Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-02-2006, 21:14
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TM Laci
Huhh végigolvastam mindet, az elejétől fogva. Hozzászólás: A fajváltás télleg nem lenne jo. Bár még 1/A-ban nem jártam, mert 3/G után mindig kb 3x 5/Y következett Na mindegy. De elffel azok játszanak az 1/A-ban akik fordulni szeretnének, és nem pedig az legnagyobb akar lenni.
Én nem akartam fordulni, de elf lettem
Nem gondoltam eleinte, hogy az a 10% ennyire erős korlát lesz (kicsit más helyzet volt mikor még én léptem)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 02-02-2006 at 21:16..
Sponsored Links
  #32  
Old 02-03-2006, 09:43
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem ragozom:
semmiképp nem támogatom, hogy az elfek 10% fölé tudjanak fedezni.
az elfet fel lehet építeni, gyakorlatilag beüthetetlenre. aki nem boldogul az 1ben, az bátran legyen elf és szépen felfedezgetve simán eléri a top30%ot és le tud fordulni. erre jó, nem is kell rá nagyon figyelni elvan. (persze mazohisták és megszállottak küzdhetnek vele tovább )
de elég mókás lenne, ha megjelennének hatamas klánok, akiket képtelenség beverni és ők is képtelenek bárkit beverni..
  #33  
Old 02-04-2006, 12:27
Ven Ven is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
nem ragozom:
semmiképp nem támogatom, hogy az elfek 10% fölé tudjanak fedezni.
az elfet fel lehet építeni, gyakorlatilag beüthetetlenre. aki nem boldogul az 1ben, az bátran legyen elf és szépen felfedezgetve simán eléri a top30%ot és le tud fordulni. erre jó, nem is kell rá nagyon figyelni elvan. (persze mazohisták és megszállottak küzdhetnek vele tovább )
de elég mókás lenne, ha megjelennének hatamas klánok, akiket képtelenség beverni és ők is képtelenek bárkit beverni..
Azért érdekes, hogy 10%ig nem zavar senkit se. Odáig nyugodtan mehet egy "beverhetettlen ori". Szóval 10% alatt nem gond, hogy van ilyen csak 10% felé ne jöjjön, mert akkor lehet lenne klán aki gyorsabban lekapná a 2 topklánt? Ez olyan, mint amikor azt mondják a forma-1ben ülhetsz ferrariba lehetsz első, de a cél előtt 1 körrel ki kell állnod, mert neked jobb autód van, mint másoknak. Kb. ezzel jellemezhető ez a korlát.
  #34  
Old 02-04-2006, 12:36
Ven Ven is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
Én nem akartam fordulni, de elf lettem
Nem gondoltam eleinte, hogy az a 10% ennyire erős korlát lesz (kicsit más helyzet volt mikor még én léptem)
Nem is volt nagy korlát a régi szabályok szerint. Én már az új rendszerbe vertem fel 10% felé az elfet, mert kíváncsi voltam rá, mit tud majd mutatni. Cz. 5000 hekit csatába szerzett, fedezni kb. 700t fedezhetett, kb ennyit le is vertek rólla. Ép. list alapján orknak hitték páran az orit LOL )) A gond azzal, van hogy a mostani viszonyok, szabályok szerint harccal sem tud már földet szerezni. Így ahogy mások mondták kiskapus orivá vált 10% felett.
  #35  
Old 02-04-2006, 15:49
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ven
Azért érdekes, hogy 10%ig nem zavar senkit se. Odáig nyugodtan mehet egy "beverhetettlen ori". Szóval 10% alatt nem gond, hogy van ilyen csak 10% felé ne jöjjön, mert akkor lehet lenne klán aki gyorsabban lekapná a 2 topklánt?.
LOL
asszem azért megnézném, hogy kapja le egy elf klán a toppot D

meg mint írod, lehet azzal harcolni is. amúgy is kevesebb katona kell a felfedezéséhez, és betornyozva baromi nagyot fog.. szal a felfedezési limitje teljesen jogos.
szerintem hagyjuk meg az elfet, azoknak akik szeretik a biztonsági játékot, de azért talán Te is belátod, hogy pl elég ciki lenne ha valaki top1ig csak felfedezne nevetve, és szerencsétlen kigyúrt hadi orik nem tudnának vele mit kezdeni.

ne feledjük a játék neve Hódító, és nem felfedezők klubja
  #36  
Old 04-05-2006, 20:16
Ven Ven is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
LOL
asszem azért megnézném, hogy kapja le egy elf klán a toppot D

meg mint írod, lehet azzal harcolni is. amúgy is kevesebb katona kell a felfedezéséhez, és betornyozva baromi nagyot fog.. szal a felfedezési limitje teljesen jogos.
szerintem hagyjuk meg az elfet, azoknak akik szeretik a biztonsági játékot, de azért talán Te is belátod, hogy pl elég ciki lenne ha valaki top1ig csak felfedezne nevetve, és szerencsétlen kigyúrt hadi orik nem tudnának vele mit kezdeni.

ne feledjük a játék neve Hódító, és nem felfedezők klubja
No elcsúsztam, attól amit eredetileg akartam kihozni ebből a témából.
Azért egy kis érdekesség. Elf, tudós, kereskedő ori:
"Szint kezdése: 2005-10-16 17:07:22

Megnevezés Követelmény Teljesítve Besorolás
Játékidõ 1.000 kör 3.742 kör MEGFELEL
Minimális föld 5.576 hektár 5.356 hektár NEM MEGFELELÕ
Maximális föld 100.000 hektár 5.356 hektár MEGFELEL
Top30% ideje 336 kör 2689 kör MEGFELEL
Saját ország a következõ csoportban nem lehet Nincs MEGFELEL"

1200 hekin lépett fel, kb. 700 top kört vesztett klánon kívül, max területe 6700 heki volt, kb 800 hekit fedezett összesen. Egyénibe ütött kb. 1000 hekit, a többit klánba szedte össze, a 6700-s max területét kb. 1700 kör alatt érte el. Onnan klánba behalt nem bírt olyan klán mellé érni, amibe jó lett volna a két legnagyobb ország aránya. Maradt neki az egyéni, egyénibe ha kimaxolta barakkra és sikeres ütést vitt be bontási/fokozási versenyek alakultak ki. Én le, v. fel az ellen utánam míg tudott, mert ingyen heki lett az orim. Nem működött; bebetonoztam vártam, hogy rámjöjjenek, 100%s kat morálú 65% barakk gnómot, óriást megfogta, de ezen a szinten a tanyafree tábornok orkokkal nem tudott mit kezdeni átgyalogoltak rajta. Ha kitámadt vissza megint ment a bekoptatok védem a pár pacit mit tud küldeni és indulok vissza támadni játék.
Ezt elfogadom, elffel jár. De amivel problémám van az, hogy jáccottam annyit ezzel az orival, hogy fordulhassak úgy érzem, és nem tudok. Erre kérdem méltányos ez ennyi játék után? Mikor pár heki választ el attól, hogy forduljak a hozzá kapcsolt orikkal? Mikor a min. föld a heki leadásra lett kitalálva, és ennek köze nincs hozzá. Ezért kéne, hogy legalább a max. megszerzett területéig, v. a fordulóképességig lefalább visszafedezhessen, ezért nem jó a 10% ahogy van. Ezt csak érdekességként írtam le, mint tapasztalatot. A téma a továbbiakban engem már nem érint dobom az orit.
  #37  
Old 04-05-2006, 20:20
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ven
A téma a továbbiakban engem már nem érint dobom az orit.
emiatt még ne dobj országot. valahogy csak ki lehet segíteni téged...
  #38  
Old 04-06-2006, 09:31
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hát most akárki akármit mond akkor sem szép ez így. Tényleg ha egy ország feljutott a 1. szintre,és elf akkor ott meg kell halnia? Nem fogja tudni megcsinálni azért mert a 10%on álló országnak a földterülete néhány hekivel a minimális földlimit alatt van? Azért ez nevetséges. Szeretem az elfet,nekem is van egy,de ha ez így van akkor azzal tényleg elkerülöm az 1/A-t. Nem lehet várakozni,hogy mikor lesz az a nap amikor végre a 10% feljebb kerül 2 hekivel. Utána meg még 2vel.
  #39  
Old 04-06-2006, 19:10
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Aki elffel feljutott a 10% fölé, valószínűleg nem földet passzol le, mikor lekerül minimum föld alá. Tehát akár azt is meg lehetne talán csinálni, hogy a minimum terület a felfedezési határ legyen elfnek.
Mi a véleményetek? (tudom hogy kicsit erősen hangzik a dolog )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #40  
Old 04-06-2006, 21:46
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
Aki elffel feljutott a 10% fölé, valószínűleg nem földet passzol le, mikor lekerül minimum föld alá. Tehát akár azt is meg lehetne talán csinálni, hogy a minimum terület a felfedezési határ legyen elfnek.
Mi a véleményetek? (tudom hogy kicsit erősen hangzik a dolog )
Többek között minimum föld nincs csak asszem a 2es és az 1es szinten,de komolyra fordítva a szót nekem tetszik az elgondolás. Legalább a minimumot el lehessen érni elffel!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis felfedezés módosítás! Senki Elvetett javaslatok 393 07-12-2007 15:05
Felfedezési katona mennyiség Shad Segítség 11 05-31-2007 23:40
Hadis-varis elfek -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 17 05-16-2007 15:20


All times are GMT +1. The time now is 22:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu