Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-25-2006, 17:30
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

De belegondoltam. Ha az ember ügyes nincs az a sereg aki elviszi ugyanis a piacon nem veszik meg csak ha nagyot ugrik hirtelen az ár. Ha csak tekik jönnek vissza nem arany akkor nem sok sereg visz belőlük.
Sponsored Links
  #22  
Old 12-25-2006, 17:36
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
De belegondoltam. Ha az ember ügyes nincs az a sereg aki elviszi ugyanis a piacon nem veszik meg csak ha nagyot ugrik hirtelen az ár. Ha csak tekik jönnek vissza nem arany akkor nem sok sereg visz belőlük.
és ezt a tartalékot akkor meg minek? ha a piacon tartod? maga az a könnyítés h akkor hozok vissza pénzt amikor akarok.... a piacon legalább ki kell várni még visszajön majd újra eladni.
megnézném mit szólnál ha látom jössz felém erre kiküldöm a paciaimat és a raktáros pénzemből íjjászt veszek.... koppannál is meg 5 pusztításba szaladnál bele mert a pénzből megvennék mindent.
meg ha én 1. körben beteszek 30 milkát majd mondjuk a 13. 50 millát akkor az 50 milkámnak már csak 11 kört kell várni h kivegyem? vagy arra is másh vonatkozik a kamat?
mert ezeket persze fél perc lenne megírni is........
  #23  
Old 12-25-2006, 17:38
Solaris Solaris is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
A tolisoknak szerintem ez nem jelentene észrevehető bevételkiesést mivel mint az elején irtam ezt a lehetőséget csak akkor lehetne igénybevenni ha 2-3 kör alatt a pénzed 30*40% át elviszik.
Ez ha nagy összegekről van szó akkor eggy tolinak elég. A tartalékokat igy is a piacon tartaná az emberek nagyobb része mondom csak ha ugy jön vissza a lé hogy 4-5 óráig nem tud ránézni valaki az orijára. Ez előfordul. És ha teszem azt 30-40 milliárdnyi értékről van szó tekercsben el kell vesszen min 10-15 milliárdnak (ennyi gondolom bármely tolisnak elég) hogy eggyáltalán ez a lehetőség szóba jöhessen.
1. Aki 30-40 milliárdnyi értéket mozgat az nem fog izgulni h kilopják mert megoldja h ne tudják. Akinek meg ez gondot jelent annak meg soha nem lesz 30-40 milliárdja...

2. "Ez ha nagy összegekről van szó akkor eggy tolinak elég." "...ennyi gondolom bármely tolisnak elég..."
Egy igazi tolisnak soha semmi nem elég. Ha jól jön a pénz akkor azt addig kell lopni míg az az állapot fenn áll(nyívlán nem sokáig). Tehát bármennyit is lop ha még-még-mééééég lophat akkor sosem lesz elég.

3. Egy olyan nagyonis valós helyzetben mikor egy szövi/klán több tagja is lophatná akkor miért csak 1 tolis lophatná tele magát? A többi ott állna készenlétben és hátrányba kerülne h több tolisuk van...

4. Felmerülne a lehetőség h miért csak lopásnál? Fosztásnál és alapállapotban miért ne? Hangzana a kérdés. Kereskedő szem, bank...stb mehetne a kukába.

...nagyon rossz ötlet.
  #24  
Old 12-25-2006, 17:41
Solaris Solaris is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 86
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Karesz6: "Ha az ember ügyes nincs az a sereg aki elviszi"

végre valami értelmeset is írsz...
Ha az ember ügyes akkor nincs az a sereg és toli sem aki elviszi...
  #25  
Old 12-25-2006, 17:46
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

teljes mértékben egyetértek solarissal
  #26  
Old 12-26-2006, 00:35
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
CSunya neked már a múltkor sem teccet a teki védelmes topicom :9 Próbáltál már a tolison kívül mással is játszani?
eddig volt gnóm tolisom, és ember tolisom. az utóbbit sajnos sokszor érték meglepetések, szóval sok kárt nem okozhattam azzal sem... vagyis nem azért nem támogatom az ilyen ötleteket, mert több ezresével szeretnék tekiket lopni. egyszerűen úgy érzem, hogy nincsenek rendesen átgondolva az alapötletek.

ha megfigyeled, elég sok topic foglalkozik azzal, hogy csökkentsük valamilyen ártó akciónak a hatékonyságát, vagy keressünk 1 módot, amivel el lehet kerülni a nagy veszteségeket... szerintem a játéknak nem lenne meg az a varázsa, ami most van, ha csak úgy csökkentgetjük mindennek a hatékonyságát.

ezt a raktárosdit csak úgy tudnám elképzelni maximum, ha valamelyik fajnak ez lenne az egyik előnye. mondjuk a zombinak.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 12-26-2006 at 12:46..
  #27  
Old 12-26-2006, 08:36
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát úgy látom, a túlnyomó többség elég egyértelműen ellenzi az ötletet... Támogatók, ide!

U.I. Ja, én is ellenzem. Ha valaki nem tudja megvédeni a vagyonát, az ő baja. Mint valóságban: ha a nyitott ajtómon bejön a tolvaj, akkor ne a polgármester bácsitól várjam, hogy megvédi a pénzemet
  #28  
Old 12-26-2006, 15:31
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Azt én is támogatnám amit dreaman68 mondott,hogy akkor lehesen visszahozni az árut a piacról amikor csak akarod,nem hüleség szerintem sem.
  #29  
Old 12-26-2006, 16:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by petyac View Post
Azt én is támogatnám amit dreaman68 mondott,hogy akkor lehesen visszahozni az árut a piacról amikor csak akarod,nem hüleség szerintem sem.
Gondolod?
És biztos örülnél neki akkor is, ha meggömbözöl egy üres orit, megtámadod, de mire odaérsz 40% barakkja tele van íjjal,. mert hazakérte a piacról? Sőt, nem is 40%, hanem 50-60 is akár, elvégre mindenki nyomhatja tanyafreeben, sereget visszahoz ha szüksége van rá...
  #30  
Old 12-26-2006, 17:05
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Talking

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Gondolod?
És biztos örülnél neki akkor is, ha meggömbözöl egy üres orit, megtámadod, de mire odaérsz 40% barakkja tele van íjjal,. mert hazakérte a piacról? Sőt, nem is 40%, hanem 50-60 is akár, elvégre mindenki nyomhatja tanyafreeben, sereget visszahoz ha szüksége van rá...
Akkor ezt csak én csinálhatnám
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu