Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit javasolnál a 9-ik személyiség után?
új és teljesen egyedi faj bevezetését 11 12.79%
új személyiség bevezetését 24 27.91%
új katonai egység bevezetését 3 3.49%
+1% tekercsbónuszt fordulásonként 2 2.33%
+3% tekercsbónuszt fordulásonként (max. 5 fordulásig) 3 3.49%
egyedileg fejleszthető opciót (külön hadi, toli, vagy vari irányban) 11 12.79%
pontlistás kiemelt rank jelölést 13 15.12%
legtöbb személyiségű hódítósok top100-as pontlistát 19 22.09%
Voters: 86. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 03-29-2006, 17:43
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
Végül is ez sem rossz. Kis zárójelbe lehetne egy piros 2es,hogy már másodszor megy a személyiségekért, a kékbe meg,hogy hány van neki.
Na csak mondjuk így elveszed tőlle a lehetőséget hogy mondjuk a 4-es szintet 9 személyiséggel 2-szer nyomja végig ha ő meg akarja tartani mind a 9-et akkor az egybe kényszerül egy idő után és hát ha beágyazza magát egy kilencessel előre

Akkor nehéz leszedni onnan és erre van példa is csak épp személyiségek nélkül
Sponsored Links
  #62  
Old 03-30-2006, 09:53
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default még több elöny? az fer?

oké abban van igazság de mondjuk mikor itt tele lesz kék 9esel mindenki ide téved egy kezdö és halálosan esélytelen lesz bármire. Söt a sok kék9es rájuk fog vadászni és még most azon törjük a fejünket hogy hogyan erösitsük magunkat tovább? a kezdökkel szemben. Ez minden csak nem fer játék igy tényleg belterjes lesz a játék Ezt én komolyan igy látom.
Már az hatalamas elöny hogy több év alat hatalmas rutint szerezünk ahoz adhozzá a 9személyiséget és még ha megint valami pluszt kapunk akkor tényleg nem lesz semmi esélye arra az uj játékosoknak hogy valami is elérjenek föleg hogy igy is sokan vissza élnek a személyiségekkel
Szerintem addig jó ez a játék mig nagyábol egyenlö feltételekkel játszahtunk és vannak uj emberek akikkel szinesedik a játék.
Szerintem az jó ötlet hogy jutalmazzuk azokat akik töbször körbe fordulnak de ne hatalmas elönnyel hogy a végén már az ujak ne tudjanak érvényesülni, látszodjon hogy ök profik gyüljön a kék szám stb de nadjunk magunka mégnagyobb elönyt....
  #63  
Old 03-30-2006, 10:12
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

tényleg, mekkora előny egy varázsló személyiség egy hadis orinak, uristen. könyörgöm, egy ori most kb max 4-5 számára hasznos sezemélyiséget tud kihasználni. mivel minden felállást csak 2-3 személyiség támogat rendese. És 1személyiséggel is simán leüthető egy 9 személyiséges. Pl ott megy az mf hadis 8 személyiséggel, mit csinál egy varis ellen? Egyáltalán nem akkora előny a több személyiség mint azt megpróbálod beállítani.
  #64  
Old 03-30-2006, 10:33
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hát vegyünk egy hadist ugye a vándor nem rosz ugye hát aza tulélö se jó aza tudos is hát a harcos is elmegy de elfér a tábornok is dehát joljön idönként a kereskedö is azé van amikor már a gazdálkodo se rossz mikor senkinél nincs cucc még a piacon se és a csopi 3/4szabin van.
Tényleg semmi elönyt nem jelent mit is gondoltam én maraha!
Nem azt mondtam hogy nem lehet leszedni bár kit akárhány személyisége van de nem tartom valoszinünek hogy egy kezdö ezt megtudja tenni.
Ja arrol nem beszélve hogy nem most hanem ha már kéklesz a mezöny akkor,(de már most is van rá példa) hogy kijön védelem alól és morált növel na nem hason szörün mert ahoz nem férbe ha nem a kezdökön és mindenki rájuk fog vadászni, na nem azé mert gerinctelenek máshoz nem férbe
Tehát igazad van mondjuk hogy jól érezd magad akinek már igy is hatalmas elönye van, annak mondjuk ha meg van már az összes személyisége mondjuk minden +fordulás után adjunk mindenre +10%bonuszt
Na ez jobban tetszik? Igy sokkal ferebb igaz?
  #65  
Old 03-30-2006, 10:49
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

egy darab két személyiségées orim van. najó gondolkodjunk. harcosnak túlélő. mennyiszer tűzgolyózták szegény hadisorimat. bizony tűzgolyózták, nem rengették, mert az sokkla kisebb kárt okoz. hm ok, leszek tábornok +1 tábornok hu, 1% támadó erő lenyügöző, ork tábornok hát legyen, csak azt agyon tekizik 1/a-n kivül. és bizony 1/ben nem hemzsegnek a több személyiséges orik. hm kereskedő, remek választás. igaz hogy 5ös szinten kivül tanya kovács bánya többet termel és még alap se kell hozzá, de miért is ne, jól jön az a kis plusz pénz, hamár úgyis van 5 bankom pénzlopás ellen. gazdálkodó? 10%al többet termel a tanya? hatalmas nyereség, legalább 2 heki nyereség 100 hektáronként. vándor hát igen ez valóban jól jön egy egész szövinek, ezen kivül még harcosnak meg tudósnak van értelme hadi orinak. de ha megnézed nem véletlen hogy a tudós az egyetlen személyiség amit bárki bármilyen felállásban beválaszt, mert ugye az a legerősebb, erősebb a többinél és nem véletlenül, akinek csak 1 személyisége lehet annak is lehet ilyenje. Nem tud 3 körre menni, és nem fosztogat 10%al többet? Elképesztő, ezen valóban háborúk múlnak. Közel sincs akkora különbség egy 3 személyiséges és egy 9 személyiséges ori között és közel sincs akkora különbség egy 3 személyiséges és egy 1 személyiséges ori között, mint egy 1 személyiséges és egy 0 személyiséges ori között. azért van tudós személyiség hogy ne legyenek a kezdők akkora hátrányban.
  #66  
Old 03-30-2006, 11:14
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én nem igy látom és kész szerintem a sok kicsi sokra megy mert pl.:a tábornoknak nem csak az 1% az elönye hanem az hogy tobbsereget küldhetek
a tulélö se rossz mert azé 30%védelem az nemr rossz, a vándor se csak a hatékonyságért jobb ha nem nem tud vissza kisérni a tudost nem kell elemezni, oda vissza ütögetés esetén azé jó a harcos is stb szoval sok kicsi sokra megy és hogy pl nekem nem egyszer mult 2-300ponton hogy befértem valahova tehát igen sokszor 1% is dönthet.
Ja és igen egy szöviháboruba vagy egy hosszabra nyult cstározásba az ilyen aproságok igen is sokat számitanak söt döntöek is lehetnek.
Szerintem..
  #67  
Old 03-30-2006, 11:15
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

naa ,végig olvastam.
szerintem nyugottan maradhat személyiségek választéka, viszont a megosztott személyiség jol hangzik.
nem gondoltam végig tejjesen h is lehet megoldani, de bito meglehet.
mongyuk ha 3 személyisége van, 3 féle varázslot választhat vele, de ezzel ki is fujt a személyiség szám. ugyanez a hadira, termelőre, bármelyikra megoszthato.
ha hüjeség akko r nem érdekes, .
mongyuk én speciel, 5 ik orimmal nyomulok, ami 9 honap alatt jött össze olyanra, hogy má jáccogatok.
én is voltam kezdő, lerongyoltak betyárul, de most h kicsit kapisgálom a dolgokat, azon vok, hogy viccacsapjak azoknak, akikkel gondom volt.
én is abbahagyhattam volna de nem tettem, és gondolom evvel számtalanul vagyunk igy. nem hiszem h nyavajogni kell, hanem jáccani, és ha bux, akko ujra. azt hiszem ez a lényege a játéknak, hogy jobb légy másoknál. nem nyavajgásba, hanem odacsapsz, ahonnan sérelem ért.

SZERINTEM

u.i.: most számolgattam, 15 honapja jáccok, bocsi.
  #68  
Old 03-30-2006, 11:23
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ja azé fálre ne ártsetek nem nyavajogni akarok és nem is vagyok kezdö.
nyilván az a veszély amiröl én beszélek még nem áll fenn csak afelé tartunk aazért ahoz sokkal több kékszámos kell csak én azt mondom ha most nem fékezük meg akkkor ez valós probléma lesz.
Persze engem nem bánt mert ezzel én is csak elönyt élvezek de van még némi lelki ismeretem Na azé nem tul sok
  #69  
Old 03-30-2006, 12:13
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga
ja azé fálre ne ártsetek nem nyavajogni akarok és nem is vagyok kezdö.
nyilván az a veszély amiröl én beszélek még nem áll fenn csak afelé tartunk aazért ahoz sokkal több kékszámos kell csak én azt mondom ha most nem fékezük meg akkkor ez valós probléma lesz.
Persze engem nem bánt mert ezzel én is csak elönyt élvezek de van még némi lelki ismeretem Na azé nem tul sok
Ezt úgy látom hogy ez a kilenc személyiség elég, nem túl nagy előny de nem is kevés ha megvan mind. Viszont az már tulzás lenne hogyha valaki körbefordul újra akkor egy 10.-t is be tud szedni és így tovább és így tovább. az már pl nagy előny lenne ha újakat gyártanánk valaki kedvéért.

Viszont szerintem azt is lehetne hogy jó legyenek újak de akkor korlátozni hogy egy ori maximálisan mondjuk 8-at tud felvenni akárhányszor fordul körbe. Persze a fordulását azt jelezni továbbra is kék számmal.
  #70  
Old 03-30-2006, 15:51
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem se akkora előny a személyiség mint ahogy laziga próbálja beállítani, röviden megmondom h ki nyer egy háborúban, akinek több pénze van és aki többet van gép előtt, ennyi.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
lesz újra teszt? vereslaszlo Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 09-03-2007 18:38
Miből lesz a pénz a Hódítóban? Edu (Shagor #307669) Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 06-01-2007 13:51


All times are GMT +1. The time now is 09:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu