Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-21-2008, 16:39
webesc webesc is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 231
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
websec: inkább nem fejtem ki ebbéli nézeteimet főleg hogy már nem játszom. De nem úgy fejtettem volna ki ahogy Gee tette
Csak azt jeleztem hogy kár ezt feszegetni mert ugyse fog ez a rendszer változni és pont azért nem amit Gee kifejtett

No most jól megaszondtam De szerintem érted
Akkor én most jól befogom a számat.
Nem feszegetem tovább a dolgot.
Innen kikapcs.
(Talán majd egy év múlva jobban megértem a miérteket)
Sponsored Links
  #32  
Old 01-21-2008, 17:01
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Természetesen minden lefordulási kényszer nélkül, de szívesen látnék egy olyan listát, amiben szerepel a kezdetektől, hogy ki volt egyéniben hosszabb ideig első és melyik klán volt hosszabb ideig első. Próbáltunk ilyet összehozni egy másik topicban, de nem teljesen sikerült.
A régi adatok már nincsenek meg, de ha mostantól vezetnénk ilyet, akkor 5-10 év múlva nem kéne azon gondolkodni, hogy meddig is volt első Hóhér vagy a Pannonfölde.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #33  
Old 01-21-2008, 17:08
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

A fordulási kényszer sztem se kell, de nem értem miért ágaskodtok ennyire egy lista ellen, aki 5 éve az akkori körülmények közt első volt az már semmi? Akkor jó volt..... Pl aki forma1-es világbajnok volt 15 éve az se biztos, h ma ugyanott lenne, és mégis világbajnokként emlegetik, ezért nem értek egyet azzal az ellenérvvel, amit Gee felhozott....
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
  #34  
Old 01-21-2008, 19:14
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

olvasgattam a hozzászólásokat, és szerintem jó lenne egy olyan dicsőségtábla, ahol a valamilyen kritérium szerinti mindenkori legjobbak szerepelnek. elhangzottak olyan érvek, hogy egykor milyen könnyű vagy nehéz volt oda bekerülni. nos, bár a helyzet ennél némileg árnyaltabb - hiszen többnyire nem egyszerre indulnak, és nem azonos körülmények között fejlődnek az egyszerre az A-ban ülő országok -, de azt gondolom hogy nagyjából igaz az, hogy akik az élre kerülnek, azok többsége máskor más körülmények között is az élre, vagy annak közelébe kerültek volna.

és azt is gondolom, hogy erre a dicsőségtáblára feliratkozva könnyebben-hamarabb arra jut egy játékos, hogy leforduljon onnan az élről, feltéve ha amúgy egy ideig nincs megfelelő kihívás. tehát bár ez egy lényegtelen apró kis dolog lenne, még jót is tenne a játéknak ha bevezetnénk egy ilyen - valamilyen kritérium szerinti - dicsőségtáblát.

szereplehetne rajta a TOP X játékos ha bizonyos időt eltölt ott, külön a TOP1, a TOP Y klán, és külön a TOP1, a legnagyobb egyéni és klánütések, a valaha (9)-et elérők... szóval a most is létező kis statisztikai oldal egyfajta kiterjesztése lehetne.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Hódító 6.3 Ati Fontos bejelentések 0 07-10-2007 14:15
Hódító 6.3 Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 0 07-10-2007 14:15
Több Hódító egyszerre demian Segítség 9 11-05-2006 18:42
Hódító v6 Ati Fontos bejelentések 0 08-05-2006 17:10


All times are GMT +1. The time now is 16:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu