Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Támogatnád e az elfek tornyokban lévő íjászainak 6 pontra csökkentését 8 helyett
Igen, mert szeretném ha más fajokkal is lenne esély foglalni tőlük 2 szemes orkon kívűl. 4 8.89%
Igen mert jelenleg az elf átüthetetlen akkor is ha nincs kihegyezve. 6 13.33%
Nem, mert az alsóbb csoportokban prédává válna 19 42.22%
Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni 7 15.56%
Tudnám támogatni ha visszakapná a toliakciók teljes értékű sikerességét 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-09-2009, 12:46
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

ne haragudjatok, de a szavazás is kész vicc. Azt kihagytátok belőle, hogy hülye felvetésekre és kérdésekre minek szavazzak.

nem hiszem, hogy mindenkire az orkot rá kellene erőltetnetek. Ha nem tudnátok a hódon kívül is van élet, sőt mhely is. Ha nekem így jó, így jó.

meg aztán ha saját elmondásotok szerint van 50-100k egységeket elfokozgatni, akkor még kell hogy legyen kedvezményes felfedezésetek és átugorjátok az elfeket. ennyi

A-ban mit lop az elf? hmm, klánrakit nem tudja, ergó semmit sem.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
Sponsored Links
  #52  
Old 11-09-2009, 12:49
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja. Kimész rá lepattansz és 2 elf klántárs aki sosincs itt a gépnél ezért választották ezt a fajt bever 2 sereggel vagy 1-el attól függ mennyire ügyesen rengetnek szarrá elötte
ha már ideveszünk 2klántársat, a tieid hol vannak amíg kimoccannak az elfek?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kubbi For This Useful Post:
  #53  
Old 11-09-2009, 12:50
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ne haragudjatok, de a szavazás is kész vicc. Azt kihagytátok belőle, hogy hülye felvetésekre és kérdésekre minek szavazzak.

nem hiszem, hogy mindenkire az orkot rá kellene erőltetnetek. Ha nem tudnátok a hódon kívül is van élet, sőt mhely is. Ha nekem így jó, így jó.
Jó munkahely ahol 52%-os a jelenléti statisztikát tudsz produkálni a fórumon
Gondolom ezért választottad az elfet, mert nem érsz rá gép elött lenni
Reply With Quote
  #54  
Old 11-09-2009, 12:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Na asszem befejeztem köszönöm, hogy meghallgattatok de elegem van. Itt is olyan az arány van sajnos az ellenállásban mint az 1A-ban az ELFEK és NEMELFEK aránya. Szomorú számomra de ez van
Reply With Quote
  #55  
Old 11-09-2009, 12:54
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Jó munkahely ahol 52%-os a jelenléti statisztikát tudsz produkálni a fórumon
Gondolom ezért választottad az elfet, mert nem érsz rá gép elött lenni
Na ha a fórumaktívitásból ilyen profin megmondod ki mikor mennyire ér rá akkor te vagy az ász akkor neked nem is kéne semmin változtatnod mert kijössz külsőre és ránézésből megállapítod mikor ki hol van Azért ennyire ne essünk túlzásokba. Én megértem Hex miért lett elf megértem miért lettek nagyon sokan elfek én is küzdök azzal hogy áthídaljam az elftengereket amik előttem vannak mégse írok rá minden elfre hogy izé te csak azé elttél elf mert nincs időd vagy csak hogy kitoljál velem ...

de valamit tuti kéne kezdeni velük, csak úgy hogy ne az elf herélés folytatodjon
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 11-09-2009 at 13:00..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #56  
Old 11-09-2009, 13:00
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Na asszem befejeztem köszönöm, hogy meghallgattatok de elegem van. Itt is olyan az arány van sajnos az ellenállásban mint az 1A-ban az ELFEK és NEMELFEK aránya. Szomorú számomra de ez van
Monro,én nem vagyok elf A-ban és így mondom,hogy nem támogatom. Még nem hallottam részetekről olyan mindent elsöprő érvet,ami megváltoztatta a volna a véleményem... és bár én is jelentős problémának érzem az elfek (el)szaporodását(),hogy emiatt változtassunk egy már amúgy is kiherélt fajon.. ez abszurd gondolat.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #57  
Old 11-09-2009, 13:07
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Na asszem befejeztem köszönöm, hogy meghallgattatok de elegem van. Itt is olyan az arány van sajnos az ellenállásban mint az 1A-ban az ELFEK és NEMELFEK aránya. Szomorú számomra de ez van
2 okosságra is elkezdtem választ írni, de rájöttem, hogy tök felesleges, hisz aki A-ban elf úgyis elveti ezt hiába magyarázzuk nekik, hogy (mondhatni) ork és elf az egész csopi már, elvétve 1-1 törpével és még kevesebb gnómmal. Bízzunk benne, hogy Ati a statisztika láttán belátja, hogy valóban tenni kell valamit.

Én nem feltétlen az elf védelmét csökkenteném, hanem inkább a klántámadást erősíteném. Akár a legkézenfekvőbb megoldással is: menjenek a tábornokok is klántámadáskor is és számítson bele a bónuszuk. Egyéniben tábornok bónusz miatt még beüthetőek az elfek (persze szinte így is csak orkkal). Innentől én is off, felesleges itt ezt tovább rágni.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #58  
Old 11-09-2009, 13:08
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Na asszem befejeztem köszönöm, hogy meghallgattatok de elegem van. Itt is olyan az arány van sajnos az ellenállásban mint az 1A-ban az ELFEK és NEMELFEK aránya. Szomorú számomra de ez van
Monro én nem így ismerlek
Amúgy meg most mentem fel gnómmal pár nap alatt 420k pontra ne mondjátok már hogy nem lehet megoldani...
Reply With Quote
  #59  
Old 11-09-2009, 13:13
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Jó munkahely ahol 52%-os a jelenléti statisztikát tudsz produkálni a fórumon
Gondolom ezért választottad az elfet, mert nem érsz rá gép elött lenni
Ebédidőmben ki tiltja meg, hogy megnézzem a fórumot? amúgy meg elfel ütöttem már A-ben elfet és orkot is, hogy otthon volt (igaz az ork egy hét büntiben volt), szóval ha nem tudtál egy elfet beütni, nálad volt a hiba, mivel elfként elfet ütöttem.

plusz, kb. 3-4X hiénázhattam volna orkot és gnómot hogy kinn volt klánba ütni, de nem tettem, inkább jól eldumálgattunk és sok sikert kívántam nekik az ütéshez.

sőt utána, mnt-ét is ajánlottak és megköszönték, hogy nem hiénáztam le őket. éplistet is csak azért nézek, hogy lássam elég jó-e az elfem, vagy még gyúrni kell rajta. sosem lopok senkit
Reply With Quote
  #60  
Old 11-09-2009, 13:57
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Néha azt hiszem, hogy szándékosan értitek félre a hsz-eket.
Ennek a topicnak sztm egy időre már annyi a sok csapongás miatt, úh elmondom: ha valaki gondol egy dologra, akkor igyekezze AZT megfogalmazni és nem mást. Arra tudok reagálni. Arra amit gondol, kevesebb sikerrel, de nem is célom..
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu