Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-30-2010, 16:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default 2010-es azonosítás

Szisztok!

Ide jöhetnek a kérdések a 2010-es azonosítással kapcsolatban.

Alap információk itt: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4364
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #2  
Old 10-01-2010, 19:05
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

szia ati
az a kérdésem hogy nem e lehetne esetleg mailbol azonositani egy linkre kattintva
vagy esetlegesen mailcim legkissebb sorszámujának adatait supportra kuldve a 100+ orisoknak...
azért anarchba jopár embernek vannak ilyen 50-100 meg tobbszáz orijaik
szerintem nem vagyok egyedul aki ezt az idoszakot a háta kozepére nem kivánja
utcso 2 nap 2*3 orat tudtam aludni azonositási cécó miatt
tudom hulye vok hogy eddig halogattam
meg amugy is mert van egy raklap ori
de ennek az az oka hogy ez egy nem kicsit idegorlo muvelet ha nem csak pár orirol van szo

érdemes ennek témát nyitni javaslatként vagy felejtős ?
  #3  
Old 10-01-2010, 19:07
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

az 1 hetes haladék mukodo helytartoval amugy isteni otlet volt
az nagyon teccik
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #4  
Old 10-01-2010, 19:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Időnként úgyis belépsz, akkor azonosítod is. Egy teljes év van rá. Amikor épp belépsz valamelyikbe, azt azonosítod. Ha egy teljes évig nem használsz egy országot, akkor kell csak direkt odafigyelve belépni abba.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 10-01-2010, 19:30
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Időnként úgyis belépsz, akkor azonosítod is. Egy teljes év van rá. Amikor épp belépsz valamelyikbe, azt azonosítod. Ha egy teljes évig nem használsz egy országot, akkor kell csak direkt odafigyelve belépni abba.
igen ami fontos azoknak eddig a piacait is be kellett szedni kodkuldés elotti este
azért is jo ez az 1 hét haladék dolog
és amire szukseg van azt persze azizom szinte egybol
de a nemhasználtakbol is tobbszáz jon ossze igy év végére
neked se szeretnék pluszmelot hogy mindenki ezért keresgélje a supportot
de esetleg lehetne olyan hogy aki 100+ oris az nyomhasson a tizedik azonositasi emlékezteto kornyéken (mondjuk szept 15.-től)egy kérvényt valahol
akár játékon belul akár suporton amit egy automata megvizsgál és ha tényleg x orinál tobb van akkor a torlodes elol megmenekithesse oket ne az alvásidőbol kelljen elvenni
29. hajnalban befejeztem ami a saját regizes es regota meglévo
30adikán hajnalban viszont a havertol mailestol orokolt orikbol még 100 ori volt hátra
azthittem dobok egy hátast mikor megláttam )
de pár lejárt vipesen kivul sikerult megmenteni őket szerencsére
mondjuk az 100% hogy nem regizek tobb orit
  #6  
Old 10-01-2010, 19:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Az a baj, hogy főleg anarchban van iszonyatos káosz. Országok ide-oda adogatva, valamiért továbbra sem a játékon belül, és az országokhoz tartozó címek totál máshoz tartoznak sok esetben, mint az ország tényleges gazdája. Aztán jön a csodálkozás, hogy valaki "ellopta" az országot. Nem, nem ellopta, mindig is az övé volt, hiszen az ő e-mail címén van.

Hiába azonosítasz egy országot, ha az valaki totál másnál van. Ne azonosítsd, ha másvalaki viszi --> vegye észre az illető, hogy iodeje volna saját címére átírni az országot.

Most általánosítok, mert lehet, hogy Nálad egy ilyen sincs, de sokszor ezt látom sajnos.

Ez egy ideális alkalom, hogy észbekapjanak az emberek, hogy hoppá, az országom KisPistike címén van, és ezért nem játszhatok tovább, ideje lenne a saját címemre tenni.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 10-01-2010, 19:55
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hiába azonosítasz egy országot, ha az valaki totál másnál van. Ne azonosítsd, ha másvalaki viszi --> vegye észre az illető, hogy iodeje volna saját címére átírni az országot.

Most általánosítok, mert lehet, hogy Nálad egy ilyen sincs, de sokszor ezt látom sajnos.

Ez egy ideális alkalom, hogy észbekapjanak az emberek, hogy hoppá, az országom KisPistike címén van, és ezért nem játszhatok tovább, ideje lenne a saját címemre tenni.
persze ez teljesen jogos ebben eggyetértunk
igazábol az én fő mailemen is van olyan ori amit eladtam valakinek vipért és a marha át se irta
de az ilyeneken ez a rendszer sem segit
max elkezd sirni a forumon évente 3szor hogy meglopták
mikor nálam pl az a jelszo még mindig amivel eladtam de a marha at se irta es el se mentette (gondolom)
amugy az ilyen lilike féle tagoktol én is kivagyok

mas altal használtat azonositson a fene igazábol ezeket a kapott orikat is a H csoportba akarom telepiteni hogy lejjebbvigyék a top % feltételeket
hogy a nagy kék számoknak ne kelljen a világurbe fedezni ahoz hogy utana 1700hekivel léphessenek d-be
tehát x orinál nincs is tervbe semmi csak javitani a fordulási feltételeket
hátha tobb ember kap kedvet a játékhoz
mert sajna eléggé megapadt játékosállomány
én probálok rendet tartani csak van amikor nincs se ido se kedv és ezért uszik a tervek kivitelezése
és ezeket az orikat nagyon uncsi azonositgatni

Last edited by NewJackCity; 10-01-2010 at 19:58..
  #8  
Old 10-01-2010, 20:29
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Valóban unalmas azonosítani.
Meg az is érthető, hogy nem lenne támogatható egy olyan dolog, hogy 1 kattintással 100 orit azonosíthatunk, meg ugye a nem saját e-mail címen lévő országok helyzete is itt van...

Mi lenne, ha az e-mailban, ami kijön, volna egy link, amire rányomva azonosítódna (Úristen de szép szó...) az ország.
Ebben az esetben a nem saját e-mailos országok nem lennének továbbra sem azonosítva, így továbbra is ajánlott amradna a saját országokat a saját e-mail címen tárolni, azért annyira nem egyszerűsödne le, hogy 1 kattintással lehetne mindne országot megoldani, viszont ÓRIÁSI NAGY SEGÍTSÉG volna a sok orisoknak.
Hiszen csak végigkattingat az e-mailokon, és kész.
A 2-3 napos meló helyett fél óra alatt végezni lehetne. Sőt, akár pár perc alatt.
Nem mellékesen egyszerűsödne a dolog abból a szempontból is, hogy sok ország van aktuálisan szabadságon, és mindegyiknél figyelni kell, hogy olyan időpontban hozza be az ember azonosítani, amikor éppen nincs körváltás, stb.. Ha épp körváltás van, akkor máris kimarad egy ország, mert nem várok 1-3 percet, hanem azonosítom a következőt, aztán később vissza kell térni arra az országra, stb...
Tényleg jó lenne, hogy ha egy link segítségével ez instant megoldható lenne - természetesen országonként külön.
Mint a zárolás-feloldás. Annak a mintájára. JÖnne egy kis üzenet, hogy "országodat azonosítottuk".
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #9  
Old 10-01-2010, 20:37
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

jaja ez a beépitett link lenne az igazi gee
csak ha az nem megoldhato arra irtam ezt hogy olyasmi mentoovet lehetne dobni hogy 2 hettel torlodés elott lehetne a komplett mail osszes oriját azonositani vagy valami hasonlo
  #10  
Old 10-02-2010, 09:21
Zeulogus Zeulogus is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Elég furcsa helyzetbe kerültem a minap...
A szolgáltató, aminél az email címem van, hirtelen bejelentés nélkül befejezte működését, így tegnaptól nem létezik az a cím, amire az országomat regisztráltam. Rányomtam hogy tegye át másik címre, de az ugye egy hónap, addigra pedig kiküldik az azonosító üzenetet a már nem létező címemre, így lényegében sosem kapom meg.
Az "öreg rókákhoz" képest gondolom elég gyér ez az egy ország 4-es szinten, de úgy érzem most minden úgy sikerült, ahogy elterveztem, szóval könnyedén, gördülőmentesen haladok előre.
Van valami ötletetek, amivel megoldhatnánk ezt a problémát anélkül, hogy új országot kellene kezdenem?

Próbáltam a supportnak írni, de a sok kacifántos lehetősség között nem igazán volt olyan amire ezt beküldhettem volna...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
2010-es túrák Never Túrák 13 11-08-2010 17:58
Közeleg a 2010-es őszi azonosítás Ati Fontos bejelentések 11 09-30-2010 11:08
Foci VB 2010 Dél-Afrika Pool Szabadidő, Sport 148 07-16-2010 07:07
Hódítós díjátadó 2010.02.27. Tsobi Bulik 160 04-02-2010 07:57
2010 Ati Egyéb 6 01-04-2010 16:04


All times are GMT +1. The time now is 20:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu