Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 06-07-2008, 15:22
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ja bocs, akkor lehet hogy 10-15 secig lesz +2 ultid a pályán, kb semmire nem elég és mindezt csak akkor, amikor rendelkezel megint refresherrel, azaz majdnem 4 percenként -.-
kiváncsi lennék erre a gyarkolatban, hogy mire jó és működik-e

"A hsz-em dátumát nézve... de igen. Ugye nem véletlenül voltak verziók, amik csak pár napig voltak érvényben? A bug azért van, hogy kihasználd... "
az evasion soha semmilyen formában nem adódott össze, semmilyen pár napos mapon sem...
(ajánlhatok egy erre vonatkozó guidot ha érdekel)

"Hát nem. Critical nélkül is nagyobbat ütött abbana verzióban bf-butter kombóval, mint mással."

igen? bfury ugyanannyi sebzést ad mint pl egy deso... akkor miért ütne nagyobbat a towerre furyval mint desoval pl? de ugyanez vonatkozik az mkb-ra is stb

"ellentmondás. mivel lowhp-s hős, és mivel nem hp-s cuccokat szoktak neki rakni, ezért kb 22. szintre van annyi hp-ja, hogy wardot érdemes legyen tenni neki. ha van benne egy bot, meg egy kesztyű, meg 2 butter meg 2 bf, nem sok hpja lesz. de nem is nagoyn kell neki a hp."

szoktak neki hp-t is rakni, 2 buttert még sosem láttam, hatalmas baromság (pont mert az evasion ugysem adodik össze), helyette mondjuk 1 tarask vagy assault pl
nem is nagyon kell hp? az mindenkinek kell, már megbocsáss, de ez hatalmas hiba ha nem raksz bármelyik hösödnek egy kis hp-t legalább
a %os gyógyítás meg nem úgy van, hogy csak 22től éri meg, jo az már 1000-1200 hpra is akár, hisz 40hp/sec regen igen is elég durva... (nem beszélve róla, hogy egész csapatod tudod vele gyógyítani)

Last edited by Peter; 06-07-2008 at 15:31..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 06-07-2008, 15:32
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

30 secig lesz, ha jól emlékszem, 60 sec a cd, és 90 secig tart. Szerintem az nem elhanyagolható különbség, annyi idő alatt be lehet tolni az első 2 towert. de monodm, farmolásra valami elképesztően adja, pusholni nyilván nem fog az ember 6 ultival, ha van egy saker ellene
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #63  
Old 06-07-2008, 15:37
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
30 secig lesz, ha jól emlékszem, 60 sec a cd, és 90 secig tart. Szerintem az nem elhanyagolható különbség, annyi idő alatt be lehet tolni az első 2 towert. de monodm, farmolásra valami elképesztően adja, pusholni nyilván nem fog az ember 6 ultival, ha van egy saker ellene
igen, ideális esetben talán, de mindig becsúszik 2-3, esetleg 5 sec is könnyen
(mivel 3-4 castot is el kell rá nyomni, elhuzdohat, meg mig kiküldöd vonalra.... stb)
másik, ezalor ne ultival farmoljon már
2 towert meg maximum atomnoob gameben tolsz be, a mostani hungary dota room 1es game-ekben 1 tornyot nem tudnál sztem betolni, mert egyből ott lenne 2-3 hős tp scrollal, a régi kaninoobokat alázunk idők már elmúltak :P (persze ott is meg kell találni a jó hostokat, akik válogatnak azért)
a shakernek meg elég ha 1 ultid ott van és az élesztget, abba is belehalna az a papírhős ezalor :P

ne csak az ezalornál ragadj le, a többire is írj
Reply With Quote
  #64  
Old 06-07-2008, 16:49
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

a sebzés oké, a jelenlegi verzióban nem is üt nagyobbat 2 bf-fel, mint bf+akármi ami annyi sebzést tol, mitn egy bf.
megpróbálok előkeríteni bugos verziókat, amiben durván nagyobbat, és többet ütött ha sok bf-et raktál neki.

egyébként meg utálom a juggert. az a papírhős, nem az ezalor az ezalor atomdurva

pushnál nyilván nem arra gondoltam, hogy az enemy-ből él legalább 3, és te kimész keménykedni ezalor ultival tower alá
.. nem biztos, hogy élve jössz el onnan. viszont egy visszapushnál baromi durva, ha nem is számolunk 6 ultival, csak 2-vel vagy 4-gyel, olyat healel beszarás.

De, ultival farmolok, mert utlit ki tudok küldeni 2 lanere, én meg maradok a 3.on farmolni.
hamar megvan a divine XD

juggernek egyébként én a mostani verzióban nem raknék tarackot, assault már jobban hangzik.
poénból egy shivát esetleg
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #65  
Old 06-07-2008, 19:44
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nahát nahát Chiffre hódozik. Majd kereslek, csak nehogy kapjak egy bannt játék nélkül mint a múltkor
Reply With Quote
  #66  
Old 06-07-2008, 21:11
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hódítózott, múlt időben helyesebb
amugy annak is megvan az oka, semmi személyes, ha gondolod kifejtem bővebben is
Reply With Quote
  #67  
Old 06-07-2008, 22:50
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kijelentem, hogy elhatárolódom a most is zajló mérkőzéstől.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #68  
Old 06-08-2008, 10:19
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mert, mi a baj?
Reply With Quote
  #69  
Old 06-08-2008, 11:47
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

én se értem mitől kéne elhatárolódni, senki nem bántott senkit. na mindegy.

Csiff, válaszolj légyszi a pm-re, hadd ne kelljen felmenni ggc-re, és ott kunyizni (nem dotával kapcsolatos kunyizás, még mielőtt valaki kívülálló félreérti) neked

On:
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #70  
Old 06-08-2008, 12:11
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
mert, mi a baj?
Esetenként egész jó meccseket lehet játszani kanin. Persze ehhez az kell, hogy összejöjjön 10 jó formában lévő, viszonylag jó játékos. De mikor luna harmadjára is ráultizik a puszta földre, balanar tök egyedül rambozik végig, rendszerint minimum 3 fős csoportok ellen, nessaj meg kijelenti, hogy ő nem rak a stunjára, mert az szart se ér, akkor én hiába vagyok ventrilon morphlinggal, esélyünk sincs, mivel az ellenfél viszonylag jól mozgott együtt. Nem akartam alapvetően feladni, de mikor egy mirana ulti után bala megkérdezte, hogy "de mi, lotharja van mindegyiknek?", akkor úgy éreztem, ideje alt-tabolni és elolvasni a sporthíreket.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu