Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1371  
Old 09-01-2010, 14:58
cau cau is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Üdv.
Május óta tart ez a vita.Ma már szeptember havában járunk,aki akarta,már elmondta a véleményét a témával kapcsolatban!Ahogy látom,már csak a konkrét hekiszám a kérdés...
Ezt nyilván nem fogják megszavaztatni,henem az erre illetékes eldönti majd...
A kétszer fordulásnál jogos a min. 4 k heki,de az egy szemcsiért való forduláshoz remélem nem 9 k heki lesz a határ!!!!Hiszen most is ez jelenti a top szélét,és akkor mi lenne a könnyítés??????
Én ezzel lezártnak is tekintem ezt a témát a magam részéről.
Remélem mihamarabb döntés születik,hisz annál hamarabb láthatjuk meg a változtatás eredményét is.Akár pozitív lesz,akár negatív.Csak történjék már valami végre:-))
U.I:A végső megoldás:még mindíg az a véleményem,hogy a top bővítése kellene legyen a fő cél,DD
Cau
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to cau For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1372  
Old 09-01-2010, 15:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by cau View Post
Csak történjék már valami végre:-))
Jelen pillanatban mi akadályoz abban, hogy az aktuális feltételek mellett játssz? Miért kell mihamarabb történés egy olyan témában, aminek a siettetésére igazából semmi szükség, hiszen semmi nem indokolja, hogy ez most hú de rögtön változzon.

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1373  
Old 09-01-2010, 15:45
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by cau View Post
A kétszer fordulásnál jogos a min. 4 k heki,de az egy szemcsiért való forduláshoz remélem nem 9 k heki lesz a határ!!!!Hiszen most is ez jelenti a top szélét,és akkor mi lenne a könnyítés??????
Könnyítés, hogy ezentúl nem a folyamatosan felfelé tolódó top30%-os határ után kell szaladnod, hanem lesz egy fix pont, ami fölött már telnek a köreid.

Egy idő után úgy lesz érzékelhető, mintha csökkentettük volna a határt, még ha ez azonnal nem is érvényesül.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #1374  
Old 09-01-2010, 15:50
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelen pillanatban mi akadályoz abban, hogy az aktuális feltételek mellett játssz? Miért kell mihamarabb történés egy olyan témában, aminek a siettetésére igazából semmi szükség, hiszen semmi nem indokolja, hogy ez most hú de rögtön változzon.

Fél éve megy a beszélgetés erről a dologról, nem nevezném rögtönnek a változást....
Sietésre sincs szükség (hacsak nem sokan igénybe vennék a kedvezményes fordulás lehetőségét a tamagocsi helyett), de szerintem is lerágott csont már ez kicsit.
Rajtad múlik a többi.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Szesy For This Useful Post:
  #1375  
Old 09-01-2010, 15:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Fél éve megy a beszélgetés erről a dologról, nem nevezném rögtönnek a változást....
Sietésre sincs szükség (hacsak nem sokan igénybe vennék a kedvezményes fordulás lehetőségét a tamagocsi helyett), de szerintem is lerágott csont már ez kicsit.
Rajtad múlik a többi.
Azt gondolom, hogy elég diplomatikus választ adtam. Többször is. Ezek után lehet még 80-szor kérdezni, hogy mikor lesz, ugyanúgy 80-szor nem fogom megmondani.

Miért?

a, Ilyen bunkó vagyok, és kész.
b, Mint mindenhol a számítástechnikai iparban, a Hódítós fejlesztésekkor is vannak előre nem látható események, menet közben szükségessé váló módosítások, külső tényezők stb. Öröm nézni a hatalmas szoftvergyártókat, amint bejelentenek egy dátumot, majd eltolják egy második időpontra, majd egy harmadikra, később egy negyedikre. Én is tehetném ezt, és lehetne tippelgetni, hogy vajon a harmadik, a negyedik, vagy az ötödik bejelentett időpont lesz az igazi. Ennek semmi értelmét nem látom. Amikor elkészül, akkor be lesz vezetve (ha be lesz!). Nem kell álmatlan éjszakákat eltölteni, azt várva, hogy holnap lesz, majd hatalmasat csalódni, hogy mégsem.

A két lehetőség közül szabadon választható.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1376  
Old 09-01-2010, 16:09
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by kisboszi View Post
Olvastam már itt olyan beírást " jelentkezz a klánomba, megmondom mi légy, és feljutsz a topba!" Na igen.... Akkor viszont hol marad az én játékom?......
A mi klánunkban, és a többi szervezett, aktív klánban is fontos, hogy meg legyen a fajok aránya, ahogy az meg lett álmodva. Ha meg van a tervezett szám egy fajból, akkor hiába jelentkezel úgy, nem foglak felvenni, mert ha 1 szabad hely van, és félelfet akarok, akkor nem fogom bevenni az orkot, mert nem kell.

Attól pedig a te játékod marad. Ork akarsz lenni, de a klánba nem kell? Akkor legyél, amit akarnak. Elfen kívül az összes ország jó hadakozni, mármit az A-ban jó fajok közül. Lehetsz gnóm, lehet vele haladni, de törpével is... Én amikor kezdtem, és nagy klánból kaptam ajánlatot, gondolkodás nélkül beújráztam az orkomat. És megtanultam törpével játszani...


Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak:
Szesy, vityu

véletlen volt, mellényúltam...

Arról pedig, hogy meddig tart, nem hiszem, hogy van jog felháborodni. Ati éppen azzal foglalkozik, hogy segítsen az A-s játékosoknak, a többiek pedig, kinek milyen álláspontja van, hogy egyes dolgokban megakadályozzák, vagy segítsék.

Meg lesz ez, ne féljetek.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1377  
Old 09-01-2010, 16:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kisboszi View Post
Elég rég figyelem, vajon hogy alakul ez a vita! Nem nagyon látom, hogy valami is mozdulna, vagy akarna mozdulni előbbre!
Megkérdeztetek már valakit, aki nem szereti az 1A, mi az oka? Én pontosan tudom, miért nem..... elsősorban kevés az időm, nem tudok napi 24 órát gép előtt lenni./ vagyis éjjel több, mint valószínű, nincs energiám hullákat ütni/.
Majdnem minden szinten van orim,nagyon élvezem ezt a játékot, de! 1A-ban egyszerűen nem játszhatom azt a játékstílust, amit szeretek! Maradna az elf faj,de azt meg nem szeretem. Körülöttem minden második ori elf! Vagyis marad a felfedezés! ....... de meddig?

Olvastam már itt olyan beírást " jelentkezz a klánomba, megmondom mi légy, és feljutsz a topba!" Na igen.... Akkor viszont hol marad az én játékom?......

Nem kell lehurrogni!
Próbáltál már egyáltalán huzamosabb ideig A-ban játszani ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1378  
Old 09-01-2010, 16:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy elég diplomatikus választ adtam. Többször is. Ezek után lehet még 80-szor kérdezni, hogy mikor lesz, ugyanúgy 80-szor nem fogom megmondani.

Miért?

a, Ilyen bunkó vagyok, és kész.
b, Mint mindenhol a számítástechnikai iparban, a Hódítós fejlesztésekkor is vannak előre nem látható események, menet közben szükségessé váló módosítások, külső tényezők stb. Öröm nézni a hatalmas szoftvergyártókat, amint bejelentenek egy dátumot, majd eltolják egy második időpontra, majd egy harmadikra, később egy negyedikre. Én is tehetném ezt, és lehetne tippelgetni, hogy vajon a harmadik, a negyedik, vagy az ötödik bejelentett időpont lesz az igazi. Ennek semmi értelmét nem látom. Amikor elkészül, akkor be lesz vezetve (ha be lesz!). Nem kell álmatlan éjszakákat eltölteni, azt várva, hogy holnap lesz, majd hatalmasat csalódni, hogy mégsem.

A két lehetőség közül szabadon választható.
hmmm, sztem tuti az "a" a jó
Reply With Quote
  #1379  
Old 09-01-2010, 17:03
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A mi klánunkban, és a többi szervezett, aktív klánban is fontos, hogy meg legyen a fajok aránya, ahogy az meg lett álmodva. Ha meg van a tervezett szám egy fajból, akkor hiába jelentkezel úgy, nem foglak felvenni, mert ha 1 szabad hely van, és félelfet akarok, akkor nem fogom bevenni az orkot, mert nem kell.

Attól pedig a te játékod marad. Ork akarsz lenni, de a klánba nem kell? Akkor legyél, amit akarnak. Elfen kívül az összes ország jó hadakozni, mármit az A-ban jó fajok közül. Lehetsz gnóm, lehet vele haladni, de törpével is... Én amikor kezdtem, és nagy klánból kaptam ajánlatot, gondolkodás nélkül beújráztam az orkomat. És megtanultam törpével játszani...


Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak:
Szesy, vityu

véletlen volt, mellényúltam...

Arról pedig, hogy meddig tart, nem hiszem, hogy van jog felháborodni. Ati éppen azzal foglalkozik, hogy segítsen az A-s játékosoknak, a többiek pedig, kinek milyen álláspontja van, hogy egyes dolgokban megakadályozzák, vagy segítsék.

Meg lesz ez, ne féljetek.

Most mi bajod az elfel? nagyon durva hadi tud lenni A ba csak sajna senki se annak használja

hogy a témához is legyen közöm:

Átgondoltam mindent és arra a megállapításra jutotam hogy aki 2* akar fordulni az 4.000 hektárról tehesse ezt meg aki szemet akar annak 7.000 hektárnál kezdjen telni a topköre!!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #1380  
Old 09-01-2010, 17:12
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
Átgondoltam mindent és arra a megállapításra jutotam hogy aki 2* akar fordulni az 4.000 hektárról tehesse ezt meg aki szemet akar annak 7.000 hektárnál kezdjen telni a topköre!!
Én a 7k-t (~330k pont) nagyon harmatosnak érzem, a legjobb talán mégis a mostani határ fagyasztása lenne.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 17:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu