Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Tekercs lopás hatékonyságán szükséges változtatni, vagy jó így ahogy van?
Ne változzon semmi, jó így ahogy van. 42 49.41%
A tekercslopás hatékonyságát jelentősen csökkenteni kell. 20 23.53%
A tekercslopás hatékonyságát kis mértékben csökkenteni kell. 11 12.94%
A hatékonyság csökknése már az első tolvajnál érezhető legyen. 7 8.24%
A második tolvaj vigyen csak lényegesen kevesebbet. 6 7.06%
A harmadik tolvajnál legyen érezhető csak, hogy életbe lép egy autómatikus védelem. 7 8.24%
Multiple Choice Poll. Voters: 85. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-26-2006, 16:41
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post Téma: A tekercs lopás hatákonysága.

Sziastok
Igaz az elején világosan le van írva h nagy változtatás nem lesz, nem tudom hogy ez menynire nagy, talán beszélni lehet róla.
Én úgy gondolom hogy a tekercs lopása aránytalanul soakt visz el, ha két jó tolis rászáll egy nem gnóm vagy óriás játékosra sacc/kb nettó 1,5másodperc alatt elviszik a tekercsek két harmadát, ezt nagyon sokallom, és tudom annyi tolit kell tartani hogy ne vigyék el, egyáltalán nem kell tekit tartani, va persze játszatok gnómmal meg óriással is ha ez nem tetszik.
Azért érdekelne a véleményetek, lehet hogy többen és szivesebben játszanának mondjuk törpével, vagy esetleg alsóbb szinteken is orkal, esetleg egy nem agyontolizott elfel, ha nem lehetne oylan jól leszedni a tekercsüket.

Gyula

Ati javaslatára téma megnyitva a teki lopással kapcsoaltban
Sponsored Links
  #2  
Old 01-26-2006, 16:44
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Véletlen kétszer nyitottam meg a témát a nagy kattintgatásban, ida írjatok légyszives a másikat meg kérném hogy az illetékes törölje.

Köszönöm.
  #3  
Old 01-26-2006, 18:57
Goldaxe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Szia!
Igaz, jogos hogy sokat visz a tekilopás, de sz.tem csak ez az egy dolog amiért érdemes tolvajokat tartani, bár én nem vagyok tolis, mégis ha változás lenne nem lehetne negy mértékű, mert akkor senki nem akarna tolis lenni...
Ha egy hadis földetfoglal, vagy fosztogat azzal is nagy kárt magának pedig haszont okozhat... szintúgy mint a tekilopás esetében...
Szerintem is csökkenteni kéne de nem nagy mértékben hanem csak 20-30%kal...
  #4  
Old 01-26-2006, 19:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem meg az a kerdesem is lenne, hogy a tekilopas hatekonysaga miert fugg attol, hogy a tolvajnak mennyi tekije van
  #5  
Old 01-26-2006, 19:04
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mondjuk ha a tolik kis mértékben fogynának akciók közben, merthát egy-egy lebukik akciók alatt, az kicsit reálisabb lenne, bár a tolis emberek tuti hamar visszapótolnák...
  #6  
Old 01-26-2006, 19:09
Kari Kari is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default A tekilopás úgy jó ahogy van

Szerintem a tekilopás hatékonyságát hagyjuk úgy, ahogy van. Egy pici változás is alaposan fel tudná borítani azt az egyensúlyt, ami a fajok közt van.
  #7  
Old 01-26-2006, 19:24
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kari
Szerintem a tekilopás hatékonyságát hagyjuk úgy, ahogy van. Egy pici változás is alaposan fel tudná borítani azt az egyensúlyt, ami a fajok közt van.

Nem faji szinten gondoltam, az összes fajra vonatkozólag, azért elég szép a másodlagos kár is amit a teki lopás tud okozni, rengeteg egyésg megy a piacra vagy a levesbe, ha leszedik a tekidet. Nem beszélve arrol h jó esély van rá hogy utánna még jól szét is ütik az orit, szerintem nagyobb kárt lehet vele okozni mint egy pusztival vagy földfoglalással, az slóbb szinteken 4-5 mindneképp, az meg nem megoldás mindre hogy tarts több tolit, ilyen alapon mindneki csak tolikat tarthatna.
  #8  
Old 01-26-2006, 20:49
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tolisként (is) én meg azt mondom h ez van.

Ennyi erővel a varik hatékonyságát is levihetnénk, mert ha rászáll 1 varis egy orira mondjuk 7 k toliból le tud ártózni 2k-t egy adag készültséggel. És tudom h több varit kell tartani (de ezt mintha már olvastam volna tolikkal...)

a múltkor pl leloptak engem szégyenszemre, és elvittek 30milla értékű tekit (hála az égnek a többi kint volt piacon). mielőtt elkezdték levinni a készültségem h biztos beférjenek 3 ártó varival ~700 tolvaj ájult össze.
a 700 toli pótlása több volt, mint amennyi tekit elloptak.

szerintem így most igazságosnak tűnik, mert ha minden akciónak elkezdjük levinni a hatékonyságát, akkor előbb-utóbb nem lesz semmi.
  #9  
Old 01-26-2006, 20:59
Gabesz Gabesz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 37
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default tolizás

ÜDv!

Először is:ha a tolisok kevesebbet vihetnek,akkor vigyenek kevesebbet a varisok is a rengetéssel,stbstb. vagy legyen kevesebb a pusztitás vagy mészárlás stbstb mértéke!
nemmintha szenvednék tekilopástól,mert belőlem az életben nem szedtek még ki annyi tekercset,hogy valamim elmenjen...
(gnóm,Óriás és tolvaj oriknak köszönhetően)
habár egyszer elég komolyan emggyűlt egy szövetséggel a bajom a fenti szinten,de 2%készültségemen sem tudott belopni egyik tolvajuk sem... katonailag sem fértek volna be,de azal már nem is próbálkoztak...
abban az orimban a varizás vot a gyengém,így mással nem volt gondom.
most azt hiszem nem értitek miért írtam ide ezeket a tényeket,de ezzel azt akartam mondani,hogy egy tolist is meg lehet ugyan úgy szivatni mint egy orkot tekilopással...

tehát szerintem minden jó a lopás meg mnden terén

Ui:ha van egy jó hadis szövid egy jó varival akkor nem fog egy tolvaj sem próbálkozni,mert tudja,hogy azért minimum 3mészárt kap egyszerre meg egy jókis készültésgleszedést...

na további szép estét.
  #10  
Old 01-27-2006, 09:52
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Gabesz
ÜDv!
...ha van egy jó hadis szövid egy jó varival akkor nem fog egy tolvaj sem próbálkozni,mert tudja,hogy azért minimum 3mészárt kap egyszerre meg egy jókis készültésgleszedést...
Hát ha van egy jó tolis orid akkor igen próbálkozni fognak
Az egy másik kérdés, hogy minek menjek egy 4 óriásból álló szövibe tolikkal?!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Téma sor használata Ati Fontos bejelentések 0 10-29-2007 09:39


All times are GMT +1. The time now is 14:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu