Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 08-17-2007, 15:30
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sajna holnaptol 1hétig nemvagyok internet közelbe előre is bocsesz ha megjövök re)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 08-17-2007, 15:55
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
sajna holnaptol 1hétig nemvagyok internet közelbe előre is bocsesz ha megjövök re)
várunk vissza
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #103  
Old 08-17-2007, 15:58
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Szerintem is, de továbbra is támogatom (nyilván az eddigi színes számos meg csak 5. szintes ötletek mellett) a vérdíj ésszerű emelését. Olyan mértékű emelést, hogy magad ütni ne érje meg, de azért új játkosok is bekapcsolódjanak a vérdíj-lázba.

Széleskörű választéklista kéne a vérdíjba, hogy több embert foglalkoztasson. Valaki a színes számokra menne rá, valaki pedig a lóvéra.


És még valami eszembe jutott!

Én arra is gondoltam, (Ati szemléletét figyelembe véve, miszerint nem akar nagyon úgy hozzányúlni, hogy az sok sok többlet előnyt jelentsen) hogy ott van a hírnév pont.
Nem kéne se új oszlop, se semmi különösebb fejlesztés.

Egész egyszerűen erre gondoltam:
- Aki vérdíjas országot üt, függetlenül attól, hogy az ütés lefelé, vagy felfelé történik, POZITÍV hírnévpontot kapjon!
- Sikeres támadás esetén a kapott hírnév pont 10x szorzóval íródjon jóvá.

Ez egy olyan kis plusz lenne, ami konkrét játékot befolyásoló előnnyel nem járna senkinek, de azért igencsak jól mutat (én személy szerint szeretem a pozitív hírnevet), és a nagyon negatív hírnevűek is javíthatnának.


Vélemények?


Gee

no ezt is hozzá lehetne tenni majd a bővitéshez jónak tartom
no szavazzuk meg hogy mekkora legyen a vérdíj!
írjátok ide hogy hogy emelkedjen és mennyi legyen

én előrébb írtam egy javaslatot azt is fontoljátok meg mert szerintem az ugy nagyon jo lenne
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #104  
Old 08-18-2007, 00:24
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

összefoglalom az egészet!

-11 ütés után legyen 10 millió
-22 ütés után 20 millió
-44 ütés után 40 millió és így tovább!

minden szintlépést követően duplázodna a vérdíj mivel csak az 5. szinten lehetne vérdíjat szerezni!
csak az 5. szinten maradna meg a vérdíj jelzés és a többi szinten törlödne!
A vérdíjat 10 ütéssel lehetne leütni!
és akinek így sikerül a fordulás az a kék kis számot kék helyett pirossal jelölnénk!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #105  
Old 08-19-2007, 07:11
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Miért törlődne ??..

Arról volt szó, hogy aki magával viszi a vérdíjat a 4. 3. 2. szintre és onnan fordul, AZ kap piros számot.

Aki meg lever valakiről vérdíjat, az lenne a [FEJVADÁSZ], és ha valaki fejvadász státuszban fordul, az meg zöld számot kapna.

Pont az a lényeg, hogy CSAK az 5. szintet lehet szerezni vérdíjat, DE megmarad szintlépéskor is. Tehát CSAK annak lenne piros száma, aki 4 szinten meg bír csinálni úgy, hogy nem verik le róla! (Illetve zöld száma, aki fejvadászként fordul meg.)

11 ütés 10 milla
21 ütés 20 milla
31 ütés 50 milla
41 ütés 70 milla
51 ütés 100 milla
61 ütés 130 milla
71 ütés 150 milla
81 ütés 180 milla
91 ütés 210 milla
101 ütés 250 milla

+ a fejvadász mellé járna az a bizonyos 10x szorzós kizárólag pozitív pontérték, ami szintén nem lenne konkrét piacbefolyásoló előny, pusztán csak a játék kedvéért egy szép dolog.


Így csomó kis játék lenne a játékban, ami konkrét haszonnal nem járna, de baromi jól mutat! És a pénzemelés meg szükséges, mert a mostani nagyon kevés. Fenntartom, hogy új játékosokat a vérdíjazásba csak pénzzel lehet bevonni, mert aki indít egy új orit az 5. szinten, nem hiszem, hogy egyáltalán eszébe jut, hogy valaha is lesz piros vagy zöld száma. Vagy akár kék... Tehát csak a színes számoktól nem jönne lázba. De azért 100 millát leütni valakiről föld mellett már szép összeg. (Hangsúlyozom: CSAK induló játékosnak éri meg a 100 millás buli, vagy akár a 250 millás. Ennyiért egy nagy multis NEM veri le magát, mert egyszerűen nem éri meg. + 101-szer mgeütni védett országot kegyetlen nehéz....)



Gee

Last edited by Pax Hungaricum; 08-19-2007 at 07:14..
Reply With Quote
  #106  
Old 08-19-2007, 07:21
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Miért törlődne ??..

Arról volt szó, hogy aki magával viszi a vérdíjat a 4. 3. 2. szintre és onnan fordul, AZ kap piros számot.

Aki meg lever valakiről vérdíjat, az lenne a [FEJVADÁSZ], és ha valaki fejvadász státuszban fordul, az meg zöld számot kapna.

Pont az a lényeg, hogy CSAK az 5. szintet lehet szerezni vérdíjat, DE megmarad szintlépéskor is. Tehát CSAK annak lenne piros száma, aki 4 szinten meg bír csinálni úgy, hogy nem verik le róla! (Illetve zöld száma, aki fejvadászként fordul meg.)

11 ütés 10 milla
21 ütés 20 milla
31 ütés 50 milla
41 ütés 70 milla
51 ütés 100 milla
61 ütés 130 milla
71 ütés 150 milla
81 ütés 180 milla
91 ütés 210 milla
101 ütés 250 milla

+ a fejvadász mellé járna az a bizonyos 10x szorzós kizárólag pozitív pontérték, ami szintén nem lenne konkrét piacbefolyásoló előny, pusztán csak a játék kedvéért egy szép dolog.


Így csomó kis játék lenne a játékban, ami konkrét haszonnal nem járna, de baromi jól mutat! És a pénzemelés meg szükséges, mert a mostani nagyon kevés. Fenntartom, hogy új játékosokat a vérdíjazásba csak pénzzel lehet bevonni, mert aki indít egy új orit az 5. szinten, nem hiszem, hogy egyáltalán eszébe jut, hogy valaha is lesz piros vagy zöld száma. Vagy akár kék... Tehát csak a színes számoktól nem jönne lázba. De azért 100 millát leütni valakiről föld mellett már szép összeg. (Hangsúlyozom: CSAK induló játékosnak éri meg a 100 millás buli, vagy akár a 250 millás. Ennyiért egy nagy multis NEM veri le magát, mert egyszerűen nem éri meg. + 101-szer mgeütni védett országot kegyetlen nehéz....)



Gee

szerintem félreérteted amit írt(kicsit tényleg félreérthető)
Quote:
csak az 5. szinten maradna meg a vérdíj jelzés és a többi szinten törlödne!
azazcsak az 5.szinten lesznek védett országok, és csak ott lehet vérdíjat szerezni(a jelenleg felsőbb szinteken levő vérdíjat meg eltörölnék, de a lent szerzetteket fel lehetne vinni)
Reply With Quote
  #107  
Old 08-19-2007, 09:08
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ok, lehet féreértettem, de én úgy értettem, hogy ha fellép valaki vérdíjjal a 4. szintre, akkor eltűnik a vérdíja.

De ha úgy veszem, hogy a mostani vérdíjasokra értette, hogy akinek MOST a 4.3.2 szinten van, annak 'leesne', akkor tényleg másra gondoltam.

Szóval ha így értetted Gárdi, akkor bocsána! :S


Gee
Reply With Quote
  #108  
Old 08-19-2007, 16:20
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

igen ugy értettem hogy akinek jelenleg 2. , 3. , 4. szinten vn vérdijja az tünne L
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #109  
Old 08-23-2007, 07:00
hatpeti's Avatar
hatpeti hatpeti is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A vérdíj annyira alacsony, hogy az utközben elhullott hadik árát sem fedezi némelykor. A többi veszteségről nem beszélve. Egyszóval nem elég ösztönző. (szerintem)
Reply With Quote
  #110  
Old 08-23-2007, 08:16
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

250 millió ösztönözne? Meg a színes számok, és kiírások? Mert akkor támogass minket!

(Nincs kampánycsend!)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu