Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-04-2006, 18:13
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Szerintem a gnóm is jó varis
Hangsúlyoznám, nem akarok teljes felfordulást, a lényeg, hogy az ember mint tolvaj nem szimpatikus. De hogy azért hozzászóljak, ez elsősorbanegy hadis játék, az ember ne varázsoljon, harcoljon És tolinak jó a félszerzet.
Az első tolissal való konfrontációig valóban az... aztán 5 perc alatt több tolid lesz mint varid
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-04-2006, 18:54
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ide is csak azt tudom írni, ha a gnóm nem tolizik, lényegében muszáj, hogy a túlélő személyiséget válassza. Okosan lehet jól játszani a gnómmal tolis ellen. Hozzá lehet tenni, hogy ha egy gnóm áll szembe 1 tolis valamivel, lehet félelf, lehet ember, nagy eséllyel mindkettőt gömböli és sereggel csak párszor kell fordulni
  #3  
Old 02-08-2006, 14:22
Gyötrelem
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Szerintem a gnóm is jó varis
Hangsúlyoznám, nem akarok teljes felfordulást, a lényeg, hogy az ember mint tolvaj nem szimpatikus. De hogy azért hozzászóljak, ez elsősorbanegy hadis játék, az ember ne varázsoljon, harcoljon És tolinak jó a félszerzet.
És dolgozzon is, meg adózzon rendesen!!!
  #4  
Old 02-08-2006, 14:34
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Különben azért van elhadisodva a játék, mert a Hadik tudnka egyeüd l földet szerezni.
Szerintme ha a föld szerzés hatékonyságát 2%kal lecsökkentenék kiegyenlitödnének a hadisok varisok toolvajok ereje.
__________________
I like to fall on my face.
  #5  
Old 02-02-2006, 21:24
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Mondjuk ez az új faj lehetne a félszerzet, vagy halfling vagy hobbit, kinek hogy tetszik
Hobbit = Félszerzet. Ennyi...
  #6  
Old 02-03-2006, 06:58
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TM Laci
Hobbit = Félszerzet. Ennyi...

Ezt a beírást nem is értem Én is azt mondom, mindegy, melyik nevét alkalmazzuk...
  #7  
Old 02-03-2006, 07:08
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Elgondolkodtam az emberen, hogy lehetne módosítani.

Mit szólnátok egy ilyen koncepcióhoz:

Specvari: Megemeli a varázslók erejét 10 (8-10-12?) %-al.

Lakiteki 40%
Felépésnél választhatóan hadi vagy mágiateki max 40%
Tudományoknál alapból (tekik nélkül) 25% az alap.
(Ennek az lenne a célja hogy ne lehessen teljesen kitekizni. Magyarázata az ember tudományokban való jártassága.)

Persze be kéne iktatni még pár kisseb előnyt-hátrányt.
Mit szóltok hozzá?
  #8  
Old 02-03-2006, 07:19
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Átmenetileg erősebb varik? nekem nem tetszik Ha egyszer erősebb, akkor mindig erősebb. De én inkább hadis irányban tolnám el az embert, korábban leírtak következtében. A tudományos jártasság igen, az jó, alapból többet ért a gazdasághoz, mint a legtöbb faj. Apró, de talán érdekes előnye lehetne az is, hogy ha útközben összetalálkozik más sereggel az ember mindig nyerjen, és így talán párbajba is bekerülne
  #9  
Old 02-03-2006, 16:05
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Átmenetileg erősebb varik? nekem nem tetszik Ha egyszer erősebb, akkor mindig erősebb. De én inkább hadis irányban tolnám el az embert, korábban leírtak következtében. A tudományos jártasság igen, az jó, alapból többet ért a gazdasághoz, mint a legtöbb faj. Apró, de talán érdekes előnye lehetne az is, hogy ha útközben összetalálkozik más sereggel az ember mindig nyerjen, és így talán párbajba is bekerülne

Apro elony lenne???
Nem gondolod hogy ez nagyon tap lenne? Mindig o nyerne...Ez megis hogy nezne ki? 200 ember elit szepen uriassan megkeri a 15k ork lovassagot?? Mi voltunk itt elobb stipi-stopi??

Szerintem az ember ugy jo ahogy van. Elonye hatranya is megvan: Elonye hogy nincs hatranya, hatranya hogy nincs elonye.Feketen feheren le van irva a fajoknal. Szerintem ez igy is van rendjen. Gondolj bele akarmelyik RPg s rendszerbe az embernek nincs semmi pluszja minusza. Itt miert legyen. Mindenfajnak az elonye hatranya visszavezetheto mitologiai mivoltukra...Az orko erosek kapnak 30% tamadot, a torpek banyasznak arra kapjak a bonuszt es igy tovabb. Az ember az ember. se bonusz se malusz. A faji varazsa meg jo.
  #10  
Old 02-06-2006, 10:38
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Davalon
Nos, nem szándékozom ezekkel az inkább filozófikus felvetésekkel megváltoztatni a játék menetét, minden jó, ahogy van, csak ha már fórum, akkor beszélhessek róla Magyarán, nem fogom az asztalt verni, hogy már pedig ez legyen így és punktum!
Ami igazán zavar engem kicsit, az az, hogy az ember a spec.varázsával nagyon tolis irányba van eltolva. A Tükör miatt vari kevés kell, de ha nem tolizik, akkor könnyedén kitekizik. Na most ha bármilyen fantasy vagy szerepjáték világot nézek, vagy csak belegondolok, azért az emberre nem igazán a tolvaj beállítottság a jellemző. Én el tudnám képzelni, hogy az ember spec.varázsát odaadjuk egy új fajnak, ami vetélytársa lehetne a fél-elfnek és így a tolis poszt nem lenne egyeduralkodó. Mondjuk ez az új faj lehetne a félszerzet, vagy halfling vagy hobbit, kinek hogy tetszik
nos hamár ember és tükörvarázs, szerintem kicsit túl lett tunningolva a tükörvarázslat, mert nem tartom normális dolognak azt hogy a játékban 4-6 körről lazán tudjon szórakozni egy szövetség több tagjával ,megeröltetés nélkül, mivel még az óriás tudós varázslónak sincs esélye beférni hozzá lenyugtatni, és ezáltal kényelmesen anékül hogy tudna tenni valami normálisat a játékos megkeseríthetik az életét...
__________________
LotR
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A beli furcsaság, vagy nem csak nekem az? Robin Segítség 2 03-28-2008 20:43
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Hullának teki vagy nem ? Bonesoul Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 05-29-2007 02:23
Moderálás vagy mi a szösz Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 198 11-21-2006 21:20
Ati régen vagy most az űber kedvességével dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 11-16-2006 16:32


All times are GMT +1. The time now is 07:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu