Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 12-14-2010, 18:43
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Sziasztok !

Bármilyen furcsának is fog tünni szerintem jó a mostani rendszer , elfokozol ha kell vagy elbontasz és újraépítesz mindent vagy utánafokozol ha úgy itéled meg , hogy szükséges.... Ezekre a dolgoknak már egy közepes klánnak is kell elég pénznek lennie .. Ha nincs meg a fedezete rá akkor valamit rosszul csinál és egyébként se tudna megvédeni egyszere több orit ha úgy adódik a helyzet ...

Sokan említik a kiskaput mint tagkidobálás ....." szégyen a futás de hasznos jelmondattal"

Ha rááll egyik klán a másikra akkor semmiből nem tart ráállás után azonnal elküldeni rájuk 100 katit klántámadás címszó alatt
Így bezártad a kiskapuját egy műanyaglakattal ami akár rá is rohadhat
Vagyis nem tudnak tagokat kidobálni...
Szóval szerintem fölösleges átprogramozni az egész játékot és új szabályokat írni mert néhányan nem látják a "műanyaglakat" elhelyezésének a módját ...

Totya
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 12-14-2010, 19:25
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sokszor megjártam már az A csopit, 1 max 2 fős klánba, most volt először és utoljára is, hogy egy sok tagú klánban játszottam. Nyilván ez a tudásom hiányossága miatt is van, meg amiatt, hogy a többi csoporthoz képest előnye van azoknak akik régen fent vannak, már csak anyagilag is. ezt behozni szinte lehetetlen ugye. A többi csoportban ez kicsit másabb, csinál az ember egy tekist majd forduláskor kiszed belőle annyit ami elég, max termel illetve foszt hozzá egy keveset, esetleg újrázik 1x, stb. A-ba viszont más a helyzet, ott egy feljövő klán kitámadásakor oda a pénz, és még ha sikeres az ütés, akkor is pénz nélkül marad amíg azokat a lovakat el nem adja, 3 milla lovakat meg nem feltétlen vesznek meg pár óra alatt, és ugye a hiénák is jönnek még.(oké, nem kell 1000 kör alatt felmenni 10k hekire pénz nélkül, de nem tudnám elképzelni magamról, hogy az A- miatt az összes orim szabin várakozzon még én A-ba kitermelem azt a vagyont amiből én is tudok okos lenni)
Bár számomra se a legjobb ötlet a kidobálás, viszont kevesebb földembe kerül ki és belépni, mint benyelni egy klánütést.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #273  
Old 12-14-2010, 20:05
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
....csak hatalmas makkal(nem vettek eszre a rallast) tudtatok ilyen szepen beverni a pekeket....

ezen a makkos beszóláson behaltam, az év poénja
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Rob For This Useful Post:
  #274  
Old 12-14-2010, 20:12
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
ezen a makkos beszóláson behaltam, az év poénja
Talán tudtátok, hogy nincsenek gépnél?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #275  
Old 12-14-2010, 20:14
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Talán tudtátok, hogy nincsenek gépnél?
makkal vs. mákkal

__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #276  
Old 12-14-2010, 20:18
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Talán tudtátok, hogy nincsenek gépnél?
én nem tudtam semmit, csak külső szemlélő vagyok meg azt is tudom, hogy nem illik az ékezet nélkülieken viccelődni, de ez annyira ott volt.
Reply With Quote
  #277  
Old 12-14-2010, 20:30
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

The Following 3 Users Say NO Thank You to vityu For This Un-useful Post:
NewJackCity, none, Pumi

Felvázoltam egy olyan esetet, ami bármikor előfordulhat. 1 órát ültem rajta, míg végiggondoltam, kiszámoltam és leírtam. Erre csak azért, mert nem tetszik az álláspontom, már nyomogatjátok is a lehúzást. Elolvasta valaki egyáltalán közületek?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #278  
Old 12-14-2010, 20:34
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Megint sokat haladt előre ez a Megbeszélés is...
A Chat részleg felé....
Reply With Quote
  #279  
Old 12-14-2010, 22:17
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De hogy temarol legyen szo:

Meg mindig tamogatom a klantagok kidobalasanak a keslelteteset. Orulnek, ha ez a nem tervezett kiskapu be lenne csukva.
persze legyen becsukva, mert Ti onnan fenntről már "nem tudjátok" kihasználni, akkor másnak miért legyen. én is kezdem úgy érezni, mint többen itt, hogy már szabályokkal is akarjátok betonozni magatok, nem elég a mostani helyetekből származó előny... tényleg ennyire féltek??

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
lehet , viszont vannak klánok akiket egyéniben be sem próbálok mert tudom, hogy elfokoz egyszerűen és ütök 0 hekit majd.

mikor kilép egy klánból néhány full barakkos ori és alakít egy egyébként önállóan életképtelen klánt , ütések céljából az megengedheti magának azt is,hogy néha kevesebbet hozzon el amiatt mert az ellen kidobálja a tagokat.
Nyilván más a véleményem két egyenlő erősségű klán csatája esetén , viszont ha ezt a lehetőséget megszüntetjük akkor meg kellene szüntetni az elfokozás lehetőségét is , valamint a teljes kiszolgáltatottság elkerülése érdekében a pontlista se frissüljön úgy mint most ,hagyjon esélyt a visszatámadásra.
Nagyon egy irányba mutat ez a javaslat , elég csak megnézni kik szavaztak a módosításra, és hol helyezkednek el a pontlistán.
Nem elég, hogy erősek még új szabályokat is alkotnának maguknak, köszönöm nem .
teljesen egyetértek Veled!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dew For This Useful Post:
  #280  
Old 12-14-2010, 22:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Nem hiszem el, hogy egyesek annyira féltik a megszerzett pozíciójukat, vagy a megszerzésre váró pozíciójukat, hogy ezért elfelejtik, hogy egy játék részesei vagyunk.

Nem érdekel tovább a téma, ha megtehetném, akkor zárnám. Nem hittem volna, hogy a játékosállomány ekkora része csak fél, hogy véletlenül földet veszít A-ban...

Azt hiszem a továbbiakban sem fogunk klánt ütni. Így nem éri meg.

Önmagában a klánütés is rizikós, mert sokkal rosszabbul járhatunk, ha valaki elront bármit, de akkor az a faktor is benne van, hogy ha mindent jól csinálunk, az ellen akkor is kidobálhat mindenkit, megintcsak a semmiért dolgoztunk...

Ezzel a két tényezővel áll szemben az a párezer hektár, amit legjobb esetben el lehet hozni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 18:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu