sajnalom monro...

a masik otletet, miszerint egy klanbol virtualisan kiszallo orszagok megtamadjanak egy teljes klant... hat ezt vegkepp nem tamogatom, mert igy egy nagyobb klan semmi kockazat nelkul megtamadhat 1 kisebbet, es meg foldet sem ad le!! hat ennel rohelyesebb javaslatot kitalalni nehezen lehet..

mindegyik klan sebezheto... ameik nem sebezheto klanban, sebezheto egyeniben

amit tamogatnek az az lenne, hogy valami tamadobonuszt kaphasson a tamado klan a vedekezovel szemben, akiknek ugye ottvannak a tornyaibonuszai.
Reply With Quote
  #209  
Old 02-22-2007, 15:17
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
nem tudom tamogatni ezt az egesz reszklanos akarmit... egy ilyen ujitas teljes kaoszt produkalna!
kepzeljetek el:
'A' klan megtamadja 'B' klan termelo orszagait. 'B' klan utokepes orszagaival visszatamadja az ures 'A' klan orszagait, akik eppen a 'B' klan termeloi fele haladnak. tobb sereggel!. Ezt latvan, 'A' klan otthon maradt orszagai megtamadjak a 'B' klan orszagait, akik ugyszinten ki vannak tamadva.. akar tobb sereggel es igy tovabb, szembetamad mindenki valakiket akik pont ki vannak tamadva, akar tobb seregekkel... szoval ebbol csak kaosz lenne... nem tudom tamogatni.. sajnalom monro...
ezt a káoszt hívják játéknak

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
a masik otletet, miszerint egy klanbol virtualisan kiszallo orszagok megtamadjanak egy teljes klant... hat ezt vegkepp nem tamogatom, mert igy egy nagyobb klan semmi kockazat nelkul megtamadhat 1 kisebbet, es meg foldet sem ad le!! hat ennel rohelyesebb javaslatot kitalalni nehezen lehet..
ezt én sem támogatom, az általad is emlitett okok miatt...

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
mindegyik klan sebezheto... ameik nem sebezheto klanban, sebezheto egyeniben
ez nem igaz szerintem
Reply With Quote
  #210  
Old 02-22-2007, 16:48
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
nos, azthiszem hozzaszolok ehez a temahoz is

nem tudom tamogatni ezt az egesz reszklanos akarmit... egy ilyen ujitas teljes kaoszt produkalna!
kepzeljetek el:
'A' klan megtamadja 'B' klan termelo orszagait. 'B' klan utokepes orszagaival visszatamadja az ures 'A' klan orszagait, akik eppen a 'B' klan termeloi fele haladnak. tobb sereggel!. Ezt latvan, 'A' klan otthon maradt orszagai megtamadjak a 'B' klan orszagait, akik ugyszinten ki vannak tamadva.. akar tobb sereggel es igy tovabb, szembetamad mindenki valakiket akik pont ki vannak tamadva, akar tobb seregekkel... szoval ebbol csak kaosz lenne... nem tudom tamogatni.. sajnalom monro...

a masik otletet, miszerint egy klanbol virtualisan kiszallo orszagok megtamadjanak egy teljes klant... hat ezt vegkepp nem tamogatom, mert igy egy nagyobb klan semmi kockazat nelkul megtamadhat 1 kisebbet, es meg foldet sem ad le!! hat ennel rohelyesebb javaslatot kitalalni nehezen lehet..

mindegyik klan sebezheto... ameik nem sebezheto klanban, sebezheto egyeniben

amit tamogatnek az az lenne, hogy valami tamadobonuszt kaphasson a tamado klan a vedekezovel szemben, akiknek ugye ottvannak a tornyaibonuszai.

Azért annyira nem káosz. Még két nagy létszámú klán esetében se biztos, hogy olyan könnyű kirakni a másik klán egy részét, ráadásul oylan részét amelyik ki van támadva, ezáltal sebezhető.
A termelők oldalára meg ott van a 20% bónusz, amivel gyakorlatilag visszaverik a támadókat, amennyiben nem életképtelen orival "termelgetnek" biztos távolban mindenkitől.

Harmadrészt, én se értek egyet azzal, hogy nem léteznek beverhetetlen klánok, mert sajna lehet ilyet építeni, nem is nehéz.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu