Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 04-20-2009, 18:44
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

ha meg zavar hogy másnak annyi lóvéja van, akkor fogózni kell keményen a piacot. L-ben 200 milla annó összejött 2 napi fogózással
Sponsored Links
  #22  
Old 04-20-2009, 18:50
Dartagnanx Dartagnanx is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Liza!
Melyik csoportra gondolsz?
Mert Te lassúcsopis vagy általában és ott szerintem teljesen rendben vannak a piac árai. Legalábbis mikor néha benézek oda, mert igazság szerint nem sűrűn teszem.
Hozzátenném, hogy ismerek olyan lányt a Q-ban akinek 7 éve ott van az orija, nem fejleszti, csak eteti a népet és örül a kis királyságának. Többször, több orimból beszéltem vele mikor odaértem és nem, nem akar feljebb menni, neki ez a játékélmény, nem harácsol, nincs is semmije, de ő jól érzi magát így. Toljunk ki vele azért mert drága a kaja?
Ha jól emlékszem az az igazi stratéga, aki mindig képes a körülményekre reagálni.
Nem támogatom ezt a javaslatot, többek között azért sem, mert mindig vannak akik kezdők és még nem tudják hogyan kell ezt a játékot játszani. Szerinted mennyi ideig maradnak itt ha egyszer csak belázad a seregük, mert nem tudnak feljebb menni?

Az sokkal gusztustalanabb, amikor egy szövi (távol álljon tőlem a személyeskedés...) beáll a 200 heki max. pontszámához "halászni" és folyamatosan tépi szét a kezdőket...
Szerinted rendben vannak, de jelenleg van százx aktív ország a csoportunkban, ezért egy ország azzal a pénzmennyiséggel egyszerűen felvásárolta az egész piacot.

A hódító szerintem a hódításról szól, legalábbis a túlnyomó részben. A kezdőket is arra kéne inspirálni, hogy üssenek vagy fedezzenek fel. Tehát haladjanak. És nem arról szólt a javaslat, hogy _azonnal_ támadni kelljen. Csupán arról, hogy hónapokig ne lehessen egy helyben állni (csak szabadságon).
The Following User Says Thank You to Dartagnanx For This Useful Post:
  #23  
Old 04-20-2009, 18:51
Dartagnanx Dartagnanx is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
a jksz-es hsz-hez hozzászólva. normálban van 3 országom, anarchban kb. 57, szóval mi értelme lenne hogy jksz-ezzek? hmmm? azt meg hadd döntsem már én el, hogy ha van w-ben orim és van L-ben is és G-ben is, és a G-és orim miatt az L-es nem tud lépni, akkor minek menjek fel a w-és orival a topba? értelme egy szál sem, inkább tekit írok, utána átépülök és pár nap alatt felütöm magam a topba. kb. ennyi
Ez hogy jön ide?
  #24  
Old 04-20-2009, 18:52
Dartagnanx Dartagnanx is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ebben mi a baj?
Hogy elérhetetlen helyen, passzív játékkal, mások játékát tönkretéve teszi.

Soros György az OTP részvényeivel játszott. Abban mi volt a baj? Csak kalmárkodott.
The Following User Says Thank You to Dartagnanx For This Useful Post:
  #25  
Old 04-20-2009, 18:53
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Liza.
Először bocsánatot akartam kérni, hogy lehúztam a kommentedet, mert később láttam meg, hogy nem a te gondolatod, hanem másé.
Másodszr voszont mégsem kérek, mert ekkora hülyeséget még akkor is durva volt felvetni, ha nem tőled ered.

A barátodat (nyilván nem ismeretlen kért meg) üdvözlöm, üzenem, ne próbálja meg szétszívatni a 200 hekiseket, hanem tanuljon meg játszani...

1.
200 hekin még éhezés nélkül is kifér 1000 íjász + 4000 elit (vagy ló)...
Vagy 10k varázsló.
Vagy 5k tolvaj.
Ha ez valakinek nem elég, akkor nem a játékban, illetve a többi játékosban van a hiba.

2.
Éhezik, és meg lehet szívatni magas gabonaárakkal? Háháhá!
2/a.
Hullák mindig vannak. Őket lehet lopni 1 kocsmával is. 90%-ban van gabonájuk.
2/b.
Ha 2-3 kocsmát tart, tudja lopni az 1 kocsmás óriás/gnóm országokat, akik (ha valóban megfizethetetlenül magas a gabona ára), nyilván tartanak raktárat.
2/c.
Ha irreális a piac, és mindneki sok kocsmát tart, és sok tolvajt, és a hullák is mind profik, és nincs gabonájuk (vagy egyéb nyersanyaguk), akkor lehet ütni. Fosztival jön gabcsi is...

De nem sorolom tovább. Nyilván, ha éhezik az értelmi szerző, akkor ő profi játékos. (Én nem vagyok, mert nem tartok éhezős orit a normálban. Mert feleslgesnek ítélem meg az alsó 3 szinten...)

Szóval. A lényeg.
Aki éhenhal 200 hektáron, és ezért MÁSOKAT okol, és MÁSOK 200 hektáros országát szeretné leamortizáltatni, az törölje az országokat. És keressen másik internetes játékot. Mert ez nem neki való.




Egy nagyon kezdő, és nagyon béna játékos.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
The Following 5 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #26  
Old 04-20-2009, 18:54
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Valamelyik topicban egyszer le volt vezetve, hogy hogyan lehet egy 200 hekis orival 60 nap alatt 1 yardot ( 1.000.000.000) összeszedni. Én kicsit feljebb egy tolis orival 2,5 yardot loptam-raboltam össze 10 nap alatt. Nekem van 3 év játéktapasztalatom, egy kis gyűjtögető 200 hekis orinak nincs. Szerintem megfosztani valakit attól, hogy gyűjtögethessen a kezdő hektárom hülyeség. Egyébként fordítsuk meg a dolgot. Például 1000 kör után elkezd romlani a morálja, mit fog csinálni. Feljebb megy 10-20-50 hekit és folytatja. Ha be is kerülne, akkor is meg lehetne kerülni.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
The Following 2 Users Say Thank You to Pepa For This Useful Post:
  #27  
Old 04-20-2009, 18:55
Dartagnanx Dartagnanx is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha egy 200 hektáros, minden szempontból teljesen kiépített ország piacozik, az neked miért fáj? Piacozz te is......... Lehet 500 hektáron is.

Egyéb ok, amiért ez a javaslat életképes? Vagy mehet kukába?
Igazad van, söpörjük le.

Én pedig, ahogy fellépett a mostani országom, indítok egy újat, és csak és kizárólag piacozásra fogom használni. Helyesen fogom tenni?
  #28  
Old 04-20-2009, 18:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dartagnanx View Post
Hogy elérhetetlen helyen, passzív játékkal, mások játékát tönkretéve teszi.
Mitől elérhetetlen 200 hektár?!

Ha regisztrálsz, annyival kezdesz...

Ez értelmetlen.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szabi után kötelező körök dath Elvetett javaslatok 8 01-06-2007 13:50


All times are GMT +1. The time now is 17:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu