Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #491  
Old 06-23-2008, 09:03
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

jó lesz ez az új rendszer, csak tényleg annyi kéne, hogy az újonnan érkezők beengedtessenek valahova.

Pl én bevállalom, hogy az összes Y-os ország, és a folyamatosan oda bekerülők (új reg, átdobottak, lefordultak, stb...) automatikusan oda kerüljenek...


Akárki akármit mond, rohadt unalmas, hogy nem sírnak az ártakottak, nem borul el az agyuk.


Ati, az a baj az új fórummal, hogy túl idilli. Mindenki haver, sose lesz veszekedés, túl nyugis az egész, ebből az lesz, hogy egy idő után azok fognak összeveszni piti hülyeségeken, akik úgyegyébként bíják egymást, mert ebben a szűzfehér környezetben besokal az ember...

Ez olyan, mintha fognád 20 haverodat, és elköltöznétek egy lakatlan szigetre. Cudaklasz lenne, gyönyörű tengerpart, zöldség-gyümölcs köretek, halételek, napsütés, tenger, csak haverok, mindenki szeret mindenkit...
Nem adok pár hónapot, elunnátok az életeteket is, és egymást kezdenétek "gyilkolni". (nem konkrétan fizikailag értem)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #492  
Old 06-23-2008, 09:04
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Úgyhogy jöhetnek az újak meg mindenki az Anarchista Központba.


Sírást akarok látni! Ez túlságosan cizellált megoldás lett, semmi súrlódás, csak habkönnyű csevegés...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #493  
Old 06-23-2008, 09:07
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szóval csak annyi kéne, amit már sokan felhoztak, hogy legyen 2 kezdő fórum, ahova bekerülnek az újak.

Új anarchosok a Központba, az új normálosok meg ahova akarják a normálosok, vagy akarod te...

És kész.

Mostmár vannak modik, akik lerendezik a dolgokat.

Kérdés: mi van, ha rosszul dolgoznak, visszélnek hatalmukkal, és személyes kicsinyességből ítélnek?

a sértett fél ír a fórum létrehozójának, vagy a zsupira, és a moditól meg lesz vonva a joga.

de ilyen meg úgyse lesz (anarchban legalábbis)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #494  
Old 06-23-2008, 11:18
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
(Igen, Rambovics is az enyem volt.)

Akar ugy is lehet ahogy mondod de nem lenyeg. Nem lehet egy hivatalos csoportforum utodja egy olyan privat forum amit egy mezei jatekos abszolut szubjektiv modon, egyeni ertekrend szerint moderal. Azt szeretnenk tobben is, hogy legyen valami hivatalos forum ahova nem kell meghivo es a jatek uzemeltetoje, vagy az altala megbizott szemelyek moderalnak vilagos szabalyok szerint.
Jó az,amit mondasz,csak egyet felejtesz el. A régi fórumrendszer ugyanez volt. Ati döntötte el épp a pillanatnyi lelkiállapotától függően,hogy emberünk kap-e tiltást,ha kap,akkor mennyit és egyáltalán fórumozhat-e a továbbiakban.

Jó javaslatnak tűnik az,hogy a Közösség menüpontban legyen egy fórumok fülecske,ahol fel lennének sorolva a nyilvános fórumok (amit a gazdája láttatni szeretne) és az elvárások vele kapcsolatban vagy csak egy rövid jellemzés,esetleg egy saját fórum etikett. Itt fel lenne tüntetve,hogy kitől lehet a meghívót kérni.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #495  
Old 06-23-2008, 12:04
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Azt hiszem kialakult a kép, hogyan is nézne ki a fórumrendszer a jövőben, ami mindenki megelégedését szolgálná..

Ha megengeditek röviden összefoglalnám:

- lenne 2 központi, nagy nyilvános fórum, ahová meghívó nélkül bárki bejuthat alanyi jogon.. 1 az anarch, egy a normál csopik részére fenntartva
- mindkét nyilvános fórumot Ati, vagy az általa megbízott személy(-ek) moderálják a korábban is érvényben lévő etikett alapján
- a nyilvános fórumok mellett továbbra is léteznek a meghívásos fórumok is, sőt bárki alapíthat újat, melyek elnevezését Ati felülbírálja, amennyiben megtévesztésre alkalmas (legjobb példa a "support" volt szerintem erre)
- a meghívásos fórumok etikettje eltérhet a nyilvános fórumokétól, de nem ütközhet a játék szabályaiba! Ezeket a szabályokat, valamint a fórumok listáját megtaláljuk vhol egy fül alatt pl a közösség menüpontnál. Ebbe a listába való bekerülésről az adott fórum alapítója dönt, egyben az Ő feladata megírni fóruma jellemzését is.

Ez így már döfi.. Remélem Nektek is tetszik, de ha van még mit csiszolni rajta, akkor elő az új ötletekkel!
Jah meg azt is írjátok le, ha vmit kifelejtettem
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to kakasapó For This Useful Post:
  #496  
Old 06-23-2008, 12:16
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Na, ez így csokorban jól néz ki, én így simán támogatom
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #497  
Old 06-23-2008, 14:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Megerositem a korabbi eszreveteleim miszerint az uj forumok tobbek kozott azert nem helyettesithetik a regi forumokat mert a leheto legalkalmatlanabb emberek nyitottak es moderaljak oket. Ezek nem kozos, ill csoportforumok hanem rajongoi klubok. A temanyitok rajongoi klubjai.



Kultura Gergo? Tortent, hogy official W forumon egy csoppet sem serto (inkabb hizelgo) evodo mondatot cimeztem egykori szovisemnek amit a "moderátor" (Orsi) 0 koros kitiltassal dijazott. Azt hittem vicc, ezert beirtam, hogy "netilcsá' ...ki! " Ekkor erkeztel meg Te, kedves Gergo. Az elozmenyekrol semmit sem tudtal de ez nem akadalyozott meg abban, hogy orrbafejelest igerj. Mellesleg veled is szovik voltunk tavaly U-ban es eddig a pillanatig azt gondoltam, hogy joban vagyunk. Gondolom, Te a tettlegesseggel fenyegetesert szobeli figyelmeztetest sem kaptal. Na nem baj ez mert egy kattintassal megszuntettem az ottani tagsagom de azert sajnalom a leendo ujonc, vagy gyengebb idegrendszeru aldozataitokat. Ilyen elbiralas konnyen csinal a baranybol duhongo vadallatot.
Semmikeppen nem lenne szabad ehhez hasonlo forumokat hivatalos csoportforumra utalo nevvel engedelyezni. Legyen inkabb x es baratai klub. Az korrekt lenne.
Nos én is azt hittem hogy ismerlek és esetleg nem fogsz seggnyalónak nevezni de hát tévedtem Nos ha érdekel igen nem tudtam a részletekről de teljesen jogosnak tartom még mindig a kitiltásodat és már a részleteket is tudom és teljeséggel igazam volt abban hogy megérdemelted a kitiltást és igen szövik voltunk tavaly U-ban egészen addig amíg hátat nem fordítottál a szövinknek és szartál a fejünkre Köszönjük Emese! mindegy ezt én sose vetettem a szemedre de azért kicsit elgondolkozhattál volna ezen mindegy részemről téma lezárva és nem érdekel a véleményed sem az hogy mit gondolsz!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #498  
Old 06-23-2008, 17:42
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Jó az,amit mondasz,csak egyet felejtesz el. A régi fórumrendszer ugyanez volt. Ati döntötte el épp a pillanatnyi lelkiállapotától függően,hogy emberünk kap-e tiltást,ha kap,akkor mennyit és egyáltalán fórumozhat-e a továbbiakban.

Jó javaslatnak tűnik az,hogy a Közösség menüpontban legyen egy fórumok fülecske,ahol fel lennének sorolva a nyilvános fórumok (amit a gazdája láttatni szeretne) és az elvárások vele kapcsolatban vagy csak egy rövid jellemzés,esetleg egy saját fórum etikett. Itt fel lenne tüntetve,hogy kitől lehet a meghívót kérni.
na jo azert tegyuk hozza, hogy azt elfogadtam a szabalyzatba, hogy Ati kirakhat torolhet kedve szerint..
Reply With Quote
  #499  
Old 06-23-2008, 19:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy kerdes, nem tudom probalta-e mar vki, de ha vki rakattint a "forumtagsag vegleges lemondasara", akkor utana hiaba hivjak meg, mar nem tud ujra odamenni? Csak mert logikusan ez kovetkezne, de amugy meg nem latom logikusnak, hogy miert ne mehetne ujra.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #500  
Old 06-23-2008, 20:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Remy, kattints rá, és megtudod. :P

(Egyébként rákattinthatsz minden következmény nélkül! Én is rákattintottam, hogy beteszteljem Neked.)

Kijön egy üzenet, hogy valóban ezt akarod-e.

Az üzenet tartalmazza, hogy ha tényleg ezt akarod, és megerősíted a lemondást, akkor a fórumot végleg elhagyod, és vissza se tudnak hívni!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 07:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu