Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #421  
Old 03-01-2011, 14:18
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
ez a nagy nemzetközi szintű egyesülés szerintem holtvágány. ami hatékony az egy jó kis cikk valamelyik nagy híroldalon. mondjuk meg kell kenni egy indexes újságírót, hogy hozzanak le a hódítóról valami anyagot. ezrek csatlakoznának 2 nap alatt amiből százak meg is maradnának.
Szerintem meg pont ugye a játékosok számának drasztikus csökenéséről beszélünk minél kisebbre zsugorodik egy csoport annál játszhatalanabb ....
Jelenleg lassan a külföldi csoportok ha így halad még meg is szünhet...
Nem értem miért ágáltok enyire ellene a nemzetek keveredésének ?
Aki beszélni akar a másikkal az meg foja keresni a módját, hogy szót értsenek egymással ...
Aki nem akar az meg nem fog ez egy nagyon egyszerű képlet szerintem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #422  
Old 03-01-2011, 14:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Nem értem miért ágáltok enyire ellene a nemzetek keveredésének ?
Szerintem különösebben senki nem lenne kisegítve azzal a napi +1 emberrel, aki a nemzetközi játékra jelentkezik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #423  
Old 03-01-2011, 14:29
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem különösebben senki nem lenne kisegítve azzal a napi +1 emberrel, aki a nemzetközi játékra jelentkezik.
Viszont akkor azokat hamarosan be is zárhatod mert ők is megunják a létszám miatt.

viszont ha ők bekerülnek a nagy létszámú csopikba és látják, hogy pörög a játék akkor ők is hozhatják a saját baráti körüket , egzisztenciájukat.....
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Szesy For This Useful Post:
  #424  
Old 03-01-2011, 14:33
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
ez nem egyszeri dolog. bekerül egy csomó olyan személy és ezáltal ugyanennyi ismerettségi kör a rendszerbe akiknek eddig fogalma sem volt arról, hogy van ez a játék. pont ilyen kell nekünk. pl az én barátaim között aki beszervezhető volt azt már beszerveztem és a baráti köröm nem fog nőni valószínűleg. így a kör bezárult, nem tudok embert hozni, bármennyire is szeretnék.
egy jó kis vérfrissítés kell ide.
Viszont a barátaidnak is biztos vannak munkatársai, ismerősei rokonai, akiket a barátod beszervez, aztán nekik is vannak stb... Szerintem így kéne működnie az egésznek, bár lehet baromságot beszélek.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Redback For This Useful Post:
  #425  
Old 03-01-2011, 14:34
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mielőtt bárki hozzánk fordul segítségért olyan esetben, amikor értelmetlenül sokszor támadják, az első, kötelező lépés, hogy egymás között próbálják rendezni az ügyet. Ha nem beszélik egymás nyelvét, akkor ez lehetetlenné válik, márpedig ez a lépés ilyen esetben kötelező.
Miért lenne kötelező beszélnem azzal aki "sokat támad" ez egy ilyen játék....

Plusz el lehet bontani, fedezni, földet ütni, vissza vágni stb

Én sem hinném hogy a kommunikáció akkora gond lenne.
Pláne ahogy írtad nem sok embert érintene
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Szesy For This Useful Post:
  #426  
Old 03-01-2011, 14:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Miért lenne kötelező beszélnem azzal aki "sokat támad" ez egy ilyen játék....
Mert ez a szabály. Ha nem teszed, akkor így jártál, nem fogunk segíteni. Semmilyen esetben. Ez egy KÖTELEZŐ eleme minden esetben a folyamatnak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #427  
Old 03-01-2011, 14:37
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Viszont a barátaidnak is biztos vannak munkatársai, ismerősei rokonai, akiket a barátod beszervez, aztán nekik is vannak stb... Szerintem így kéne működnie az egésznek, bár lehet baromságot beszélek.
Miért kéne nekem bárkit is beszerveznem?
Mindenkinek más az érdeklődési köre.
Ha valamelyik ismerösöm meglátja, hogy éppen hódózok akkor megmutatom, elmagyarázom de csak azért mert én szeretek itt játszani még nem traktálok mást
Reply With Quote
  #428  
Old 03-01-2011, 14:41
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nehéz kérdés, mert sztem is jót tenne az összevonás, viszont tényleg a nyelvi nehézségek problémát okozhatnak.

Támadt egy ötletem viszont.: mi lenne ha Angol/Magyar nyelvvel csak az egyik normál ágra integrálnánk a külföldi játékot?
így választható lenne azoknak akik nem tudnak/akarnak angolul, és nem is szeretnének velük közösködni egy teljesen magyar ág, és lenne egy nemzetközi oldal. így felduzzadhatnának a normál kislétszámú csopik is. A-ban már beleférne szerintem mindenkinek a közösködés, mert 2klánban biztos hogy lesz 2olyan ember aki megtudja értetni a másik oldallal amit akar.

Legfőbb érv szerintem az integráció mellett, az,hogy a felduzzadt csoportokban a pörgösebb játékmenet miatt, többen maradhatnának meg. és a nemzetközi színtér felpörgetésével nagyon sok új játékos is érkezhetne, ezzel ezt mégjobban elősegítve.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #429  
Old 03-01-2011, 14:42
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Nem értem miért ágáltok enyire ellene a nemzetek keveredésének ?
A nemzetek keveredését én is ellenzem

Az ellen viszont nincs kifogásom,hogy más nemzet fiaival(leányaival) szemben megmérettessem magam

Amúgy sajna én sem beszélek idegen nyelveket,(csak az oroszt egy kicsit:S)
de meg lehet oldani a kommunikációt,a szótárakat már feltalálták.
Mondjuk nekem annyi előnyöm van,hogy 2 gyermekem elég jól ír-beszél angolul,az asszonynak meg német nyelvből van diplomája.
románokkal és a tótokkal is tudnék kommunikálni,csak skype-on meg kellene kérnem pár csonka országon kívül rekedt spanomat,hogy segítsenek 1-2 levél megfogalmazásában.

A csoportok összevonásával se lenne szerintem gond,csapkodják csak egymást a nagy számosok,kicsit több élet lenne a játékban.

SZERINTEM
Reply With Quote
  #430  
Old 03-01-2011, 14:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nehéz kérdés, mert sztem is jót tenne az összevonás, viszont tényleg a nyelvi nehézségek problémát okozhatnak.

Támadt egy ötletem viszont.: mi lenne ha Angol/Magyar nyelvvel csak az egyik normál ágra integrálnánk a külföldi játékot?
így választható lenne azoknak akik nem tudnak/akarnak angolul, és nem is szeretnének velük közösködni egy teljesen magyar ág, és lenne egy nemzetközi oldal. így felduzzadhatnának a normál kislétszámú csopik is. A-ban már beleférne szerintem mindenkinek a közösködés, mert 2klánban biztos hogy lesz 2olyan ember aki megtudja értetni a másik oldallal amit akar.

Legfőbb érv szerintem az integráció mellett, az,hogy a felduzzadt csoportokban a pörgösebb játékmenet miatt, többen maradhatnának meg. és a nemzetközi színtér felpörgetésével nagyon sok új játékos is érkezhetne, ezzel ezt mégjobban elősegítve.
A nemzektözi játékokban 90%-ban magyarok játszanak, így az összevonással nekik távozniuk kell (országütközések), a maradék 10% elveszti az eddigi ellenfeleit, és kap egy rakat újat, akik kiéhezett hordaként támadják le, akikkel még kommunikálni sem tud.

Nem tűnik ez számomra szimpatikusnak.

Ezt az irányt egyelőre felejtősnek tartom.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 06:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu