Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 03-07-2012, 13:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
aztán minden körnél újra és újra?
Persze. Azert fordulsz mindig, hogy ne nojon a szemelyisegeid szama. Ez elegge nevetseges hozzaallas, ennyire erovel lehet torolni az orszagot, es ujraregisztralni is. Nagyszeru megoldas, csak gratulalni tudok.

Ez majdnem olyan, mintha a Diabloban egy 60. szintu karaktered torolni kellene, csak hogy egyutt jatszhass a haverjaiddal.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 03-07-2012 at 14:26..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 03-07-2012, 16:51
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Persze. Azert fordulsz mindig, hogy ne nojon a szemelyisegeid szama. Ez elegge nevetseges hozzaallas, ennyire erovel lehet torolni az orszagot, es ujraregisztralni is. Nagyszeru megoldas, csak gratulalni tudok.

Ez majdnem olyan, mintha a Diabloban egy 60. szintu karaktered torolni kellene, csak hogy egyutt jatszhass a haverjaiddal.
ha eléred majd a max személyiségszámot, és nem gyárt Ati nektek újabb személyiségeket, akkor nem forogsz többet? fagyasztasz? törölsz? vagy játszol tovább a játék kedvéért.

nem azt mondtam, hogy ez a legjobb megoldás. sőt, inkább csak ideiglenes megoldás, ha a probléma akuttá válik.

egyébként továbbra is Hex javaslatát támogatom, ami szerint ne az 1. hanem az első négy hely valamelyike kelljen a 9+ szemeseknek a top körök pörgéséhez. ami szövitagra és mf-re egyaránt vonatkozna, tehát előnyt-hátrányt sem jelent senkire.

sajnálom Hex, de újból végigolvastam az egészet, és úgy látom, hogy ezt a 68. hsz.-ben te vetetted fel először. ha nem így van, idézd az előtted lévőt, és megkövetlek. (egyébként sincs szégyellni való a javaslaton).
Reply With Quote
  #83  
Old 03-07-2012, 18:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
sajnálom Hex, de újból végigolvastam az egészet, és úgy látom, hogy ezt a 68. hsz.-ben te vetetted fel először. ha nem így van, idézd az előtted lévőt, és megkövetlek. (egyébként sincs szégyellni való a javaslaton).
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sziasztok!
Az otletem: a sajat szovetsegeseid ne szamitsanak bele a Neked szamitott topszamitasba. Ergo ha Te kis kilences+ vagy, es elso helyre van szukseged, de a szovetsegeseid megeloznek, akkor eleg legyen szamodra a 4. hely is.
A topikindító beírásban már ez van ötletként megnevezve.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #84  
Old 03-07-2012, 18:17
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Vityu, nem egészen.

Remy javaslata: továbbra is az 1. hely kelljen a 9+ szemeseknek, de ha szöviben vagy, a szövetségeseid helyezése ne számítson bele a te helyezésedbe. vagyis ez csak a szövikre vonatkozna.

Hex javaslata: 1-4 hely valamelyike kelljen minden 9+ szemesnek. MF-nek is.

szerintem a kettő nem ugyanaz.

hogy mást ne mondjak, az 1. jav. esetén csak egy szövi topkörei pöröghetnek egyszerre, míg a 2. jav.-nál pl a tied, egy szövitársadé, egy másik szövisé és egy mf.-é is egyszerre.
Reply With Quote
  #85  
Old 03-07-2012, 20:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szamomra teljesen rendben van, hogy a nem letezo 9 szemes mf-eknek is legyen ilyeten modon konnyites.

(Persze sajnos a csoportletszamok drasztikus csokkenese miatt lassan bele kell venni azt az anomaliat is, hogy szelsoseges esetben igy a kis 8-as nehezebb lehet mint a 9+ feltetele)

Taka: Amugy mi az hogy Nektek? Te nem jatszol?
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 03-08-2012 at 01:07..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #86  
Old 07-15-2012, 12:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ujra felhoznam a temat, beidezve egy lentebbi szamolasom, ahol 4 db 9 vagy tobb szemelyisegu ember jatszik, egy szovetsegben, es szintenkent 3.5 ev kell a fellepeshez a mostani rendszer szerint.

A nyitojavaslatom az volt, hogy ha egy szovetseg elfoglalja az 1-4 helyet, szamukra mind elsonek szamitson, azaz a sajat szovid ne tudjon a topbol kiturni.

Azert hoztam fel ujra, mert ahogy nezem, nemsokara aktualis lesz ez a problema 1-2 szovetseg reszere.

Tudom, hogy most az uj terkeprendszer a lenyeg, de talan hatha beleferne elotte egy ilyen elgondolas, hogy a regi baratok tudjanak tovabb jatszani ezutan is. Hiszen talan epp a legkitartobb embereket nem kellene buntetni, hanem megbecsulni, szerintem.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Na szamoltam kicsit.

Az elsonek 21.504 kort kell a csoport elejen toltenie, majd jon a masodik 5376 korig, majd a harmadik 1344 korig, majd a 4. 336 korig.

Ugye ez esetben az elso-nel eltelik 7056 kor, akkor 21.168 topkort veszit, marad neki 336.

A masodiknal eltelik 1680 kor, akkor O 5040 kort veszit, marad neki 336.

A harmadiknal eltelik 336 kor, 1008 kort veszit, marad neki 336.

A negyedik vegul 336 kort marad, epp meglesz a topkore.

Ekkor az egesz szovetseg a csoportban 28.560 korig volt, egymast valtogatva az 1-4 helyen, kozben szabi kizarva, harc kizarva a tobbi szovivel kulonben dugaba dol az egesz terv.

Ha jol szamolom ez 3.5 ev egy csoporta azert, hogy egyutt tudjatok haladni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #87  
Old 07-15-2012, 12:33
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ujra felhoznam a temat, beidezve egy lentebbi szamolasom, ahol 4 db 9 vagy tobb szemelyisegu ember jatszik, egy szovetsegben, es szintenkent 3.5 ev kell a fellepeshez a mostani rendszer szerint.

A nyitojavaslatom az volt, hogy ha egy szovetseg elfoglalja az 1-4 helyet, szamukra mind elsonek szamitson, azaz a sajat szovid ne tudjon a topbol kiturni.

Azert hoztam fel ujra, mert ahogy nezem, nemsokara aktualis lesz ez a problema 1-2 szovetseg reszere.

Tudom, hogy most az uj terkeprendszer a lenyeg, de talan hatha beleferne elotte egy ilyen elgondolas, hogy a regi baratok tudjanak tovabb jatszani ezutan is. Hiszen talan epp a legkitartobb embereket nem kellene buntetni, hanem megbecsulni, szerintem.
Vagy marad még 1 szintén rossz megoldás: Akinek meg van a top kör az szintet lép és várja a következőt. Ezzel magukra hagyja a többieket.... vagyis jelenleg nincs egy értelmes lehetőség az együtt maradásra.

Last edited by Pumi; 07-15-2012 at 12:38..
Reply With Quote
  #88  
Old 07-15-2012, 14:43
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Nekem egyik orim 9 szemes, szöviben vagyok Bubbával, akié meg 8...
Most még megoldható a dolog, de így is nehezen, a következő körnél viszont előjön ez a probléma...
Valószínű akkor lesz vége annak a szövetségnek (ha nem változik addigra a dolog), pedig Bubbát kb. 8 éve ismerem...
Reply With Quote
  #89  
Old 09-06-2012, 08:01
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Ez el van feledve?
Reply With Quote
  #90  
Old 09-06-2012, 14:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Akár elő is lehet venni a témát...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Írjunk együtt Bingókönyvet! Pool Chat 265 02-15-2011 10:56
A magyar net javarészével együtt a Hódító is elérhetetlen volt délután Ati Fontos bejelentések 1 07-18-2009 20:58
Kötelező haladás Liza itt is... Elvetett javaslatok 27 04-20-2009 18:55
Utáljuk együtt az alkoholt klub Kutyuleee Chat 19 06-29-2008 13:34
Útáljuk együtt Hm-öt! :D Seldon Chat 136 02-02-2008 11:21


All times are GMT +1. The time now is 18:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu