Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 04-15-2008, 10:26
Taky Taky is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Dunakeszi
Posts: 58
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
erre nem tudok mit mondani Goldy
max riasztás miatt lehet telefon éjszaka, ha kijött rád vki.
de nem kötelező felkelni éjszaka, ki is kapcsolhatod a telefont
így azonban nem fogsz nagy hekire eljutni A-ban, ezt te is tudod
vmit vmiért
Értem én, de mindennek van normális határa.... nem azt mondom, hogy ne lehessen támadni 8-17 óráig, mert melóheylen vagyok, meg 22-06-ig, mert akkor meg alszom, de ezt ugye te is érzed, hogy hosszú távon nem egészséges és normális dolog?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 04-15-2008, 10:28
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
És szerintem meg pont az teszi tönkre a játékot, hogy az dönt ki tud kevesebbet aludni... vagy kinek van olyan melóhelye, hogy fent van éjjel is.... vagy a föld túloldalán lakik.... Számomra nem érthető, hogy az van előnyben.... Ezzel az erővel mondhatná a betörő is, hogy elnézést, nem volt otthon senki, nehogymá ne lehessen kirámolni a kecót, meg különben is éjszaka volt, ennyi jár nekem az éjszakázásért... szerintem ez a taktika erkölcstelen és orv támadás, és felettébb gyáva jellemre vall... de ezexerint ezek érvényesülnek.... bocsánat attól akit megbántottam, akinek nem inge ne vegye magára....
a játék meghatározása ONLINE strarégiai játék. nem körökre osztott, vagy vmi. aki többet van gépnél, többet online, az igenis előnyben lesz a többiekkel szemben. és ne haragudj, de nem értek egyet a gondolatmeneteddel. aki többet szán rá az életéből, az hadd legyen már sikeresebb
de tényleg, ennyi erővel zárjuk ki azt, aki más időzónából játszik, mert milyen már, h olyankor támad, amikor máshol éjszaka van?
__________________




Last edited by Arden; 04-15-2008 at 10:31..
Reply With Quote
  #23  
Old 04-15-2008, 10:31
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Értem én, de mindennek van normális határa.... nem azt mondom, hogy ne lehessen támadni 8-17 óráig, mert melóheylen vagyok, meg 22-06-ig, mert akkor meg alszom, de ezt ugye te is érzed, hogy hosszú távon nem egészséges és normális dolog?
tessék akkor betonelffel lenni, mondjuk 40% barakk, 40% torony, fullíj éjszaka is, és akkor nyugodtan lehet aludni.
amúgy az online stratégiai játékok sosem egészségesek, ez van, elfogadja az ember, ha belekezd, és szeretné komolyan venni
nem akarok rosszmájú lenni, de akkor vmi probléma van az orijaitok felépítésével, ha minden éjszaka támadnak titeket. nem gondolkodtatok az átépülésen?
__________________



Reply With Quote
  #24  
Old 04-15-2008, 10:31
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Értem én, de mindennek van normális határa.... nem azt mondom, hogy ne lehessen támadni 8-17 óráig, mert melóheylen vagyok, meg 22-06-ig, mert akkor meg alszom, de ezt ugye te is érzed, hogy hosszú távon nem egészséges és normális dolog?
Ezért nincs és nem is lesz erre mindenkinek megfelelő megoldás.
Asszem egyszer erről volt már vita...

Aki többet tud online lenni mindeképp előnyben lesz de ez nem is baj, hisz többet áldoz a játékra a saját szabadidejéből. Ennyiből Ardennek teljesen igaza van, vmit vmiért, döntés mindenkinek a saját kezében van, hogy meddig éri meg neki elmenni. /Én már nem játszom mégis éjjelente van hogy 3szor ébredek a H miatt /
Hogy mi az erkölcstelenebb éjjel támadni, vagy nappal támadókra hiénázni?
Reply With Quote
  #25  
Old 04-15-2008, 11:06
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Értem én, de mindennek van normális határa.... nem azt mondom, hogy ne lehessen támadni 8-17 óráig, mert melóheylen vagyok, meg 22-06-ig, mert akkor meg alszom, de ezt ugye te is érzed, hogy hosszú távon nem egészséges és normális dolog?
Azért egy dolgot nagyon elfelejtesz. Van aki fordított életet él, mert olyan a munkája. Az meg azért pampogjon , mert nappal alszik és akkor támadják? Az egész csak szervezés kérdése. Ha meg minden éjjel bepróbálkoznak, akkor tényleg vmi gond lehet az orijaitok felépítésével, mert ezek szerint akkor sikeresek a támadások. Ha sikertelenek lennének, vagy szembemennétek, lehet, leszállnának rólatok.
Reply With Quote
  #26  
Old 04-15-2008, 11:06
Seldon's Avatar
Seldon Seldon is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest
Posts: 170
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Taky legyél elf, nem kell igazi betonbunker...
15%torony, 31% barakkal igaz, hogy nem véd akkorát, mint a 23/23, viszont van esély szembemenni, ha gépnél vagy.
Elfet fogd fel úgy, hogy te vagy a klán konyhafőnöke, és ha te nem lennél, többiek rég éhenvesznének ))
Egy elf is nagyon hasznos tagja tud lenni a klánjának
__________________
...egy bizonyos, a hipotézisnek
ellentmondó esemény "nem rendelkezik a spontán megvalósulás számottévő
valószinüségével"

Satovári Klán (#327287)
Reply With Quote
  #27  
Old 04-15-2008, 11:08
Seldon's Avatar
Seldon Seldon is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest
Posts: 170
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

OFF:
103, kérem a söröm
__________________
...egy bizonyos, a hipotézisnek
ellentmondó esemény "nem rendelkezik a spontán megvalósulás számottévő
valószinüségével"

Satovári Klán (#327287)
Reply With Quote
  #28  
Old 04-15-2008, 11:12
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Nem tudom milyen fajjal vagy, de próbálj ki egy 23-23% barakk/tornyos full íjas elfet, azzal sokkal nyugodtabb lesz a játékod, nem fog mindenki begyalogolni hozzád. Sokáig tart majd felfedezned a topba, de ha nem akarsz sokat idegeskedni, szerintem ez a legjobb megoldás.
Ehhez csak annyit, hogy utalom az ilyen "mikor vernek mar be es csak nezek" elfeket.

Akkor inkabb egy 40(++)-15-ost ajanlanek, azt is iszonyu nehez beverni, ellenben ha nagyon akar, siman visszauthet 2x....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #29  
Old 04-15-2008, 11:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Teljes mértékban Ardennek adok igazat. Rááldozza éppen a szabad ideját, és nem lehet megszabni, hgy mikor lehet neki szabad ideje. Ha éjjel, hát éjjel!
És Remynek is igaza van, inkább akkor olyan elf, ami kevesebbet véd, de ha kell, és tud, akkor visszaüt!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #30  
Old 04-15-2008, 11:22
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Hidd el támadnak... Ha nem tiltaná a szabályzat beraknám az eseménylistát, már kínunkban röhögünk azon akit éjjel riasztani kell... Nem akarok magánéleti dolgokat kiteregetni, de szerintem már nem is kell, mindenki tudja mire gondolok még... És szerintem meg pont az teszi tönkre a játékot, hogy az dönt ki tud kevesebbet aludni... vagy kinek van olyan melóhelye, hogy fent van éjjel is.... vagy a föld túloldalán lakik.... Számomra nem érthető, hogy az van előnyben.... Ezzel az erővel mondhatná a betörő is, hogy elnézést, nem volt otthon senki, nehogymá ne lehessen kirámolni a kecót, meg különben is éjszaka volt, ennyi jár nekem az éjszakázásért... szerintem ez a taktika erkölcstelen és orv támadás, és felettébb gyáva jellemre vall... de ezexerint ezek érvényesülnek.... bocsánat attól akit megbántottam, akinek nem inge ne vegye magára....
Valamit valamiért. Az egész élet erről szól. Ha kék számot akarsz, játsz meg érte.

Mellesleg van még 4 szint az 1/A-n kívül, ahol lehet játszani.

Akik hajlandóak sok energiát, és időt a hódra fordítani, megérdemelten sikeresebbek. Ez az élet minden területén így van. Ha te egy vállalkozásba csak heti 20 órát fektetsz, nyilván nem leszel olyan sikeres, mint aki heti 65 órát robotol.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu