Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #471  
Old 03-02-2011, 20:29
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
asszem ez az ami eleve elvetendő dolog. nagyon sok dolgot boritana, amire most lehet apellálni. kezdve a pénz nélküli orikra számolástól ...
arról nem beszélve,hogy egy olyan klánnal amiben van 2-3 olyan játékos mint pl Gee anarchban, aki ha akar vmit nem sajnálja rá a pénzt, akkora előnnyel indulna,hogy csak nah, meg soxorozná a max lóvéját...
Jah, tisztában vagyok vele, hogy ez volt a legmeredekebb ötlet
Én is ezt az ötletet vetném el leghamarabb.

Viszont abba gondolj bele:
Pénz nélküli oriba ilyen nélkül is lehet szabályosan pénzt varázsolni sok esetben, 1 körön belül is. Erre apellálni eleve rizikós. Klánharcnál meg aki 74 forintjával vesz egy millió aranyat... hát: 1 yard 74.000 forint... Persze egy yardot lehet drágábbra is belőni...
És akkor még mindig nem számoltuk bele, hogy természetesen maximalizálni is lehet az így vásárolható mennyiséget.

Na de ezeket nem azért mondom, hogy ágáljak mellette, csak arra akarok rávilágítani, hogy mennyire széles az a sáv ahol meg lehet húzni egy monetizálás határát. Ugyanis sok esetben a játékosoktól csak kicsi alkalmazkodást igényelhet az, hogy jelentősnek tekinthető többlet cash-flowt generáljon egy-egy új elem, megoldás, elfogadhatóan kialakítva.

Én teljesen neutrális vagyok ebből a szempontból: felvetettem pár ötletet, kinek-kinek mi tetszik és mi nem belőle, azt mind el tudom fogadni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
Sponsored Links
  #472  
Old 03-02-2011, 22:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Nekem ez nem tetszik, ne legyen már a gazdag tudatlanok játéka, mint a travian...
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #473  
Old 03-04-2011, 06:24
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nekem ez nem tetszik, ne legyen már a gazdag tudatlanok játéka, mint a travian...
Maximálisan igazat adok!

A travián csak a pénzről szól,aki nem tejel eleget nem is fejlődik(van olyan kollégám aki havi 20-30k-t költ rá)

Nem szeretném ha a hódító is ebbe az irányba menne el!

Több játékost vesztenétek,mint nyernétek(bár lehet anyagilag jobban járnátok)

Szerintem
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Harmgor For This Useful Post:
  #474  
Old 03-04-2011, 19:24
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Ati egy körülbelüli számot lehetne kérdezni aktív játékosokról? Aktív alatt azt értem, aki napi 1-2szer belép legalább.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #475  
Old 03-04-2011, 19:52
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

elég vad irányba mentek el
Reply With Quote
  #476  
Old 03-10-2011, 01:04
Dance Dance is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default ötlet

Tudom erre a sok szemes országok felkapják a fejüket de. Nekem az jutott eszembe mi lenne ha lenne egy "nagyobb összegű" sms vagy valami amivel pllehet már írták ezt előttem nem olvastam el csak a felét )

Fellépek 5 ből 4 be és az első héten lenne rá lehetőségem hogy vásároljak magamnak 2.3. szemet. Természetesen tudom, hogy ezért régebben meg még most is sokan nagyon sokat dolgoznak vele de van aki pusztán szükségből és már nem is játszik egy adott szinten csak betermel 5. en átrohan a pontlistán fent megint termel lép. és ezt mindenhol.
Ha lenne egy realizált pénzbeni értéke 2.3.4.5.6. szemeknek akkor én bizonyára kipróbálnám, mert szeretek játszani de azért ebben a pörgős világban majd 1 évet várni vagy többet....kicsit soknak találom 1 országom van és azt szeretem, gondozom, nem szeretnék 5 el szaladgálni. Pont leszoktam a cigiről inkább erre költeném az árát
Magával hozná azt is, hogy akkor nem fordulna le senki és nem vinne több orit. Teszem hozzá attól hogy valakinek van 10 országa attól még kopnak az emberek és végül az a 100 ember marad akiknek fejenként 100 országa van. Persze durva megvilágítás de érthető mire gondolok
De azt is magával hozza, hogy van pityuka aki profin szeretné kezdeni vásárol 2. szemet és az fix, hogy nagyobb eséllyel olvasná át a súgót, szeretné meg és vinné végig a csoportot. szemben azzal aki vált 1 vipet(250 ft ból már 1 buszjegy sem jön ki) és 1 hét után elfelejti a jelszavát.
+ kifogás hirtelen,hogy B ből befeccöl 10 szemre mondjuk 50-100e-t és fellép A ba. LEgalább elindulna darálás odafent is és nem kellene éveket várni amíg Sokszemes profi összeszokott banda megjelenik hanem csak ötletelek, hogy(10 barátommal otthonról fellépnénk első szakasz után A ba fejenként 3-4-5 szemmel. Attól félni még nem kellene tőlünk mert profik még nem vagyunk de ott vagyunk játszunk. Mert mi így akarjuk és lehetőségünk is lenne rá persze fizetnénk is érte ). Akik meg ugye vérprofik azok 1 szemmel is alázhatnak, akiknek meg sok a pénze azok legalább elkölthetnék

Remélem Ati tudsz kezdeni valamit ezzel az ötlettel!
Reply With Quote
  #477  
Old 03-10-2011, 08:40
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ez szerintem az egyik legrosszabb ötlet amit olvastam.

Olyan,mintha bemennél egy céghez 8 általánossal,és vennél egy üzemvezetői posztot minden tapasztalat nélkül.

De mondjuk ki lehet számolni,hány VIP kör kell egy számhoz(kb 15-20 ha gyorsan,és akadálymentesen haladsz)

Szóval szerinted 4k-ért árulják ki azt,amit többen évek alatt(rohadt sok éjszakázással),több hónapos tekercsírással és egyebekkel elértek?
(40k-ért vennél 10 személyiséget)

Ezzel nem a játékosok száma nőne,hanem azoké akik ezért abba hagynák az egészet

Szerintem.
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Harmgor For This Useful Post:
  #478  
Old 03-10-2011, 08:46
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
De azt is magával hozza, hogy van pityuka aki profin szeretné kezdeni vásárol 2. szemet és az fix, hogy nagyobb eséllyel olvasná át a súgót, szeretné meg és vinné végig

azért,mert kidob x összeget az nem jelenti azt,hogy megtanul játszani(olvasgathatja a súgót naphosszat,attól nem lesz tapasztaltabb)

én pl.:a mai napig nem olvastam végig a súgót,holott már 4 éve játszom
Reply With Quote
  #479  
Old 03-10-2011, 09:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Dance: Menjel anarchba, ott lehet venni penzert szemelyiseget. :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #480  
Old 03-10-2011, 09:16
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Régen volt valami nehezítés, amit a kék számok adtak
erre emlékszik valaki hogy volt?
miért lett megszüntetve?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu