Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

View Poll Results: Blizzlike vagy fun? Esetleg eredeti?
blizzlike 8 29.63%
fun 8 29.63%
eredeti 11 40.74%
Voters: 27. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 08-24-2007, 13:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Aukciós ház. Egy baj van vele, hogy rohadt drága. Ha friss játékos vagy, tuti nem engedheted meg még magadnak, de nézd meg. Szerintem egy 20-as pakk light leathert kapsz 30-40 ezüstért. Az őrök segítenek megtalálni a városon belül.

Amúgy ha már magyarok: Ragnaros szerveren(pvp szerver) gyakorlatilag 40% a magyar populáció és kb. ugyanennyi a svéd.
Kerdesem van: ezek a szerverek eredetiek? Szeretnek ezzel jatszani, de nincs ra sok penzem. Nem legalis valaszt magamban kernem, ne a forumra irjuk, koszi

Azaz penzem epp lenne ra, de nem akarom erre kolteni
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 08-24-2007, 13:47
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Kerdesem van: ezek a szerverek eredetiek? Szeretnek ezzel jatszani, de nincs ra sok penzem. Nem legalis valaszt magamban kernem, ne a forumra irjuk, koszi

Azaz penzem epp lenne ra, de nem akarom erre kolteni
Ezek eredeti szerverek. Az alapjáték ára 6.000 forint, a kiegészítőé(erre nincs azonnal szükséged, csak 60-as szint után) 10.000. Az alapjátékhoz kapsz egy hónap ingyenjátékot, utána két hónapos feltöltőkártya 8.000 HUF.

Illetve arra, hogy nincs pénzed rá, de... Természetesen léteznek illegális, ún. törtszerverek, de ezekkel van egy hatalmas probléma: sok rajtuk a hiba, sokat laggolnak, sokszor leállnak, alig van rajtuk játékos, stb. Kb. tényleg csak arra jók, hogy az ember megnézze magának a játékot rajtuk.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #53  
Old 08-24-2007, 13:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Ezek eredeti szerverek. Az alapjáték ára 6.000 forint, a kiegészítőé(erre nincs azonnal szükséged, csak 60-as szint után) 10.000. Az alapjátékhoz kapsz egy hónap ingyenjátékot, utána két hónapos feltöltőkártya 8.000 HUF.

Illetve arra, hogy nincs pénzed rá, de... Természetesen léteznek illegális, ún. törtszerverek, de ezekkel van egy hatalmas probléma: sok rajtuk a hiba, sokat laggolnak, sokszor leállnak, alig van rajtuk játékos, stb. Kb. tényleg csak arra jók, hogy az ember megnézze magának a játékot rajtuk.
Ezzel az az egy problemam van, hogy nem jatekidot, hanem idot mer....

Ha nem jatszom egy percet sem, akkor is lejar a kartya, nem? Lehetne mondjuk x ora jatekido
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #54  
Old 08-24-2007, 13:57
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezzel az az egy problemam van, hogy nem jatekidot, hanem idot mer....

Ha nem jatszom egy percet sem, akkor is lejar a kartya, nem? Lehetne mondjuk x ora jatekido
Ahogy mondod.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #55  
Old 08-24-2007, 15:50
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Aukciós ház. Egy baj van vele, hogy rohadt drága. Ha friss játékos vagy, tuti nem engedheted meg még magadnak, de nézd meg. Szerintem egy 20-as pakk light leathert kapsz 30-40 ezüstért. Az őrök segítenek megtalálni a városon belül.


Aha, de úgy tudom, hogy valami egységeknél is lehet light leather, mint majdnem minden humanoidnál van linen cloth. Csak én még nem találtam senkinél ligt leathert.
Reply With Quote
  #56  
Old 08-24-2007, 16:05
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hunor a sirály View Post
Aha, de úgy tudom, hogy valami egységeknél is lehet light leather, mint majdnem minden humanoidnál van linen cloth. Csak én még nem találtam senkinél ligt leathert.

Tanulj horgászatot. Tudsz dobozokat is fogni a halak mellett, azokban is előfordulhat. Moboktól szerintem csak skinningel tudsz ilyesmit szerezni, de lehet tévedek.

Itt keress rá, ez egy elég hasznos oldal amúgy a wowhoz.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #57  
Old 08-24-2007, 16:17
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Tanulj horgászatot. Tudsz dobozokat is fogni a halak mellett, azokban is előfordulhat. Moboktól szerintem csak skinningel tudsz ilyesmit szerezni, de lehet tévedek.

Itt keress rá, ez egy elég hasznos oldal amúgy a wowhoz.

Jah, ha horgászat idegölő játék, akkor kell pont kihúzni a botot amikor lemerül a vizbe a kapásjelző.
Reply With Quote
  #58  
Old 08-24-2007, 21:03
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hunor a sirály View Post
Aha, de úgy tudom, hogy valami egységeknél is lehet light leather, mint majdnem minden humanoidnál van linen cloth. Csak én még nem találtam senkinél ligt leathert.
Nem hiszem hogy bőrt csak úgy simán dobnának, ha nem tudsz nyúzni, akkor marad az aukciós ház (bocs' a múltkori AH-ért), a horgászat (ott viszont elég kicsi az esély), vagy a jószívű ismerősök/ismeretlenek. Hirtelen ennyi lehetőség jut eszembe.

Ha netán az Aerie Peak szerverre jönnél, szívesen adnék annyi bőrt, amennyit csak elbírsz
Reply With Quote
  #59  
Old 08-27-2007, 16:06
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Nem hiszem hogy bőrt csak úgy simán dobnának, ha nem tudsz nyúzni, akkor marad az aukciós ház (bocs' a múltkori AH-ért), a horgászat (ott viszont elég kicsi az esély), vagy a jószívű ismerősök/ismeretlenek. Hirtelen ennyi lehetőség jut eszembe.

Ha netán az Aerie Peak szerverre jönnél, szívesen adnék annyi bőrt, amennyit csak elbírsz

Jó, kösz
Reply With Quote
  #60  
Old 08-29-2007, 14:17
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Még lenne egypár kérdésem, mint kezdő a profikhoz

Azt hallottam, hogy van a WoW-hoz egy program, ami megkönnyíti a kezelést, melyik az?

Meg az, hogy mondjuk megvannak a kasztok, hogy melyik tud távolsági fegyvert használni, és melyik tud ereklyét használni, vagy mindegyik tud amit akar? Ezt azért kérdezem, mert láttam olyan warlockot ami tudod ereklyét használni, pedig tud wandot is használni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
World Soccer Winning Eleven 9 Rém Fantasy, szerepjátékok 2 05-29-2006 11:51


All times are GMT +1. The time now is 05:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu