Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-23-2006, 18:31
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Háborús tippek

Sziasztok! Én még nem nagyon háborúztam és érdekelne hozzá egy kis segítség!Pl:Ha a sereget elindítom 1 körön belül mondjuk 3 részre osztva akkor ha odaérnek akkor 1 vagy 3 seregnek számítanak.Vagy ehhez hasonló okosságokat kérnék!THX
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-23-2006, 18:34
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Babszemjankó
Sziasztok! Én még nem nagyon háborúztam és érdekelne hozzá egy kis segítség!Pl:Ha a sereget elindítom 1 körön belül mondjuk 3 részre osztva akkor ha odaérnek akkor 1 vagy 3 seregnek számítanak.Vagy ehhez hasonló okosságokat kérnék!THX
:) ez nem túl nagy okosság, de: természetesen ahány sereget indítasz, annyinak számítanak.

(megj: inkább először próbálj meg egy sereggel ütni, ha még sosem csináltál ilyet:D)
Reply With Quote
  #3  
Old 03-23-2006, 18:46
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tehát hiába érnek oda egyszerre, az erejük nem adódik össze?
Reply With Quote
  #4  
Old 03-23-2006, 18:55
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Babszemjankó
Tehát hiába érnek oda egyszerre, az erejük nem adódik össze?
nem bizony. olyankor három külön csata van, külön eredménnyel, meg minden.. :)
Reply With Quote
  #5  
Old 03-23-2006, 19:02
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszönöm a gyors választ! Egyszer kétszer már háborúztam azért,de pl olyan volt,hogy megtámadtam egy nem hulla orit és neki semmiféle embervesztesége nem volt,ez hogy lehet?
Reply With Quote
  #6  
Old 03-23-2006, 19:30
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Babszemjankó
Köszönöm a gyors választ! Egyszer kétszer már háborúztam azért,de pl olyan volt,hogy megtámadtam egy nem hulla orit és neki semmiféle embervesztesége nem volt,ez hogy lehet?
lényegesen erösebb volt a védelme mint a te támado haderöd.
Reply With Quote
  #7  
Old 03-23-2006, 19:38
Caesarion
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Babszemjankó
Köszönöm a gyors választ! Egyszer kétszer már háborúztam azért,de pl olyan volt,hogy megtámadtam egy nem hulla orit és neki semmiféle embervesztesége nem volt,ez hogy lehet?
Mondjuk csupa ijjásza volt toronyban..akkor sokkal erősebb nálad, és nincsen vesztesége
Reply With Quote
  #8  
Old 03-23-2006, 21:32
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Nekem is lenne kérdésem ehhez a topichoz/hozzátok.. Nyilván sok (részben)hadis játékossal megesett már, hogy aki pl. lelopta, 4-5körre van..Nos ilyen esetekre említettétek a leépülést, én ki is próbáltam. Úgy néz ki a dolog hogy a szövitől nem tudok segítséget kérni mivel ők nem épültek le velem együtt (ez még áthidalható, ha az egész szövi mozog), leromboltam 70épületet, és így tudtam alákerülni..mivel ő adott hekin max haderővel rendelkezik, a szövik is távol be kellett látnom hogy ezzel a módszerrel örülhetek ha nem vernek szét a környező orik látván a minimális védelememet, és a szabad 70hekimet.A közepesen védett ellenségemet még csak véletlenül sem tudom beütni! Van esetleg jó taktikátok az ilyen országok ellen, vagy inkább ha ilyen távlatból érnek támadások, hagyjam ?

Last edited by Cimbi; 03-23-2006 at 21:34..
Reply With Quote
  #9  
Old 03-23-2006, 21:38
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Cimbi
Nekem is lenne kérdésem ehhez a topichoz/hozzátok.. Nyilván sok (részben)hadis játékossal megesett már, hogy aki pl. lelopta, 4-5körre van..Nos ilyen esetekre említettétek a leépülést, én ki is próbáltam. Úgy néz ki a dolog hogy a szövitől nem tudok segítséget kérni mivel ők nem épültek le velem együtt (ez még áthidalható, ha az egész szövi mozog), leromboltam 70épületet, és így tudtam alákerülni..mivel ő adott hekin max haderővel rendelkezik, a szövik is távol be kellett látnom hogy ezzel a módszerrel örülhetek ha nem vernek szét a környező orik látván a minimális védelememet, és a szabad 70hekimet.A közepesen védett ellenségemet még csak véletlenül sem tudom beütni! Van esetleg jó taktikátok az ilyen országok ellen, vagy inkább ha ilyen távlatból érnek támadások, hagyjam ?
az hogy mit kell tenni, az meglehetősen helyzetfüggő.. erre nem is térek ki, inkább maradjunk a bontás témánál: rosszul bontottál! "felesleges" épületeket bonts, ne barakkot:) és mielőtt belekezdesz tényleg érdemes megnézni, hogy megéri-e egyátalán - vagy az építkezés többe kerül, mint amennyit lopnak:)
Reply With Quote
  #10  
Old 03-23-2006, 22:34
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by director
az hogy mit kell tenni, az meglehetősen helyzetfüggő.. erre nem is térek ki, inkább maradjunk a bontás témánál: rosszul bontottál! "felesleges" épületeket bonts, ne barakkot és mielőtt belekezdesz tényleg érdemes megnézni, hogy megéri-e egyátalán - vagy az építkezés többe kerül, mint amennyit lopnak
Hát van benn vmi A barakkokat nem bontottam, torony, tanya, ház került bontásra, csak én vegyes vagyok, teleíjazott orit csak segítséggel tudok támadni, ami az 5kör miatt "nincs". De megoldottam a helyzetet: sz**ok rá!
Többször remélem nem jár rám.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07


All times are GMT +1. The time now is 23:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu