Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5871  
Old 05-04-2009, 06:54
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Ezt valaki magánban elmagyarázná nekem, hogyhogyan történhetett?
Ugyanis a seregindítás pillanatában Iron-éknak a legnagyobb országuk is kb. több mint 100 körrel a támadott klán legkissebb tagja alatt lehetett, azaz gömbözés lehetetlen, de tolival is lehetetlen az értékkülönbség miatt megállapítani, hogy üres.

Szóval magyarázza már meg nekem ezt valaki legyen szíves, mert nem értem

Egyáltalán nem lehetetlen az sem h 100 körröl lettek az országok felmérve tolival. Az hogy nagy távolságbol nem tudsz loponi, nem jelenti azt sem hogy infózni sem tudsz ;-)
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyula For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5872  
Old 05-04-2009, 08:37
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Gratula a Pékeknek!
Én mint volt és leendő Visszafelé nyilazós, csak azt tudom ígérni, amit anno Dragonéknak: Megyünk majd a földért, átmenetileg jó helyen van ott
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Paliking For This Useful Post:
  #5873  
Old 05-04-2009, 15:05
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post

Ezzel kapcsolatban nem kívánok tovább vitázni senkivel és mindenkitől elnézést kérek, aki úgy érzi, hogy megsértettem azzal, hogy csalást gyanítottam, de az egy logikus és kézenfekvő megoldás, és sajnos sok esetben a bizonyíthatatlan csalás a játék szerves része.
a Logikus és kézenfekvő az hogy normális hangnemben rákérdezek anélkül hogy bárkit is csalással vádolnék. Szvsz.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #5874  
Old 05-04-2009, 18:15
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mint jelenlegi nyilazós(bár nem túl aktív ),gratula a Pékeknek az elmúlt napok ütéseiért!
Remélem,egyszer majd még fel tudom venni megint a versenyt
Azt pedig kizártnak tartom,h csaltak volna bárhogyan is,erről nem hinném,h vitát kéne indítani.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Never For This Useful Post:
  #5875  
Old 05-04-2009, 22:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

GRacca a pékeknek szép nagy hekit nyertek.

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Mint jelenlegi nyilazós(bár nem túl aktív ),gratula a Pékeknek az elmúlt napok ütéseiért!
Remélem,egyszer majd még fel tudom venni megint a versenyt
Azt pedig kizártnak tartom,h csaltak volna bárhogyan is,erről nem hinném,h vitát kéne indítani.
nektek meg javasolni tudom,hogy menjetek el jól berúgni egy klántalira, aztán még pár hét szabi. és friss erőkkel szerezzétek vissza a földeteket mert ahogy néztem a mai sem volt a ti napotok

(nyakba akasztható 1.osztályú termésköveket tudunk importálni, kifejezetten az aluszékony éjszakásoknak, több méretben)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #5876  
Old 05-04-2009, 22:13
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszönjük Never!! Remélem, még visszatérsz teljes bedobással, és játszhatunk 1-2 oda-visszát
....sanálom a klánod.


I
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #5877  
Old 05-05-2009, 00:13
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
a Logikus és kézenfekvő az hogy normális hangnemben rákérdezek anélkül hogy bárkit is csalással vádolnék. Szvsz.

Nézd Szamár, én teljesen normális hangnemben kérdeztem valamit, amire sértegetéssel reagáltál.
Légy szíves, ne játszd meg a szent embert, mert nem vagy az. Azok közül, akik 10.000 hektár felett játszanak/játszottak, nagy százalékuknak előfordultak már "kétes ügyei".
Rendben ne nevezzük csalásnak. De ki ne szólt volna a haverjának (másik szöviből), hogy vegye már be gyorsan a piacról az árut, mert letakarja a piacot és azonnal szüksége van az egységeire? Ugyanmár!
A hódító elitje egy elég zárt közösség. A többsége már 10 éve játszik és ismerik egymást, személyesen is. Mondhatni, már az bunkóság, ha egy ilyen régi ismerősnek nemet mond az ember, nem?
Tehát én senkit sem sértettem meg, csak kérdeztem valamit. Voltak, akik rendesen válaszoltak, voltak akik a nagyképűen, lekezelően, bunkó módon sértegetve. Ki-ki intelligenciájának megfelelően.
Nem kéne ilyen tapló módon rárontani arra, aki csak kérdez valamit, ugyanis ez egy játék, amit együtt játszunk. Játszani pedig úgy jó, ha nem utálják egymást a játékostársak.
Bár lehet, hogy Neked az okoz örömet, hogy csúnyán leszólhatsz bárkit, mert a játék elitjei kiáálnak melletted csak azért, mert régóta ismernek, nem azért, mert egyetértenek veled.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to tulip For This Useful Post:
  #5878  
Old 05-05-2009, 00:47
Wu:) Wu:) is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Anglia
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Nézd Szamár, én teljesen normális hangnemben kérdeztem valamit, amire sértegetéssel reagáltál.
Légy szíves, ne játszd meg a szent embert, mert nem vagy az. Azok közül, akik 10.000 hektár felett játszanak/játszottak, nagy százalékuknak előfordultak már "kétes ügyei".
Rendben ne nevezzük csalásnak. De ki ne szólt volna a haverjának (másik szöviből), hogy vegye már be gyorsan a piacról az árut, mert letakarja a piacot és azonnal szüksége van az egységeire? Ugyanmár!
A hódító elitje egy elég zárt közösség. A többsége már 10 éve játszik és ismerik egymást, személyesen is. Mondhatni, már az bunkóság, ha egy ilyen régi ismerősnek nemet mond az ember, nem?
Tehát én senkit sem sértettem meg, csak kérdeztem valamit. Voltak, akik rendesen válaszoltak, voltak akik a nagyképűen, lekezelően, bunkó módon sértegetve. Ki-ki intelligenciájának megfelelően.
Nem kéne ilyen tapló módon rárontani arra, aki csak kérdez valamit, ugyanis ez egy játék, amit együtt játszunk. Játszani pedig úgy jó, ha nem utálják egymást a játékostársak.
Bár lehet, hogy Neked az okoz örömet, hogy csúnyán leszólhatsz bárkit, mert a játék elitjei kiáálnak melletted csak azért, mert régóta ismernek, nem azért, mert egyetértenek veled.

Üdv, szeretnélek megkérni, hogy pihenj kicsit. Látom a hozzászólásodat
békülő szándékkal kezdted, de a végére megsértettél mindenkit, aki régóta
játszik, és/vagy az 1A élmezőnyében van. Szerintem kár lovagolni ezen a
témán tovább.
Amennyiben valóban csak kérdeztél volna, akkor nem lett volna baj, a
kérdésed viszont inkább volt vád, mint kérdés.
Mi nem csalunk, és köszönjük mindenkinek, aki kiállt mellettünk itt a fórumon.
Szerintem ne offoljuk szét a topikot. 1A események a téma, nem az, hogy
tudnak egymásnak a játékosok beszólni.
Nevernek külön köszönetet szeretnék mondani a sok földért és elismerésem
a példás hozzáállásáért. Le a kalappal.
üdv
Wu
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Wu:) For This Useful Post:
  #5879  
Old 05-05-2009, 01:23
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Nézd Szamár, én teljesen normális hangnemben kérdeztem valamit, amire sértegetéssel reagáltál.
Légy szíves, ne játszd meg a szent embert, mert nem vagy az. Azok közül, akik 10.000 hektár felett játszanak/játszottak, nagy százalékuknak előfordultak már "kétes ügyei".
Rendben ne nevezzük csalásnak. De ki ne szólt volna a haverjának (másik szöviből), hogy vegye már be gyorsan a piacról az árut, mert letakarja a piacot és azonnal szüksége van az egységeire? Ugyanmár!
A hódító elitje egy elég zárt közösség. A többsége már 10 éve játszik és ismerik egymást, személyesen is. Mondhatni, már az bunkóság, ha egy ilyen régi ismerősnek nemet mond az ember, nem?
Tehát én senkit sem sértettem meg, csak kérdeztem valamit. Voltak, akik rendesen válaszoltak, voltak akik a nagyképűen, lekezelően, bunkó módon sértegetve. Ki-ki intelligenciájának megfelelően.
Nem kéne ilyen tapló módon rárontani arra, aki csak kérdez valamit, ugyanis ez egy játék, amit együtt játszunk. Játszani pedig úgy jó, ha nem utálják egymást a játékostársak.
Bár lehet, hogy Neked az okoz örömet, hogy csúnyán leszólhatsz bárkit, mert a játék elitjei kiáálnak melletted csak azért, mert régóta ismernek, nem azért, mert egyetértenek veled.
jelentem 10k heki felett vagyok én és a klánom fele. nem tudom mindenkiről,hogy mióta játszik pontosan, de nem 10éve... nem vagyunk puszipajtások minden 10k feletti orival. Bár igaz, anno Ovisokkal elég jó viszonyt ápoltam én személy szerint, de játékon kivül, és mai napig szivesen dobok be velük pár sört. jah és mivel résztvettem pár talin ismerek még 1-2 Bigest aki ott volt szintén. Amúgy ez egy egyszerü irigység,hogy nekünk itt fent van az orik nektek meg lent. nem keveset küzdöttünk érte, főleg mi akik nem 10mrdokkal léptünk fel ide. folyamatosan termeltünk és ha volt tőke, akkor ütésre forditottuk, nem egyszer volt úgy hogy le kell újráznunk, 1x teljesen kicsontozták pár orink... de elértük.

Javaslom nézz vissza tavaly agusztus-szeptember környékére, amikor sok helyről csak azt hallgathattuk,hogy mi csak azért voltunk mert leadtuk a földet a 7.osztálynak. főleg hogy utána másfél hónapot szabiztunk. de csak pihenés céljából, és hogy a piac helyrerázodjon, mert a minimális tartalékaink is a 4ed-ét érték. és láss csodát ők felmásztak, mi meg szép lassan beértük őket, megfogtuk őket, és visszavettük kamatostúl a földünket, mert ez volt a célunk. anno mi is probálkoztunk kis sereget kiküldeni proba szerencse alapon és volt amikor bejött... Sőt anno a vándor ellen és is kockáztattam a kisklánban, inkább nem hagytam bent az ijjaknak helyett, hanem 1biztos és 1 kisebb proba sereggel mentem szembe vissza... és bejött.

Ami miatt feltünőek az ilyen ütések:
-a topra mindig többen figyelnek, mint a középmezőnyre.
-10k heki felett, már ritkásak az események, ezáltal könnyedén érdektelenségbe, és figyelmetlenségbe fullad az egész. sokkal több távol marad ki a legnagyobb klánoknál szerintem, mint a buzgó feltörekvő ütős klánoknál. ebből fakadóan történhetnek ilyen furcsaságok, anno nálunk sem figyelt eléggé az éjszakás amikor jött a 7.osztály, és nem volt bent elég kp-nk megfogni őket, a szembemenni meg nem tudtunk, mert nem volt nézve klánlista, így csak a sereget szurtuk ki a távolban...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 05-05-2009 at 01:54..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #5880  
Old 05-05-2009, 09:58
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tulip!!! Fejezd be, mert már nevetséges amiket írsz. Jóó lehetne igazad is, de elég baj az ha mindenkit már skatujázni kell.

"10k heki felett játszik biztosan csal, én nem csalok ezért vagyok 200 heki alatt." Kb ez jön le nekem rólad Tulip...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu