Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #281  
Old 11-06-2015, 20:03
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
huhuhuhúval? 2014-ben szeritem, lehet 2013-ban.. vagy kétszer ha nem rántjátok elő kisklánból az elfet, 3szor is
ki beszél a fokozás teljes megszünéséről.. a több millás fokozás megléte az unfair dolog.. és persze most csak klánütésről beszélünk
jahh mikor lehiénáztatok 2 országot? az teljesen más tészta. látod ezzel meg is ütötted a saját hsz-ed, mert beleütöttetek egy kisklánozásba. mi voltunk a támadók ti meg kihasználtátok amit az előbb leírtam
Reply With Quote
Sponsored Links
  #282  
Old 11-06-2015, 20:09
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
jahh mikor lehiénáztatok 2 országot? az teljesen más tészta. látod ezzel meg is ütötted a saját hsz-ed, mert beleütöttetek egy kisklánozásba. mi voltunk a támadók ti meg kihasználtátok amit az előbb leírtam
nem is ütötetek akkor klánnal, de most nem kell ez ide.. sima ütés volt felméréssel ráállással számolással.. nektek meg kimaradta a távol, mert nem vártátok, hogy olyan távból rátok megy majd valaki..
Semmi köze a kérdéshez..
Tehát témánál maradva, miért is jó a több millió egységes klánnal ráállás és ez miért lesz fair?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #283  
Old 11-06-2015, 20:46
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Érdekes írások, de azért szeretném megkérdezni, hogy mennyire kapcsolódik az indító írásomhoz?

"Ennyi a lényeg, jöhet vélemény és más ötletek is. A célunk a játékosok megtartása, újak érkezése, mert úgy látjuk, hogy eléggé döglődő ami most van.'

Szóval, szerintem ezt nem itt kellene, főleg, hogy senkit nem érdekel, amiről beszéltek.
Reply With Quote
  #284  
Old 11-06-2015, 21:03
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Érdekes írások, de azért szeretném megkérdezni, hogy mennyire kapcsolódik az indító írásomhoz?

"Ennyi a lényeg, jöhet vélemény és más ötletek is. A célunk a játékosok megtartása, újak érkezése, mert úgy látjuk, hogy eléggé döglődő ami most van.'

Szóval, szerintem ezt nem itt kellene, főleg, hogy senkit nem érdekel, amiről beszéltek.
Szerintem nagyon kevesen játszanak A-ban>> sokan abbahagyják ott.. így ha valami játszhatóbbá teszi azt, az a játékosok megtartásához vezethet, tehát ennyiben kapcsolódik a témához.. nézd meg most A-t, szerintem sosem volt ennyire kevés játékos még ott.. bár most nem tudom pontosan mennyi, de 1-2 napja 190 alá mentünk, úgy hallottam..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #285  
Old 11-06-2015, 22:02
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Szerintem nagyon kevesen játszanak A-ban>> sokan abbahagyják ott.. így ha valami játszhatóbbá teszi azt, az a játékosok megtartásához vezethet, tehát ennyiben kapcsolódik a témához.. nézd meg most A-t, szerintem sosem volt ennyire kevés játékos még ott.. bár most nem tudom pontosan mennyi, de 1-2 napja 190 alá mentünk, úgy hallottam..
Nem tudom megnézni még jó ideig, de nem is nagyon érdekel. Én A-ban most már csak átutazó leszek, a legszükségesebb időt fogom ott tölteni és lépek 5-re, akár fél szemért.
Meghagyom A-t a nagyfiúknak, hagy játszanak
Reply With Quote
  #286  
Old 11-19-2021, 14:10
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Udv,

Remelem nem problema Pool hogy beleronditok a topicodba

En azon gondolkoztam a napokban, hogy ami az alsobb szinteken mar letezik azaz, hogy a nep nekiall lazongani ha eltoltesz x idot egy csoport Top30%-ban, ugy erzem ezt Aban erositeni kene vagy behozni nem tudom mukodik-e most. Hogy a top klanok ne csak a vegtelensegig termeljenek hanem bizony forditsak lefele az orszagokat hozzanak verfrissitest.

Nehez mar feljutni a topba A-ban es kevesen is vagyunk a csoportba.

Egy kis motivacio a regi rokaknak lehet jol jonne.

Tisztelettel Dragi
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #287  
Old 11-24-2021, 10:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
En azon gondolkoztam a napokban, hogy ami az alsobb szinteken mar letezik azaz, hogy a nep nekiall lazongani ha eltoltesz x idot egy csoport Top30%-ban, ugy erzem ezt Aban erositeni kene vagy behozni nem tudom mukodik-e most. Hogy a top klanok ne csak a vegtelensegig termeljenek hanem bizony forditsak lefele az orszagokat hozzanak verfrissitest.
Az A-ból forduláshoz pont emiatt nem szükséges a top30% elérése, hanem csak fix hektároké--amit nem befolyásol az, hogy a top milyen magasságokban van. Akik a minél nagyobb területre hajtanak, azok ilyen szempontból nem befolyásolják a fordulást; és a minél nagyobb terület elérésének lehetőségét ne vegyük el tőlük.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz Pool Megbeszélések 4 10-05-2014 18:45
Hódító elérése okostelefonról "hagyományos" módban. karesz6 Segítség 40 03-01-2011 10:51
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 16:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 17:20


All times are GMT +1. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu